lütfen akıl verin tecrübeliler. 5 aylık evliliğim biticek ! :(

C
her kavgada boşanalım demesinden bıktım . geçenlerde yine bu yüzden kavga ettik. annesinde yemekteydi açtı niye geç açtın diye sordum ama annesinde olduğunu bilmiyordum . annemdeyim işte burda olduğumu biliyosun o yüzden bu soruyu soruyosun dimi diye kavga çıkarttı yine. birbirimize girdik. tüm apartmana rezil olduk . boşanalım diye tutturdu yine. . ilk defa tamam dedim boşanalaım dedim . sonra geldi sarıldı bana . ben ağladım . sarıldı sevdi . boşanamayız biz işte bilmem ne . sinirle söylüyorum . boşanmak diye bişey olamaz. neler neler . sevdiii sevdi . birdaha seni üzmiycem demeler :KK43:((. ama şimdi yine canavara dönüştü. ben bu karakter bozukluğu olan adamla nekadar daha ne yapcam bilmiyorum . gencecik insanlarız yazık günah ya :KK43: çok kötüyüm
a Canim kayinvaldene oglen oturmasina git durumu anlat anlayis bekliyorum biz bu yuzden bitme noktasina geldik bak gecen soyledim yine cagirmissin de.
oglum cikti geldi karni acikmis derse beni de cagir bende gelirim ama senden anlayis bekliyorum filan de.
gelin beni kiskaniyor beni kotu anne yapiyor durumuna getirme

Ben isten ciktigimda yemekleri bende yer artik hep ama o zaman bile gizli gizli gun icinde gider oturur ! . eminim buna . . bn kimseyi kimseden kopartmaya calismiyorum ama benim ailesi oldugumu onlara bukadar yakinkenn idraak edemiyor . edemiycekte. Rabbim yardimcimiz olsun . herkes kayinvalideden sikayetci . ama kocalara sorsak onlar melek . tamam anadir bastacidir ama biraz dozunu bilseler. Benim annem niye oyle degil. Kizim evlilignde ben bile sorun olsam gorusme benle der. Ama erkek analari gel bana gel bana modundalar.

nerden başlıyım bilemiyorum . 5 aylık evlilik. 5 aydır hır gür kavga. artık ölmek üzereyim üzüntüden. herkes aa daha cicim ayı derken neler yaşadığımızı bilmiyorlar. biz 3 gün güler 5 gün ağlarız böyle böyle 5 aya akdar getirdik ama yok yürümüyor daha.
kayınvalıdem kayınpederim görümcelerim hepsi iyi aslında. zamanında görümcemle kavgam olsada herşeyi geride bıraktık sık ık kayınvlideme giderim eşimin küçük kardeşleri beni çok sever. aramız iyi. ama ben çalışıyorum . eşimin iş yeride annesine çok yakın . hergün yemeğe çağrıyor eşimi. kahvaltıya akşam yemeğine. eşim gider 2 saatkahvaltıda 2 saat akşam yemeğinde vakit geçirir orda. artık gıcığıma gitmeye başladı . yemek yapıyorum iten eve gidip heycanlı heyccanlı eşim geliyor , annemde geç yedik tokum !! . yada sinirleniyorum yemiştir kesin orda diyorum geliyor açım evde de bişey yok ! ay bunlar artık sürekli sorun olmaya başladı aramızda . bende kayınvalideme dedim anne çağırma en azından akşam yemeğine alışsın evli olduğuna bi karısı olduğuna . bende biliyimki kocam her gece aç gelicek. dedim. tamam dedi bana ve ogün yine çağırdı eşimi . en son dün eşimle aramız çok iyiydi bende kayınvalideme gidicektim çocuklar çağırmıştı. eşimi aradım annemde yemekteyim dedi yine bozuldum ben ! . tamam dedim benmde evde işlerim var gelemiycem . buda bana kzıdı . ben burdayım diye böyle yapıyosun dimi dedi . hayır dedim işlerim vardı yarın giderim. derken akşam geldi evi birbirine kattı . tüm komşular duymuştur rezillik üstüne rezillik.. ben artık boğuluyorum.... idare edemiyorum bu olanları . beceremiyorum sanırım . 23 yaşındayım . şuan ki aklım olsa aslaaaaaaaa aslaaa evlenmezdim :KK43:(( . babamın evi cennet gibiymiş . bişeyler diyin nlur ben napıyım . ben hatamı yapıyorum bırakıyım gitsin mi . ozamanda anneci oluyor iyice . zaten erkekler geç alışıyor evliliğe. bilmiyorum .. sinirlenince boşan diyip duruyor sonra sarılıyor sinirle ddedim diyo . kafayı yiycem
Canim evlligun biryili cok zor geciyor benin 4 yil oldu hala anneci bu huy degismiycekte kabullen sikma canini birak yesinyemgini oyle gelsin sen rahatina bak onemsemedi gorunce rahati bozulcak kaynandada proplem var soylemissin iste aramasa cagirmasa olmaz inadina yapmis bebegin falan olana kadar aile oldugunu anlamiycak tabi bunun icinde cocuk yapma sen umursamadiginda acba neden diye beynini yiycek soguk davran

