Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

kızlar müjde nişan ım geldi............hihoyyythihoyyythihoyyyt

ikibuçukta ağrıyla uyandım lekelenme başladı çok sağolun dualarınız kabul oldu

bebğinin yolunu gözleyen arkadaşlarım, inşallah hepiniz hayırlısıyla kucağııza alırsınız bebeklerinizi tabi ben de henüz doğurmadığım için dua benim için de geçerli olsunkaydirigubbakcemile2 kızlar ağrım var diye göbek atacam nerdeyse... hepinize dua ediyorum hakkınızda hayırlısı olsun...

muhtarcım allahım sana bebeğine ve eşine hayırlı rızıklar nasip etsin inşallah en kısa zamanda işleriniz düzelir istediğiniz kapılar açılır canım...

rebeca canım ne güze lbi haber inan senin adına çok sevindim inşlaah güzel haberlerle dönersin canım allah yardımcın olsun

günaydın a.s. hala dpgurmamıs anne adayları :)) anneelik zormus yaa valla ..
başım çok feci agrıyor kızlar sanırım bu uykusuzlukdan valla şimdiden bol bol uyuyup depo yapın ilerde çok işnize yarıcakk
DAMLACIM sana kızıyorum bak haberin olsun kendini çok yoruyosun ne oyle teras balkon masallah yaa ama dikkat et kendine bence bundan sonra yorma kendını ve doguma kadar bol bol dinlen çünkü dogumda enerjiyeçok ihtiyacın var bitanem bak az zaman kaldı :teselli:

günaydın kızlar,
Aslı gitti miii?Aslııııııııııı güle güle giiit cimcimeyi al gellll sağlıkla inşallaah.
Elifcim ohhh ne güsel sende minnoşuna kavuşuyorsun hayırlısıyla. sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
Rebecacım çooooook sevindim yaaa. oh nihayet yaaa sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah. ayyyyyy çok heyecanlıııı.
bize güzel haberlre getirin olar mıııı?
Dilekcim evde çok sıkıldım yaaa kendimi temizliğe verdim

Son düzenleme:
ben geldım kızlar dipcık gıbıyım 14 martda dogurdum dun çıktım

ayy canım hoşgeldin,
dipçik gibi olmana ayrıca çoook sevindim. bebeğini analı babalı sağlıkla büyütmek nasip olsun. gazsız, bol sütlü bol uykulu günler dilerim sana ve bebeğine. Darısı başımızaaaaa

butun mart annelerının dıkkatıne lazanya nıcklı aslı arkadasımız su an ıtıbarıyle sezeryana gırmıstır yaklasık 20 dakıka sonra kendısınden ıyı haberlerını alacagımızı umud edıyor vede beklıyoruz allah yardımcısı olsun !!!

pöffff ben yine tek başıma ben yine tek başımaaa kaldım KK da hehehehehDDDDDDDD

gunaydin arkadaslar oncelikle REBECA nisanina ve sancilarina cok sevindim oh be diyorum soyle en icteninden :1hug:

emelcim dipcik gibi olman super darisi hepimizin basina Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin bebisini bol sutlu gazsiz gunler diliyorum:)

DILEK bacim dun gece kacirmisim yazdigini dur dogurayim sik sik karsilasicaz zaten gecenin serseri saatlerinde umarim iyisindir cano.

Damla bi sen bi ben burdayiz kaldik mi basbasa en iyisi sen bana su eseyli uremeyle eseysiz uremeyi anlat :roflol:

:Saruboceq:ayy hadi hayırlısı allah yardımcısı olsun bende erken kalktım ama baktım haber var mı diye?
pozitif enerci yolluyorum burdan Aslıyaa

msne gel anlatayım:roflol:

geçmiş olsun canım a.s. allah analı babalı büyütmeyi nasip eetsin inş buarada masallah sana
Aslıcım allah yardımcın olsun bi an önce alazına kavusursun inş saglıklı bişekilde hadi dogurda al gel alazımı :)) sana burdan bol bol pozitif enerji yolluyorum damla gibi :))
valla ege-deniz bi an önce dogurun ya geceleri çok sessiz burası bacım ya gelıyom mal mal bakıyom bakıyom gıdıyom :)) iyi olmaya çalıyorum sadece baş ağrısı ve dikiş sancılarım var bide uykusuzluk mirmirmirmir mevcut alısıcaz artık ne edek :)

