lütfen akıl verin tecrübeliler. 5 aylık evliliğim biticek ! :(

nerden başlıyım bilemiyorum . 5 aylık evlilik. 5 aydır hır gür kavga. artık ölmek üzereyim üzüntüden. herkes aa daha cicim ayı derken neler yaşadığımızı bilmiyorlar. biz 3 gün güler 5 gün ağlarız böyle böyle 5 aya akdar getirdik ama yok yürümüyor daha.
kayınvalıdem kayınpederim görümcelerim hepsi iyi aslında. zamanında görümcemle kavgam olsada herşeyi geride bıraktık sık ık kayınvlideme giderim eşimin küçük kardeşleri beni çok sever. aramız iyi. ama ben çalışıyorum . eşimin iş yeride annesine çok yakın . hergün yemeğe çağrıyor eşimi. kahvaltıya akşam yemeğine. eşim gider 2 saatkahvaltıda 2 saat akşam yemeğinde vakit geçirir orda. artık gıcığıma gitmeye başladı . yemek yapıyorum iten eve gidip heycanlı heyccanlı eşim geliyor , annemde geç yedik tokum !! . yada sinirleniyorum yemiştir kesin orda diyorum geliyor açım evde de bişey yok ! ay bunlar artık sürekli sorun olmaya başladı aramızda . bende kayınvalideme dedim anne çağırma en azından akşam yemeğine alışsın evli olduğuna bi karısı olduğuna . bende biliyimki kocam her gece aç gelicek. dedim. tamam dedi bana ve ogün yine çağırdı eşimi . en son dün eşimle aramız çok iyiydi bende kayınvalideme gidicektim çocuklar çağırmıştı. eşimi aradım annemde yemekteyim dedi yine bozuldum ben ! . tamam dedim benmde evde işlerim var gelemiycem . buda bana kzıdı . ben burdayım diye böyle yapıyosun dimi dedi . hayır dedim işlerim vardı yarın giderim. derken akşam geldi evi birbirine kattı . tüm komşular duymuştur rezillik üstüne rezillik.. ben artık boğuluyorum.... idare edemiyorum bu olanları . beceremiyorum sanırım . 23 yaşındayım . şuan ki aklım olsa aslaaaaaaaa aslaaa evlenmezdim :KK43:(( . babamın evi cennet gibiymiş . bişeyler diyin nlur ben napıyım . ben hatamı yapıyorum bırakıyım gitsin mi . ozamanda anneci oluyor iyice . zaten erkekler geç alışıyor evliliğe. bilmiyorum .. sinirlenince boşan diyip duruyor sonra sarılıyor sinirle ddedim diyo . kafayı yiycem
canim bende ilk alti ay cok zorlandim hep niye evledim.bu yasta diye pisman oldum. Senin gibi 23 yasimda evlendim. 6 ay gectikten sonra yavas yavas duzeelmeye basladi. Simdi ne guzelmis evlilik oh iyiki evlendim diyorum. Sana tavsiyem esin eve gelsin diye o eve gelcegi saat guzel bir sofra kur alkol aliyorsaniz sarap falan olsun. Sende seksi bisiler giy iyice suslen. Bak bakalim nasil olcak :-)

Yemeğe gidilecekse beraber gidersiniz, sen sakin sakin konuş bi eşinle, ne hissettiğini, neden yapmaması gerektiğini anlat, gerekirse yakın oturmayın, baktın olmuyor, yapman gerekeni yaparsın.
Değişmeyecekse sende hayatını bu şekilde geçiremezsin..

