Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

yaaa o zaman ben ne zaman doğuracam hiç kilo vermiyommm.
sancı filand yok bugün kilo vermeye başlasam 10 sonra mı doğuracağımmm..
offf oğlum bekletme artık yaaa

yaaa o zaman ben ne zaman doğuracam hiç kilo vermiyommm.
sancı filand yok bugün kilo vermeye başlasam 10 sonra mı doğuracağımmm..
offf oğlum bekletme artık yaaa

ben kilo veriyomda noluyo sanki pehh. sadece belirti bu değil ki. bende de sancı yok, nişan yok, kasılma yok. yok yok yok heheheeheh:roflol:
gelmiycek bizim oğlanlar :roflol::roflol:
yok ben karalıyım 21 martta doğurcam %5lik dilime gircem hahahahha:roflol:
altunum boşveeer nasılsa çıkarcaz bunları böyle kalcak deeller ya hahhahahah:roflol:

kız burda en son senle ben konuşuruz gibi geliyo banada.. sen de durum ne bende ne gibi :)

:teytey: Aslidan haber vaaarrrrrrrr :))) 3150gr 49 cm boyundaki cirkin Alaz Ada' miz hastaneyi yikaraktan dunyaya merhaba demis bulunmaktadir spinal tutmamis genel anestezi yapilmis Ada miza ailesiyle saglikli uzun omurler diliyoruz :teytey::teytey:

:teytey: Aslidan haber vaaarrrrrrrr :))) 3150gr 49 cm boyundaki cirkin Alaz Ada' miz hastaneyi yikaraktan dunyaya merhaba demis bulunmaktadir spinal tutmamis genel anestezi yapilmis Ada miza ailesiyle saglikli uzun omurler diliyoruz :teytey::teytey:

allah analı babalı büyütsün inş.

oooohhhh şükürler olsun Alaz Ada'mız dünyaya geldi. Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Aslıcımmm bol sütlü, bol pırtlı ve boll uykulu günler diliyorum kızınla sana. gazsız sorunsuz biyisin bebee:Saruboceq:

Allah analı babalı büyütsün, hoşgeldin Alaz Ada, sağlıkla huzurla mutlulukla büyü inşallah a.s.:)
darısı Elif'le Rebeca'nın başına onlarında iyi haberlerini alırız inşallah kısa zamanda :Saruboceq:.
bu arada Emel hoşgeldin, gözün aydın. Allah oğluşunu sağlıkla huzurla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

hihoyyyt aslım gözün aydınnnn canım allah analı babalı büyütsün inşallah tez zamanda görürüz seni aramızadaaa hihoyyyt

ege-deniz canım senden de allah razı olsun inş seninde böyle güzel haberlerini alırız canımŞeniz

1- paylasim......................06 mart
2-elale..............................07 mart
3-rebeca.........................10 mart
4-karabiberim..................10 mart
5- ecrinyagmur................12 mart
6- elifzeyneb...................14 mart
7-Elif_bs...........................16 mart
8-doga........................... 17 mart
9-nehiray………………...17 mart
10-hekat............................18 mart
11-nita85...........................18 mart
12-altunummm.................20 mart
13-fencidmlrms................21 mart
14-iklimsu.........................21 mart
15-candy200.....................22 mart
16-sewill............................23 mart
17-mertaş..........................23 mart
18-rainxxx..........................29 mart
19-memure06....................29 mart
20-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
21-MTS..............................30 Mart
22-betül19.........................01nisan
23-ege-deniz.....................03 nisan hatta buda
24-HAYATist.....................04 nisan

simdi sirada elif ve rebecanin dogum haberleri var :)

merhaba arkadaslar bende mart annesiyim sohpetinize çok katlımıyorum ,(siz çok güzel arkadaslık kurmussunuz araya girmedim hiç oyuzden) ama hep takip ediyodum yazdıklarınızı çok güzel bilgler sohpetler olıuyor okurken bile rahatlıyor insan.bizim doğum tarihimiz 18.ama yarın sezaryanla doğucak kızım çünkü ben normal doğumdan anormal derecede korkuyorum.listede ekliyim haber vermek istedim oyuzden, herkese sevgiler doğum yapacaklara hayırlı doğumlar.

olurmu canim ole sey keske sende katilsaydin bir mart annesi olarak senide aramizda gormek isteriz dogumdan sonra aktif katilimlarini bekliyoruz canim. yarin icin bol sans Allah yardimcin olsun :1hug:

allah yardımcın olsun doğumdan sonra haberlerini bekliyoruz canım

Aslımıza da Alaz Ada'mıza da maşallah. Gözün aydın Aslıcım, tebrik ederim anne oldun artık... Çok özlediğin yavruna kavuştun.. Analı babalı büyütün inşallah. Allah dört gözden ayırmasın.

abooooooowwww niye gelmedin canım sohbete. hep bekleriz doğumdan sonra oflayan puflayan anneler olarak sohbetimize devam ederiz:roflol:. şimdi gelmiyo, yok tekme atmıyo yok belim ağrıyo diye ofluyoz pufluyoz o zamanda pırtlatmıyo, uykum var , göğüs uçlarıom yara oldu emmiyo diye:roflol: o zaman gel ama tamam mııı?

evet kızlar yarın doğuma gidiyorumhihoyyythihoyyyt
1 saat önce doktordan geldim yarın saat 9 da giriyorum doğuma,lavmamı evde kendim yapacakmışım daha iyi oldu ben demeden doktor kendi dedi evde yapıp geleceksin dedi,önceki doğumda hastanede oldu oyüzden hastanede yapmak istemiyodum,ev daha sağlıklı en azından......daha önce yaşadım ama öyle bir heyecan avrki anlatamam korkuda var,nasıl olacağını bildiğm için sinir stress herşey var eşimle kavga edip duruyoz,ya aslında psikoljik olarak hiç iyi değilim anlayışlı oluyo ama biyerden sonra oda patlıyo ne derse terslediyimden ben artık bunaldı oda bende fazla ilgi bekliyom hep pofpoflasın istiyorum demekki canımda sıkkın aslında ama anlamıyomuş gibi geliyo ,,offf hiç iyi değilim ya çok stresli bi şekilde giricem valla doğuma ya,ağlamak istiyorum şimdisenağlamasenağlamasenağlama

neyse giremezsem eğer doğum yapmayan herkese hayırlı doğumlar,allah kurtarsın hepinizi..doğum yapanlarda bebeklerini allah analı babalı büyütsün,sağlıklı günlerde inşallah..ben doğum yapıp kendimi toparladıktan sonra yazarım size...herkes kendine ve bebeklerine çok iyi baksın dua edin benim için:teytey::teytey::teytey:

nitacım sen sohbetlerimize katılıyordun bi aralar.... ne oldu sonra?
hatta doktorumu da bana sen önermiştin... sana hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum. fazilet hanım mı girecek doğumuna? afiyette mi doğuracaksın?

allah kolaylı versin canım.. stres yapman normal bence.. o kadar olacak tabii eşinde eminim çok streslidir.. içini ferahlatmaya çalış.. bebeğini düşün.
hayırlı doğumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…