Lütfen bana yardım edin Anneler akşama tanışacaktı ama iptal ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kere kafanızdan hamilelik ile ilgili şüpheleri atın. İdrardan gebelik testinin %2 yanılma payı var ama kan tahlilinde sıfır. Yani kan tahlili doğru sonuç verir. Böyle içinizde soru işaretleri varken, size acele ettirtmesi çok yanlış. Bir de sizinle zorla ilişkiye girmesi beni çok sinirlendirdi. Bence yanlış insan. Korkmayın o zor bulur da evlenir başkası ile, yine dönüp dolaşıp size kalır ama siz daha iyisini hakkediyorsunuz bence.

Anlatabildiniz teşekkür ederim. Psikiyatriste gitmiştim ama bide psikoloğa gideceğim

Benim arkadasim 2010'da mezun oldu ve hemen calismaya baslamisti, acaba yalan mi söylüyorduki? Ee siz mezun olmadan once hastanelerde çalışmıyorsaniz, universite hastanelerindeki disciler kim, ogrenci olduklarini söylüyorlar?
Mezun olmadan ADSH elbette ki 4 yık boyunca yaz stajları dönem stajları ve zorunlu stajlara gittik. Mezun olduktan sonra intorn veya stajyer tarzında herhangi bir yerde diş hekimliği yapmıyoruz. 2010 yılı diş hekimliği diyetisyenlik psikoloji için en popüler yıllardı o yüzden mezun olunca hemen hastanelere vs atama oluyordu

3 buçuk seneyi çöp etmek istemedim her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüm. Dediğim gibi iki aydır da saçma şeylerle kafamı yorduğum için kendime gelemedim. Onun bana yaptığı küfür hakaret zorlamalar hiç gözüme batmadı. Ta ki cuma gününe kadar. Tanışmayı iptal ettiğim için de başkasıyla evlendim tehditleri havada uçtu. Dün konuştuk en fazla seni şubat ayina kadar beklerim oda net tarih verirsin belirsizlikte kalmak istemiyorum evleneceğim dedi. Tek haklı olduğu konu belirsizliktile kalmak istememesi. Haricinde haklı görmüyorum artık onu. Sevgisini de içimden atmak istiyorum çok yoruldum

Akli varsa cocugun engeli basar teli sehri evi barki değiştirir. Surtunmeyle on kez doktora gitmis

Anladim, tamamen konuyu bilmedigimden danistim cunku ben ayni hekimlerdeki gibi kolayca atama aldiginizi dusunuyordum. Isiniz zor o vakit

,Tanışmayı iptal ettiğim için de başkasıyla evlendim tehditleri havada uçtu. Dün konuştuk en fazla seni şubat ayina kadar beklerim oda net tarih verirsin belirsizlikte kalmak istemiyorum evleneceğim dedi. ,
Bu iki cümleyi kuran erkek bitmiştir. Nedir niyeti? sizinle mi evlenmek istiyor yoksa evlenmek mi istiyor? Bence ikincisi.
Hayır haklı değil kesinlikle. Kendinize de bu haksızlığı, bu kötülüğü yapmayın. Evlenmeyin Net.

Tahlillerinize bakildiysa hamilelik yok deniyorsa yoktur endiselenmeyin emin olmadan da ne soz yapin ne de nisan bence

Ağlamaktan burnum ve kulağım kanadı mı?
Abla ya da (abi, amca) bizi resmen trollüyorsun. Yok öyle değilse de acilen, gönüllü olmasa da mental sağlık için gözlem altına alınman gerek. Bu bir yardım çığlığı. İntiharı düşünmeler, her türlü kanıta rağmen hamile olduğu sanrıları, takıntılar, gel gitler hiç normal değil.

Baskasiyla evlenirse evlensin, neymis bu adam ya, bkunda boncuk mu vardir nedir. Dis hekimisiniz, bir is bulun adamlar pesinizde kuyruk olur. Ne bu ozguvensizlik anlamadim.

5 dk bile surmediyse bencede evlenme bu adamla. Evlilikte de cinsel anlamda sorun yaşarsın

Bu gerginliğinizi ben anlamadım. Diş hekimisiniz atanmadan da iş imkanınız güzel. Ben de öğretmenim bunları bir kadına yaşatan bir adamın atanıp çocuklara eğitim verdiğini düşündükçe deliriyorum. Çok muhafazakar aileleriniz mi var bastırıldınız mı ? Neden on kere baktırdınız mesela hamile olsanız ailenizden mi korkardınız yoksa bu adamdan hamile kaldım diye mi endişelendiniz ? Bence sizin ilişkinizde başka sorunlar var sırf zamanım çöp olmasın diye göz yummayın size küfür ettiğinizde masaya yumruğunuzu neden vurmadınız sen kimsin bana küfür ediyorsun dediniz mi ? Çok sindirilmiş geldiniz bana adam da istediği gibi üstünlük kuruyor

Karninda bise yok seviyormusun s3vmiyormusun once bunun kararini ver kufur vs gibi seyler varsa onu da goz ardi etme

diş hekimi birisinin 4.5 ay boyunca tüm testlere ve ultrason görüntülerine rağmen hamile olmadığını idrak edememesi nasıl bir level??

Nasıl bir korku seviyesi. Algıları mantığı bağlanmış.

keşke yardım edebilse birileri.

Bende bunu söylemeye çalışıyorum anlatamıyorum. Bu bölümler çok yüksek puanla alım yapıyor. Konu sahibi nasıl bu hale gelmiş anlayamadım. Hala daha hamile hissediyor gibi kendini.

Bende bunu söylemeye çalışıyorum anlatamıyorum. Bu bölümler çok yüksek puanla alım yapıyor. Konu sahibi nasıl bu hale gelmiş anlayamadım. Hala daha hamile hissediyor gibi kendini.
evet çok üzücü. yani okuduğu bölüme çok şaşırdım. elbette korkarsın ama ılk ay bakarsın gebelık yok bıttı. 4.5 ay da degıl artık 5 ay oldu.

evet çok üzücü. yani okuduğu bölüme çok şaşırdım. elbette korkarsın ama ılk ay bakarsın gebelık yok bıttı. 4.5 ay da degıl artık 5 ay oldu.

Ben zaten önceki konularını görünce yazık bu eğitim ve aile sistemine dedim. Hayır yani hamile kalsan ne olur 25 yaşında kendi ayakları üzerinde duran dış hekimisin artık. Bı adam bana gelecek küfür edecek mahvederim onun hayatını. 15 yaşında gibi davranıyor.

maalesef korkuyor ıste küfür de etse kaybetmekten korkuyor. korku sarmış beynını.

Fake gibi ya diş hekimliği de a çok tıbbi bilgilerle ilgili dersler vardır diye düşünüyorum. 4 ay test yaptırmak nasıl yattı aklına anlamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…