Bütün mesele kv de bitiyor oturup konusun esinizle olmadı kv ve esinle beraber konş olmadı işten cık... bi süre aile düsknlüğü devam ederse o zmn düsün başka şeyleri.. aman ha çock yapmaaaaaaaa
Sende düsme o hataya

nerden başlıyım bilemiyorum . 5 aylık evlilik. 5 aydır hır gür kavga. artık ölmek üzereyim üzüntüden. herkes aa daha cicim ayı derken neler yaşadığımızı bilmiyorlar. biz 3 gün güler 5 gün ağlarız böyle böyle 5 aya akdar getirdik ama yok yürümüyor daha.
kayınvalıdem kayınpederim görümcelerim hepsi iyi aslında. zamanında görümcemle kavgam olsada herşeyi geride bıraktık sık ık kayınvlideme giderim eşimin küçük kardeşleri beni çok sever. aramız iyi. ama ben çalışıyorum . eşimin iş yeride annesine çok yakın . hergün yemeğe çağrıyor eşimi. kahvaltıya akşam yemeğine. eşim gider 2 saatkahvaltıda 2 saat akşam yemeğinde vakit geçirir orda. artık gıcığıma gitmeye başladı . yemek yapıyorum iten eve gidip heycanlı heyccanlı eşim geliyor , annemde geç yedik tokum !! . yada sinirleniyorum yemiştir kesin orda diyorum geliyor açım evde de bişey yok ! ay bunlar artık sürekli sorun olmaya başladı aramızda . bende kayınvalideme dedim anne çağırma en azından akşam yemeğine alışsın evli olduğuna bi karısı olduğuna . bende biliyimki kocam her gece aç gelicek. dedim. tamam dedi bana ve ogün yine çağırdı eşimi . en son dün eşimle aramız çok iyiydi bende kayınvalideme gidicektim çocuklar çağırmıştı. eşimi aradım annemde yemekteyim dedi yine bozuldum ben ! . tamam dedim benmde evde işlerim var gelemiycem . buda bana kzıdı . ben burdayım diye böyle yapıyosun dimi dedi . hayır dedim işlerim vardı yarın giderim. derken akşam geldi evi birbirine kattı . tüm komşular duymuştur rezillik üstüne rezillik.. ben artık boğuluyorum.... idare edemiyorum bu olanları . beceremiyorum sanırım . 23 yaşındayım . şuan ki aklım olsa aslaaaaaaaa aslaaa evlenmezdim :KK43:(( . babamın evi cennet gibiymiş . bişeyler diyin nlur ben napıyım . ben hatamı yapıyorum bırakıyım gitsin mi . ozamanda anneci oluyor iyice . zaten erkekler geç alışıyor evliliğe. bilmiyorum .. sinirlenince boşan diyip duruyor sonra sarılıyor sinirle ddedim diyo . kafayı yiycem
canim sana konus demisler ama konusmussun zaten. Bence birdaha konusman birseyi yine degistimez iyice inada biner. anca sole olur askim sen annenlerle mi yicen bizde kizlarla disarda yicez oyle israr ediyorlar bana diye. Biraz kacmak onu telaslandirabilir.

Ben olsam hic yemek yapmam nasilsa annende yiyorsun her gun yemegini orada ye derim. Kendime sevdigim seyleri hazirlar afiyetle yerim. Tek kisilik yaparim yapacaklarimi. Aksamda tv basinda atistiririm. Cayimi yapar kendime doldurur icerim. Onla mi ugrasicam ..

Ayy anne hastası bir eşde bende vardı. Evliliğimizin ilk yıllarında, Ne yaparsa yapsın ilk annesini arayıp ondan fikir alırdı. Ve beni deli ederdi. Fazla takmıyormuş gibi davranıp, Sabırla ve zamanla eşimi değiştirdim. Şimdi en son annesinin haberi oluyor.
Seviyorsan pes etme, fazla üzerinde gitme, o bunu farketmeden yavaş yavaş onu değiştir, inanki zamanla değişiyorlar.

