Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

denizcim şimdi ulaştım anneme dedi ki bende tam olarak bilmiyorum ama sana yaptığımızdan hatırladığım kadarını anlatayım dedi...
şimdi canım 20 tane taş alıyormuşsun bunları güzelce yıkayıp bir tasın içine koyuyorsun ve içine de sana ait bir altın yüzük atıyorsun sonra içine bebeği yıkayabileceğin sıcaklıkta su doldurup elini bebeğin üzerine koyuyorsun hani suyu dökerken taşlar bebişin üstüne gelmesin diye sonra suyu döküyorsun kızçenin üstüne bunu yaparken de atmış yetmiş çıkmış gitmiş diyorsun...

peki dedim anneme bu taşlara veya suya herhangi bir dua sure vs. okunuyor mu bilmiyorum tam emin değilim dedi ne de olsa bana yapılalı 23 yıl geçmiş:)))

mercü bakalım nasıl olacak?????heyecan yok da endişe var biraz olur geçer

Yaaa büyüdük biz Eylem Teyzesi... Gerçi büyüdük de ne oldu... Daha ne yapacağımızı bile bilmiyoz...
denizcim annemr ulaşamıyorum güzelim yaa ısrarla arıyorum öğrenir öğrenmez yazacağım

Sağlık olsun Tuğbacım... Olmadı artık sadece yıkarım onu, ardından ben yıkanır bir de üstüne dua okurum... Gezmeye de başka zaman gideriz artık....

Sağol Tuğbacım... Şİmdi eşime dedim, çık taş topla diye, kim gidecek diyo... Aklıma şey geldi, acaba olur mu? Hani çiçeklerin dibinde taşlar olyuo ya, renkli... Vazoların içine koyuyor çiçekçiler... Evde onlardan var, o taşları koysam nolur? Onlar gerçek taş değil herhalde di mi... :1no2: Taş gibi kuvvetli olsun gibilerinden konduğunu sanıyorum; gerçek taş olmazsa, bu sentetik taşlar gibi, sentetik olsun çocuğum mu demiş olacağım yani? kaydirigubbakcemile3Bakalım şimdi uyuyor kızçe, uyanınca yıkayayım onu bir güzel... Taş konusunda yorumlarınızı bekliyorum.

ay denizimm güldürdün beni haa ben de aynı şeyi dün dedim anneme anne burda taş bulmak mesele sen gelirken topla getir dedim ısaprtadan ya bence önemli olan niyet canım neden olmasın ki olur tabi...

off belim cok agrıyo ama sürekli bi agrı gelip gitmiyo ve alta müthiş bi baskı var

Kızlar ben biraz uzanayım, kızım uyanınca onu yıkayacaz, baya yorulucam. Malum, ilk kez ben yıkayacam. Daha evvel annem yıkıyodu, ben asistanlık yapıyodum. Bugünkü tellak benim!!! ış başa düştü. Öyleyken bile kan ter içinde kalıyodum, şimdi bakalım nasıl olcek... Gelirim yine, öptüm sizi...

doğacım nasıl oldun canım ağrılar sancılar ne alemde...

adacyocum hadi yat dinlen canım allah rahatlık versin kolay gele...

oy kızlar iştahım yok ama açım yemek yemem lazımmm, halsizlik var ve de daimi çişim :d

kızlarrrrr bırakın bu taş yzük işlerini yaaa.hurafe onlar inanıyormusunuz onlara..:1no2:
benim bir arkadaşım kırkı çıkarken değişik merasim yapmıştı ve bana saçma geldi...yüzük taş makas tesbihler falan...onada dedim hurafe diye,ben inanıyorum dedi..bende diyanet işlerine maille sordum..bebeğin kırkı çıkarken ne yapılır diye.hatta arkadaşın olayı da anlattım ..onlarda cevaben şöyle dedi..bunlar tamamen hurafedir..inanmakta imanı zedeler..bebeğin kırkı çıkması die bişeyde yoktur..sadece annenin lohusalık süresi maksimum 40 gündür..lohusalık bittiğinde anne gusül alır başka bişey yapılmaz dediler..

yapmayın kızlar yaa taşla toprakla uğraşmayın

Hepinizi öptüm ben kaciyorum kizlar benim kiz surat ek$itmeye basladi

arkadaslar bende doğum yaptım hayırlısıyla oğluma kavustum martın 2 si

Gözün aydın, analı babalı büyütün inşallah. Diğer detayları da yazarsan listeye işlensin. kaçıncı hafta ve günde, kaç kilo, kaç cm doğdu? Doğum şekli ve bebişinin adı ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…