lütfen yardım edin canım çok acıyor...

allah seni o kadından ayırmasın deyip yolunuza bakın ilahi adalet emin olun ki var allaha havale edin ucuz kurtulmuşsunuz evlendikten sonra aynı durumla karşı karşıya kalabilirdin ilahi adalet her zaman işler unutmayın

ben hakedecek ne yaptım

Boyle bir seyi kimse hak etmez. Bu durum tamamen onun serefsizligi. Insan boyle seyler yasayinca hic geçmeyecek saniyor da geçiyor iste. Unutacaksiniz, karşınıza kiymet bilen sevmeyi ve sevilmeyi bilen adamlar cikacak daha cok gencsiniz. Icinize atmayın acinizi yasayin, bir gun bu sevgi bi bakmissiniz tamamen nefret olmus sonra da ucup gitmis. Dava kismini bilmiyorum ama bence yolunuza bakin. Diger üyelerin dedigi gibi ya evlenince ben onu unutamadim deseydi. :kusmuk:

Adam eski karısını unutmamış zaten bununla ilgili bir olay da yasamissiniz yakın zamanda.bu durumu evlendikten sonra da yaşayabilirdiniz yine ucuz atlattim diye düşünün Allah yardımcınız olsun.

böle bi dava açamazsın diye biliyorum. ama dua et iyiki evlenmemişsin böle biriyle allah korumus valahi eminim rabbim bunu yanına bırakmaz

Haklısın çok üzülüyorsun ama geçecek , kendine zaman tanı sadece. Kendini suçlama, yapacağın hiçbirşey yoktu, olacağı varmış , yaşanması gerekiyordu demekki, senin bir hatan Yok, sadece serefsizin birine denk gelmişsin, sana Ümit verip yarı yolda bıraktı, bu ah onu ömür boyu bırakmaz merak etme. Ve ben eminimki bu gerizekalı, eski karısına döndüğü için çok pişman olacak, denenmişi tekrar deniyor saftirik birde akıllı geçiniyor . Sakın pişman olup geri döndüğünde affedeyim deme, nefsine yenilme.
Burda en büyük şansın evlenmeden gerçek yüzünü görmüş oldun, evlendikten sonra da eski eşe dönen veya onla ilişki yaşayanları da çok okuduk burda.
Beni kullandı filan diye kendini üzme, kendine hakim olamayan karaktersizin biriymiş işte, belki gerçekten seninle bir yola çıkmak istedi, ama eski karısının lafından çıkamayan aciz biri imiş sadece, Allah korumuş seni, evlenmeden kurtuldun

Açıkçası konuyu okurken hala evli bile olabilecegini düşündüm bir an, çünkü evli olup boşanmadan da yalan söyleyen çok erkek var, bu boşandım diyen erkekleri çok iyi tanımadan asla çok ciddi düşünmemek lazım diye düşünüyorum.

Canım bence Allah ın sevdiği kuluymuşssun bi telefonda dönen adam umutamamış demekki ya evlenmiş olaydın ya düğün zamanı arasaydı çok daha kötümbi duruma düşerdin sabret ve sessiz kal emin ol geri dönüş olacaktır o zman sende yapacağını yapıp bırakırsın ortada üzülme

Nasıl acı çektiğimi size anlatamam uyuşmuş durumdayım her tarafım dökülüyor cuma gecesinden beri doğru düzgün birşey yemedım anlayamıyorum ben hakedecek ne yaptım ona her defasında seni seviyorum demeler gece yarısı arayıp seni özledim hayatım beni seviyor musun demeler evimizde sunuda yapalım bunuda yapalım sen git gelinliklere bak Ankara dönüşü sipariş ver demeler hepsi yalan kurgu nasıl bır ınsan bu Yarabbim birde utanmadan benden helallik istiyor Bağıra bağıra söyledım ASLA HAKKIM HELAL DEĞİL NE BU DÜNYADA NEDE AHİRETTE MAHŞER GÜNÜ HESAP GÜNÜ ONU BEKLİYOR OLUCAM IKI ELİM YAKASINDA OLACAK