Ben olsam hic yemek yapmam nasilsa annende yiyorsun her gun yemegini orada ye derim. Kendime sevdigim seyleri hazirlar afiyetle yerim. Tek kisilik yaparim yapacaklarimi. Aksamda tv basinda atistiririm. Cayimi yapar kendime doldurur icerim. Onla mi ugrasicam ..
ne guzel demissin bende yemek yapmayi hic sevmiyom esim.annesinde yese vala rahatlarim :-) bana kalan zamandada kendime bakarim esim gelene kadar magaza magza gezwrim annenden donerken de beni al derim :-) posetlerimi tasir :-)

[QUOTiti_, post: 37803631, member: 447683"]nerden başlıyım bilemiyorum . 5 aylık evlilik. 5 aydır hır gür kavga. artık ölmek üzereyim üzüntüden. herkes aa daha cicim ayı derken neler yaşadığımızı bilmiyorlar. biz 3 gün güler 5 gün ağlarız böyle böyle 5 aya akdar getirdik ama yok yürümüyor daha.
kayınvalıdem kayınpederim görümcelerim hepsi iyi aslında. zamanında görümcemle kavgam olsada herşeyi geride bıraktık sık ık kayınvlideme giderim eşimin küçük kardeşleri beni çok sever. aramız iyi. ama ben çalışıyorum . eşimin iş yeride annesine çok yakın . hergün yemeğe çağrıyor eşimi. kahvaltıya akşam yemeğine. eşim gider 2 saatkahvaltıda 2 saat akşam yemeğinde vakit geçirir orda. artık gıcığıma gitmeye başladı . yemek yapıyorum iten eve gidip heycanlı heyccanlı eşim geliyor , annemde geç yedik tokum !! . yada sinirleniyorum yemiştir kesin orda diyorum geliyor açım evde de bişey yok ! ay bunlar artık sürekli sorun olmaya başladı aramızda . bende kayınvalideme dedim anne çağırma en azından akşam yemeğine alışsın evli olduğuna bi karısı olduğuna . bende biliyimki kocam her gece aç gelicek. dedim. tamam dedi bana ve ogün yine çağırdı eşimi . en son dün eşimle aramız çok iyiydi bende kayınvalideme gidicektim çocuklar çağırmıştı. eşimi aradım annemde yemekteyim dedi yine bozuldum ben ! . tamam dedim benmde evde işlerim var gelemiycem . buda bana kzıdı . ben burdayım diye böyle yapıyosun dimi dedi . hayır dedim işlerim vardı yarın giderim. derken akşam geldi evi birbirine kattı . tüm komşular duymuştur rezillik üstüne rezillik.. ben artık boğuluyorum.... idare edemiyorum bu olanları . beceremiyorum sanırım . 23 yaşındayım . şuan ki aklım olsa aslaaaaaaaa aslaaa evlenmezdim :KK43:(( . babamın evi cennet gibiymiş . bişeyler diyin nlur ben napıyım . ben hatamı yapıyorum bırakıyım gitsin mi . ozamanda anneci oluyor iyice . zaten erkekler geç alışıyor evliliğe. bilmiyorum .. sinirlenince boşan diyip duruyor sonra sarılıyor sinirle ddedim diyo . kafayı yiycem[/QUOTE]
Sakin birakma canim bu sebepten evlilk bitermiymis !!! Bunlar zamanlar asilir sen de daha Cok genscsin anllatigina gore esini de seviyorsun..sabret esinle iyi oldugunuz zamanda guzellikle anlat ne istedigini neye uzuldugunu bunlar gecer canim pek cok erkek annecidir hele de evlendikten sonra zamanla idare etmeyi de ogrenirsin dedigim gibi cok da kucuksun...allah bir omur mesut etsin canimmm...

Boyle annesinden cikmayan erkeklere ayar oluyorum ama yemegi yiyp glmesi iyi zaten calisyosn gir evine dinlen isten gelip yemekler hazirlamak zor oluyo.daha yenisin bnde ilk 1 yil her aksam hazirlardim nelerle ugrastim icli kofteler yaptim o yogun isten gelip.simdi hic valla basit seylerle gecistiriyrm.cocuk icin acele etme.sizin evlilignz henuz oturmamis zamanla degisir.hemen bosama adami

