Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm bunlar benim amazon gri lenslerim merak etmissin ,resim ekledim senin icin,umarım hoşuna gider ben memnunum .gayet doğal olduğu konusunda herkes benle hem fikir
003nu8.jpg

w250.png
sengözlerimebaksanab.sanada tavsiye ederim. resme bakıp fikir sahibi olursun ins.

a.sinanamıyorum ya bende amazon greyler cok cok kotu durmustu gercekten gozden goze degisiyor durusu a.s sende yesilimsi daha dogal duruyor :nazar:

bu amazon grey.resimde sağdaki.

Eklentiler

• $Fotoğraf-0098.jpg
    $Fotoğraf-0098.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 63
b&l un nerdeyse bütün renklerini denedim bana en yakışanı green ocean oldu fakat gözümü tam kapatmıyor ve biraz batma yapıyor vazgeçmek zorunda kaldım.fresh look un bir kaç rengini kullandım ama hoş durmuyor,kullanmadıklarım yani diğerleri zaten işe yaramaz göze rengi vermiyor belli olmuyor bile.bir kaç aydır amazon kullanıyorum iyi gibi ama asıl istediğim mavi tonları.elegance ın testerlarını denedim bence cok sahte duruyorlar aynı sekılde rainbowları da denedim çok yapay duruyorlar orta delik acaip büyük lens oldugunu çok belli ediyor.bir arkadas burada baush&lomb un optima serisinden foto koymus ve artık üretilmediğini yazmış.o renk gercekten güzelmiş.sırada durasoft var.

b&l un nerdeyse bütün renklerini denedim bana en yakışanı green ocean oldu fakat gözümü tam kapatmıyor ve biraz batma yapıyor vazgeçmek zorunda kaldım.fresh look un bir kaç rengini kullandım ama hoş durmuyor,kullanmadıklarım yani diğerleri zaten işe yaramaz göze rengi vermiyor belli olmuyor bile.bir kaç aydır amazon kullanıyorum iyi gibi ama asıl istediğim mavi tonları.elegance ın testerlarını denedim bence cok sahte duruyorlar aynı sekılde rainbowları da denedim çok yapay duruyorlar orta delik acaip büyük lens oldugunu çok belli ediyor.bir arkadas burada baush&lomb un optima serisinden foto koymus ve artık üretilmediğini yazmış.o renk gercekten güzelmiş.sırada durasoft var.

tatlım evet bende o fot hatırlıyorum gercekten cok hos durmus o arkadasta Bende senin gibi durasoft cok merak ediyorum hiç denemedim bugune kadar Durasoftların capı 14.50 yanılmıyorsam... Çapı 14.00 daha buyuk olanlar bana olmuyor ne yazık kı :roflol:

bende senin gibi mavi tonları aradım durdum surekli ama artık vazgectim maviden arada sırada mavis olmak ıstedigimde diamond bluelarımı takıyorum ama cok cok nadir tabi ...genelde rainbow dark green kullanıyorum

merak ettigim tek lens markası illisions burada testerı hiç bulamadım soft serisi guzel gibi duruyor=)

Daliah şekerim Diamonds Light Blue lenslerinin daha yakın resimlerini koyabilir misin? Gün ışığında ve daha yakından olursa çok iyi olur. Kendi göz rengin ela mıydı? Şimdiden teşekkürler.
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Mrbb - Ecem Rainbow almak istediğini yazmıssın ama ben 7 aydır rainbow kullanıyorum mavi rengini .. haresiz .. ama gözde çok koyu duruyor..
gözlerınınde koyu oldunu yazmıssın , Amazon diye bı marka var onun grisi ve yeşili çok güzel .. özellikle koyu renk gözler için tasarlanmıs lensler oldunu duydum ..ben alıcam ama bnm lensım bi yıllık olduu ıcın bıras beklıormmmm :)

kızlar bende dün rainbow elite line fistik yeşili siparisi verdim cumartesi günü elimde olur lenslerim denemedim o yüzden yakısıp yakısmayacagına pekte emin deilim açıkçası. lensler gelince ilk işim sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak olacak

Daliah şekerim Diamonds Light Blue lenslerinin daha yakın resimlerini koyabilir misin? Gün ışığında ve daha yakından olursa çok iyi olur. Kendi göz rengin ela mıydı? Şimdiden teşekkürler.
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

tabiki buyrunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
93435673xz7.jpg
:teytey:

hareli canım.ama bende pek ole durmadı.mavi bile durmadı ya neyse :teytey:

ewt iştee çok farklı bı ton tutturmussun :) ne mavi ne yeşil ne gri ...hepsinin karısımı bişe olmus..ama cok yakışmışş hihoyyyt

- bnde rainbow kullanıyorum elite line dark blue ama çok koyu durduu içn arayışlardayım :KK43:kafamçokkarıştı

tabiki buyrunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
93435673xz7.jpg
:teytey:

delikafaduldendelikafadulden
Daliah yakın fotoğraf için çok teşekkürler, gerçekten süper görünüyor.Diamonds dark blue nasıl durmuştu sende? Benim gözlerim ela sanırım dark blue daha iyi durur. Emin değilim tabi??? Bakırköy de neresiydi aldığın yer? Denetiyorlar mı lensleri?
Bir de lenslerin kullanımı rahat mı? Dokusu, kalınlığı nasıl? Çevreden nasıl tepkiler alıyorsun?

Yabancı lens forumlarında Diamonds lensler niye yok? Aradım taradım bir fotoğraf bulamadım.
Sadece Türkiye de mi var bu lens yoksa yurtdışında başka bir isimle mi satılıyor acaba?

X