Yok zaten o acının tarifi Allah gerçekten yardımcın olsun tez zamanda toparla kendini. O adamcıkta mutlu olamıcak zaten. Önceden mutsuz olduğu terk edildiği bi ilişkinin peşinde. Muhtemelen o kızın dönmek isteme sebebi adamın hayatında sen olman. Yani bence sahte bir özleyiş sahte bir ilişki. Sen mutlu bi ilişkiye başlarken o mutsuz ilişkisinde keşkeleriyle yaşıyor olucak.

Ben böyle insanlarin mutlu olacagina asla inanmiyorumm.
Allahindan bulsun insallah. Kurusluk karakteri bile yokmus. Bide evlendigini dusunsene amaaan kurtulmusssunnnnn
olmasında bana ne yaşattıysan Rabbımde ona kat kat fazlasını yasatsın eminim çok pişman olacak geri dönecek ama bitti herşey

Allahım iyi insanlarla karsılaştırsın.karaktersiz herif yüzü hiç gülmesin inşallah.biliyorum çok zor ama değmez onun için üzülmene kendini böyle teselli et

Ben açılabilir diye biliyorum bir keresinde Benim tanıdığım bir erkeğe kızın ailesi bu şekilde davranmış sonradan vazgeçmişlerdi çocuk dava açmıştı ama sonradan maddi durumlarından dolayı geri çekmişti

Merhaba kızlar
canım çok acıyor lütfen yardım edin 10 aydır devam eden bir ilişkim vardı kendisi doğuda polis memuru kasımda düğün yapmaya karar vermiştik. tanıştığımız zaman bana daha önce evlenip boşandığını anlatmıştı içimde hep bir korku vardı bu durumla ilgili boşanmayı eski eşinin istediğini evlilik hayatının ona göre olmadığını ailesi ile anlaşamadığını ayrıldıklarını anlattı devamlı sordum içinde ona karşı birsey kaldı mı diye geri dönse affeder misin diye her defasında hayır bitti çoktan unuttum ben seni seviyorum seninle huzurlu bir evilik yapmak istiyorum diye diye 10 ay oyaladı beni istanbula geldi ailemle tanıştı ev tuttu eşya aldı sadece onun ailesi ile tanışma durumu kalmıştı .. bana devamlı eski evliliği yüzünden ailesini çok kırdığını üzdüğünü o yuzden onlarında onayı olsun dedi tmm dedim kendisi 15 gün önce izine ayrıldı bende hazırlamdım cuma günü Ankaraya ailesinin yanına gittim beni gayet hoş karşıladı hayatım aşkım kelimeleri havada uçuşuyor. seni özledim yalanları ailesi beni çok güzel karşıladı düğün tarihi konuştuk ailenle hafta sonu gelip istanbula tanışalım dediler tmm dedim görseniz nasıl mutluluk cümleleri kuruyor adi insan. ben gece yarısı otobüs ile istanbula döndüm akşam benim için ölen adam otogarda buz gibi oldu ne elimi tuttu ne içten sarıldı hayırdır dedim birşey yok sen istanbula gidince konusuruz bende ailemle konuşayım bakalım ne diyecekler dedi. seni gercekten seviyorum ailem tmm derse hersey yoluna girer diyipbeni postaladı. ertesi gün aradım buz gibi bir ses neyin var yok birşey demeler. dün beni aradı seninle ayrılmak istiyorum sebep ne peki ailen mi birsey dedi hayır. eee sebep ne sebep izine ayrılmadan önce eski eşim aradı çok pişmanmış benı unutamamış barışmak istıyor 2 haftadır kafam karışık düşdüm sanırım onu unutamadım dedi o an beynım kalbım uyuştu nasıl yanı madem izine çıkmadan önce böyle birşey oldu neden bana hayatım aşkım canım diye konuşmaya devam ettin evlılıkten bahsettın ailenle tanıştırmaya çağırdın be adam ...... dün annesi beni aradığı zamn anladım ki hersey oyunmuş cuma günü ailesine beni evleneceğim kişi diye tanıtıp cmt gunu ailesi ara kızı ailesi ne zman musaıtmıs senın ıznın bitmeden gidip tanısalım demişler verdiği cevap o iş olmayacakne oldu kı demiş annesi ben eski karımla barışmak istıyorum çok pişmanmıs benı unutamamış benden boşandığı için kendini suçlu hissediyormuş demiş ailesi kesinlikle istemıyor asla kabul etmeyız diyor. bunu duyunca anladım kı bana 2 haftadır çok ıyı davranmasının tek sebebi beni Ankaraya getirtmek eski eşine bak benimle evlenmek isteyen biri var hemde öğretmen bana aşık gör sen ne kaybettiğini inanmıyorsan sor etrafa bıze geliyor .. yani beni duygularımı sadece eski eşine nispet yapamak için kullandı havaalanında benı karsılarken telefonla abla abla diye bırı ıle konusuyordu öğrendım ki eski eşinin ablasıymış ona neyse abla sen soyle ona benım sımdı mısafırım geldi deyıip telefonu kapattı hiç aklıma gelmedi böyle birsey o zman ...
Kızlar canım cok acıyor bunu ben asla haketmedım 10 aydır bır kere bie tartışmadık devamlı evlılık ile ilgili benımle konup umut verdi düğün salonu ev esya gelinlik balayı herseyi konustu ayarladı. ızıne çıkmadan son gece bile dalga gecer gibi bana salon camlarının ölçusunu verdi perde için anladım kı hepsı oyunmuş eski karısının dönmesi için beni kullanmış bunu yanına bırakmak istemiyorum mavenı tazmınat acmak istıyorum son 3 aydır tüm telefon konuşmalarımızın kayıtları var böyle bir dava açabilir miyim yardımcı olun lütfen :KK43: :KK43:
O karaktersiz adamı, bırak eski eşi düşünsün. Kime ne hayır gelir ondan. Çok acımasız, ruhsuz bir adammış. Kurtulduğuna şükret. Ailecek şeref yoksunu imişler.