Yani belki normal bişey değil ama bukadar sorun olacak bişey de değil.başka bir probleminiz yoksa,sadece aç geleceğin günler haber ver ona göre yemek yapim de.yesin annesinde sende keyfine bak tabiiki evinde vakit Gecirsin istersin ama bu yüzden tavır alırsan hepsi de sana cephe alır,bizi kıskanıyor diye.

Canım hepsı aynı dıyecegım bi care bulursan banada yaz :KK43: biz altlı üstlü oturuyoruz 1.5yıl oldu ama daha beraber yemek yiyoruz kocam annesıne aşık basta bende senin gibi delırıyordum ayrılık esıgıne geldım ama sonra bıraktım ne hallerı varsa dedm yemek saati bende gıdıyorm yemek yapmıs oluyo k.v bende yiyorum . Tamam cok haklısın ama coktan umursama bunun ıcın evlılıkmı biter erkekler evlılıge hemen alısamıyor benım kocam hala alısamadı sabah bana gunaydın demeden asagı ıner annesıgı gorur oyle gelır yukarı kahvaltı hazırlarım gıder annesını cagırır ıkı kısılık deıl aılemız anlayacagın. Bende cok takıyordum ama artk cıdden bosverdım konus esınle ama duZelmez cokta umutlanöa aslında annelerı sımartıyor bunları dese karınla ye evıne gıt dıye ama demezler hala ogulları bebek onlar ıcın
Kusura bakmayın belki haddim değil ama siz niye bu duruma alıştınız ki ? Bence kadınlar alışmak yerine erkekleri alıştırmalılar ne bu gereksiz fedakarlık.1.5 yıl olmuş eşiniz evliliğe alışamamış bence bu sizin suçunuz 1.5 sene alışamamak ne demek.Sabah yanındaki karısına günaydın demeden anneye gitmek mi ? Bu da neyin nesi.Bunun için mi evlendiniz ya da evleniyoruz?Valla erkekleri anneleri şımartıyor ona şüphe yokta eşler niye armut topluyor sizde şımartın anneleri yanından değil sizin yanınızdan ayrılmasınlar..

Kayinvalidene yemeğe çağırma demissin ya kv kesin sinir olmuştur oğlumu benden koparmaya çalışıyo diyordur oğlunu da o doldurusa getiriyo kesin..sende tavrını koy got iki üç gün babanın evine gece yatmaya geliyor sadece de hep annesinde gelincede bana bağırıyor tartışıyor bosanalim diyor de nasıl pişman olup gelecek kaybetme korkusu olsun ki biraz sana kolay bağırmasin valla Benım eşim öyle bişey yapacak ben apt ayağa kaldiririm annesini çok seviyorsa evlenmeseydi

niye bilmiyorum ama esinin balik burcu oldugunu hemen anladim.

bendede var ayni modelden bitane belkide o yüzden hemen hissettim.

senin burcun ne canim? ben akrep burcuyum esim balik. inan bana balik erkekleri cok zordur. sabret bakalim. ben 8 yildir evliyim ama pek fazla bisey degismiyor. hatta sana söyledigi laflar bile cok tanidik geldi. demis ya "ben annemde oldugum icin böyle söylüyosun" yani sürekli senin art niyetli oldugunu düsünüyor.