şutarafagittiEzgii canım listeye bi el at be yaaa sıramızı bilelim :bbo:demi ama gerçi herkes araya kaynıyo:mymeka:. hehehehee:roflol:

şutarafagittiEzgii canım listeye bi el at be yaaa sıramızı bilelim :bbo:demi ama gerçi herkes araya kaynıyo:mymeka:. hehehehee:roflol:

tamam cano asliyla elifin guzel haberlerini alalim da ondan sonra. rebeca da en kisa zamanda haber ulastirir umarim. :Saruboceq:

selam kızlar
artık pek fazla giremiyorum ,girsemde benim ufaklık pek rahat vermiyor bi bakıp çıkmak zorunda kalıyorum
emelcim gözünaydın allah analı bablı büyütsün

bu gün yine doğum yapıcak arkadaşlar var sanırım allah hepsinin yardımcısı olsun ,gelen haberleri takip etmeye çalışıcam

kızlar müjde nişan ım geldi............hihoyyythihoyyythihoyyyt

ikibuçukta ağrıyla uyandım lekelenme başladı çok sağolun dualarınız kabul oldu
Süper süper süper!!! Valla gece boyu kızçeyi her emzirmeye kalktığımda dualar okudum senin için... İnşallah bu gece doğurur, kolay olsun diye. Çok ama çok sevindim!!! Allah yardımcın olsun canım.
Çok tatlısın, Allah razı olsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Ben de senin için dua ediyorum Rebecacım...
Hoşgeldin Emelcim, gözün aydın, analı babalı büyütün inşallah. Nasıl bebişin iyi mi?

Aslı'dan haber yok mu daha?
Bu arada hepinize günaydın kızlar!

günaydın kızlaar yeni doğum hberleri var ne güzel darısı başımıza artıkkk.
hakket y kaçıncı sıraya yükseldikkk?

Annenin 9 Aylık Yaşamı (9 Ay)

Çalışıyorsanız artık doğum iznine çıkmış, doğum hazırlıklarının tatlı heyecanına kapılmış olmalısınızHem hamileliğinizin bitmesini özlemle bekleyip seviniyor, hem de doğum olayını ve anne olmanın getireceği sorumlulukları düşünüp kaygı duyuyor olabilirsiniz Bebek tüm rahmi doldurduğu için artık yer değiştiremez ama tekme atmaya devam eder

Neler oluyor:
• Bebek hareketleri azalır çünkü hareket alanı daralmıştır
• Vajinal akıntı koyulaşır ve daha fazla sümüksü yapıdadırCinsel ilişki veya muayene sırasında kanlı,kahverengi veya pembe olabilir
• Uyku sırasında bacak krampları,sırt ağrısında ve ağırlık hissinde artış olabilir
• Bebeğin başının leğen kemiği boşluğuna girmesi ile mide yanması,sindirim ve solunum güçlüğü gibi yakınmalar azalır
• ıdrar torbanız bebeğin başının altında olduğu için daha sık idrara çıkmak isteyebilirsiniz
• Daha sık ve daha şiddetli rahim kasılmaları hissedebilirsiniz
• Az uyku ve bebeğin daha da ağırlaşması nedeni ile kendinizi yorgun hissedebilirsiniz
• Kilo artışınız yavaşlamıştır ve bu ayda dururEğer toplam 13 kilodan az aldıysanız doğumdan sonra normal kilonuza dönmeniz kolay olacaktır 38ci haftadan sonra biraz kilo kaybedebilirsiniz Bu bebeğin bütünü ile olgunlaştığını ve 10 gün içinde doğumun gerçekleşeceğini gösterir

Ne yapmalı:
• Doğum öncesi kontrollere artık haftada bir gitmelisiniz
• Büyüyen karnınız vücudunuzdaki ağırlık dağılımını ve dengenizi bozabilir;duruş biçiminize önem verin ve dik durun

ben iki kontroldür kilo veriyom ama yaklaşık 15 gün oldu oğlan gelecek. hani 10 gündü kandırıkçılaaarrr.heeeheeheheheeeh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…