Allah dan bulsun belasını hiç mutlu olmasın inşallah şeref...ze bak .....bu erkeklerde hiç vicdan yok sadece kendi duyguları kendi istekleri. .....siz yine dua edin evlenip sonra eski eşime dönmek istiyorum demedi diye.....

Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Onu bırakan evlilik ona göre olmayan eski karısı gün gelir yine terkeder o zaman anlar geç olur. İntikam alıcıların en hayırlısı Allah tır ona sığın.

Benim de başıma böyle bişey geldi ama ben burda eski kariyim. Benim koca kişisi benle boşandıktan sonra bu başkasıyla sevgili olmuş ben yeniden evlendikten sonra öğreniyorum benim bildiğimi hala bilmiyor görümce anlattı bana kıza mı uzuluyum kendime mı uzuluyum bilemedim yüz göz olmamak kendimi küçük düşürmek istemedigimden hiç açmadım konuyu açan da bisanmayacaksan göre en iyisi susmak. Gerçi tek fark ben değil benim ki barışmak için kırk takla atmisti

Boyle bir sey icin asla kendini uzme. Cok sukur ki cok gec olmadan ogrendin. Daha farkli daha baska seyler olabilirdi bir de oyle dusun. biliyorum evliligin esiginden sevdigin adamadan ayrilmak cok zor. ama seni hic bir sekilde hak etmiyormus

Gerçekten geçmiş olsun . Öyle bir dava açamazsın , dava işleri çok yıpranırsın . Yol yakınken döndüğün için sevinmelisin . Ya nişanlı olsaydın , ya tam nikaha 1 gün kala seni bıraksaydın . Beterin beteri , ilahi adalet te var ...

X