Anlattıkların doğruysa sende hata yok bu adam ne diye evlenmiş !
Bence artık alltan alma git boşanma davası aç , olgunlaşmamış ana kuzusunu sen mi adam edeceksin , bundan başkada uğraşma , fedakarlıkta nereye kadar ,karşılıklı olmadıktan sonra ,kayanada kına yaksın , ay çok sinirlendim ,

Yaaa bence yazilanlarin bazilari cok sacma ne demek kv sevin iste ne guzel kv ne yakinmis yemegini yiyomus sende isten gelirken ugra yemegini yee sonra beraber gidin evinize valla biz ailelerimizden uzaktayiz ikiside yok yanimizda bazen diyorum bi isten okuldan geldigimizde yemek yapamadigimda annem kv olsada ugrasak yemek yesek hastada olsam canimda istemese hergun illa yemek pisecek bence hic uzulmeyin daha yeni evlisiniz emin olun önunuzde daha cok zmn var yemek yapmak icin hatta bazen yapmak istemeyeceksiniz kolaymi canim hergun hergun ne pisirsem sizde karninizi doyurun sonrada evinizde keyf yapin bulasikmis mutfakmis ohh ne gzl :KK49: bi zmn sabredin kocaniza kv suyuna gidin sonra hersey sizin elinizde olacak buna emin olabilirsiniz bosanmakta o kadar kolay deil heleki böyle bi sebepten dolayi anladigim kadariyla ikizde birbirinize asiksiniz :nazar::KK68:sadece duzeni oturtamamissiniz.
Ayyy ne gzl arada gidip anasinda yesin hatta bende gidiyim usandim hergun hergun yemek yapmaktan yapmada cözum deil hergun ne pisirsem dusunmek cok zor birakin yesin:KK31: kusura bakmayin bizde ailesiz yasayinca yazdiklarinizida okuyunca kendimce fikrimi söyledim

Anlattıkların doğruysa sende hata yok bu adam ne diye evlenmiş !
Bence artık alltan alma git boşanma davası aç , olgunlaşmamış ana kuzusunu sen mi adam edeceksin , bundan başkada uğraşma , fedakarlıkta nereye kadar ,karşılıklı olmadıktan sonra ,kayanada kına yaksın , ay çok sinirlendim ,

Emin olun anneniz size yakin otursaydi sizde gider yemeginizi yerdiniz otururdunuz bosa demek ne demek bundan sonra evlenecegi insan belki ailesiyle oturmak isteyecek insan bosanmak icin evlenmiyor ki... Gelen gideni aratir diye bir laf vardir biraz yapici olalim yikici deil su sebepten bosanmami olur . Hepte kvler suclu onlarin dogurdugu adami sev kv sevme cok tuhaf her zmn sevin yuceltin böyle bir evlat dogurdugunuz icin diye. IYI OLSA ALLAHTAN KÖTU OLUNCA KV.DEDEN cok sacma. Cagirmasa yemege fln oda suc olur cok yakiniz ama cok soguk.....:KK20::KK20:

kadının derdi yemek pişirmek pişirmemek değilki,eşi karısına vakit ayırmıyor annesinin evine gidip yayılıyor sohbetini muhabbetini her gün orda yapıyorsonra eve gelip yatıyor yataktan başka paylaşımları kalmamış, bu nasıl evlilik? bu kadının sevgiye ilgiye muhabbete ihtiyacı var yoksa bekar hissederek evli olmak da nedir.

Sanki kayınvaliden bu sorunların çıkması için zemin hazırlıyor bence gün içerisinde eşini arayıp sorma onu kafandan çıkart sorun çıkacağını düşündüğün konulardan uzakdur kendine bir uğraş bul mutlu olacağın ortamlarda bulun birincisi kesinlikle işinden ayrılma erkekler bir kadının ekonomik özgürlüğü yoksa ona istediği gibi davranacağını düşünür ikincisi ise kesinlikle çocuk yapma uzamanda istediklerini yapma hakkını kendilerinde görüyorlar yapAmayıncada acısını çocuklarla kadınlar çekiyor daha çok küçüksün

Demezler canım kendını bılen kadının bunu demesı lazım ama benım kv gece arar sabah sıkma yapacam gelın gece oglu acıkır canı ne ısterse buna kellede dahıl yapar şimartmıs yıllarca halada devam edıyor adamda evlılıge alısamıyor ıste

ilk önce galiba kv kabullenmiyor..alışamadı galiba evliliğine..oğlunu paylaşamıyor..sinir bozucu şey..:eek:

Arkadaslar siz o yoldan giderken kaynanalariniz donuyodu dikkatli olun tuzaklarina dusmeyin ogullarini kiskaniyorlar stratejiyi iyi dusunup uygulamak gerek bizler napiyoruz hemen bunalima bagliyoruz agla zirla kavga cikar sonra eller bos

Erkek adam öyle her sıkıldığında karı gibi boşanalım demez . O ne ya .Sen de alttan alma .Tamam boşanalım de .

X