her kavgada boşanalım demesinden bıktım . geçenlerde yine bu yüzden kavga ettik. annesinde yemekteydi açtı niye geç açtın diye sordum ama annesinde olduğunu bilmiyordum . annemdeyim işte burda olduğumu biliyosun o yüzden bu soruyu soruyosun dimi diye kavga çıkarttı yine. birbirimize girdik. tüm apartmana rezil olduk . boşanalım diye tutturdu yine. . ilk defa tamam dedim boşanalaım dedim . sonra geldi sarıldı bana . ben ağladım . sarıldı sevdi . boşanamayız biz işte bilmem ne . sinirle söylüyorum . boşanmak diye bişey olamaz. neler neler . sevdiii sevdi . birdaha seni üzmiycem demeler :KK43:((. ama şimdi yine canavara dönüştü. ben bu karakter bozukluğu olan adamla nekadar daha ne yapcam bilmiyorum . gencecik insanlarız yazık günah ya :KK43: çok kötüyüm

O zaman kesinlikle blöf yapıp babanın evine gidiyosun ben yapamıcam diyip.. İşte o zaman aklı başına gelir. Öyle olayın üstünden 2 dk geçtikten sonra sarılıp, pişman oldum dediğinde aslında pişman olmamış oluyor. Sen bi evi terket o zaman gör bak pişmanlık nasıl olurmuş..

Aslında bu kadar katı olmak istemezdim ama yorumları okuyunca çok sinirlendim. O kadar düzgün ifade etmene rağmen bağırıp sen beni annemden koparamazsın demesi çok saçma ve sinir bozucu..

ilk aylarda kavga olur normal yani iki insan ayni evse yasamaya basliyor. Benim anlamadigim nasil anneci oluyorlar cinsellik mi yok acaba evliliklerde. ilk aylarda cunku surekli erkeklerin akillari orda olur. kosa kosa eve gelirler

. Ewliliğin ilk ayları bunlar çok normal ben 4 yıllık ewliyim ilk ilk 5 ay ben evlendiğime pişman olmuştum sürekli kavga sürekli annesi ve bsbasının kızacağı şeyleri bana tekrarlıyodu bende diyordum bana ne biz onlara göreni yaşayacağız bizde birer bireyiz ve benim bir

Merhaba canım
Allah kolaylık versin .
Yaşadıkların aslında çok normal:KK51:Erkekler evliliğe hemen alışamıyorlar..
Herşey eskisi gibi devam edecek zannediyorlar:KK12:Anneleride sağ olsunlar herşeyin eskisi gibi gitmesi pek rahatsız etmiyor..Biraz büyükler destek olmalı..:KK51:Tekrar konuşmayı dene kayınvalidenle..:KK64:
Kendinde yazmışsın biraz sabırlı olman gerekiyor..Üstüne gitmemeyi denemelisin..
Evlilik zor zanaat öyle 5 ayda herşey arkada bırakılamaz..:KK19:
Tabi herşeyi kabul edip hergün yemeğe gitmesini de kabul etme.:KK39:Ama çok abartmadan güzellikle halletmeye çalış:KK51:

her kavgada boşanalım demesinden bıktım . geçenlerde yine bu yüzden kavga ettik. annesinde yemekteydi açtı niye geç açtın diye sordum ama annesinde olduğunu bilmiyordum . annemdeyim işte burda olduğumu biliyosun o yüzden bu soruyu soruyosun dimi diye kavga çıkarttı yine. birbirimize girdik. tüm apartmana rezil olduk . boşanalım diye tutturdu yine. . ilk defa tamam dedim boşanalaım dedim . sonra geldi sarıldı bana . ben ağladım . sarıldı sevdi . boşanamayız biz işte bilmem ne . sinirle söylüyorum . boşanmak diye bişey olamaz. neler neler . sevdiii sevdi . birdaha seni üzmiycem demeler :KK43:((. ama şimdi yine canavara dönüştü. ben bu karakter bozukluğu olan adamla nekadar daha ne yapcam bilmiyorum . gencecik insanlarız yazık günah ya :KK43: çok kötüyüm
bosanicam dediginde asla korkup yalvarma.. iyice azitmasin..

X