Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Aslında öyle turkuazımsı değil ama Baby Blue'lardan daha parlak bir renk olduğu kesin. Elegance renkleri Natural Touch'lardan daha parlak. Fikrin olsun diye eski bir forumda gördüğüm NT ve Elegance karşılaştırma resmini koyuyorum. Sağdaki Elegance Light Blue, soldaki Natural Touch Baby Blue:

dscf00104scxh2.jpg

Gözde duruşları. (Bu resmi koyan kişinin tüm yüzü çıkmasın diye sadece göz kısmını kesip koydum) Soldaki Elegance Light Blue, sağdaki Natural Touch Baby Blue:

dscf00181dobo6.jpg

Şu ana kadar denediğim maviler arasında çok doğal bir lens bulamadım. Elegance'larımı hep çok sevmişimdir ancak onlara en yakın lens olarak B&L Natural Look Green Ocean'ları buldum. Benim yaptığım Elegance-Green Ocean karşılaştırması, Elegance sağda:

flashno3.jpg

Sophistic Magic Blue'ları çok büyük beklentiyle aldım ama hayal kırıklığına uğradım:

dsc00840hb3.jpg

Yani mavi lenslerde tam aradığımı bulamadım henüz ancak Solotica Topazio'larım yolda ve umarım onlardan memnun kalırım.

Ben burdaki fotoğrafa bayılmıştım. Elegance'lar daha turkuazımsı mı bana mı öyle geldi? Benim de koyu kahve gözlerim. Senin en doğal mavin neydi bugüne kadar GalPal?

Custom lenslerde rengin zamanla silinme problemi olduğundan ben cesaret edemedim. O kadar para verip lens al bir kaç ay sonra rengini kaybetmeye başlasın, hiç hoş bir durum değil. Geri gönderince tekrar boyuyorlarmış ama büyük dert, sonuçta Amerika'ya gönderiyorsun 1 haftada gitse 1 haftada tekrar boyasalar geri gelmesi 1 hafta daha alsa 3 hafta kullanamıyorsun.

Ancak gözde duruşları muhteşem oluyor.

kızlar yani diamonds deneyipte alıcak olan biri olarak sunları soylemek istiyorum evet pupıl boslugu biraz genis ama kesinlikle ne rengi rainbow sky blue nun rengine benziyor ne de pupıl boslugu bende bircok lensi denemıs biri olarak sunları soylucem bundan daha iyi durucak mavi lens bulmanız cok zor cok fazla denemek fln istiyorsanız bunu satan yerlere telf acın gorusun o yerle Ben izmirde oturan birisi olarak oyle yaptım İnsanları yargılamayın lutfen fikir edinememiz için koymus fot larını
daliahın gozbebegi buyuk oldugu için ona tam gelmıs benim gozbebegim kucuk oldugu için pupıl boslugu biraz genis oldu ama sadece biraz tekrarlıyorum rainbow kadar deil
kızlar son olarak sunu dicem kesinlikle buradakı resimlere bakarakta lens fln almayın testerini fln istetin benim denemeden aldıklarım cope gitti

Kızlar biri acil cevap verir mi? Youtube linki koymak yasak mı koyabilir miyim? Enteresan bir şey buldum da. Hem de lensten de öte bir lens

Bu arada kaç yıl kullanıldığı hakkında bilgim yok canım. Ben mail atıp sormuştum gönderim ücretini. Bir de şey diye biliyorum,pupili fazla dar yaptıkları için uzun süre gözde kalınca rahatsızlık veriyormuş custom lens. Görüş biraz bozuk oluyormuş yani.

kızlar yani diamonds deneyipte alıcak olan biri olarak sunları soylemek istiyorum evet pupıl boslugu biraz genis ama kesinlikle ne rengi rainbow sky blue nun rengine benziyor ne de pupıl boslugu bende bircok lensi denemıs biri olarak sunları soylucem bundan daha iyi durucak mavi lens bulmanız cok zor cok fazla denemek fln istiyorsanız bunu satan yerlere telf acın gorusun o yerle Ben izmirde oturan birisi olarak oyle yaptım İnsanları yargılamayın lutfen fikir edinememiz için koymus fot larını
daliahın gozbebegi buyuk oldugu için ona tam gelmıs benim gozbebegim kucuk oldugu için pupıl boslugu biraz genis oldu ama sadece biraz tekrarlıyorum rainbow kadar deil
kızlar son olarak sunu dicem kesinlikle buradakı resimlere bakarakta lens fln almayın testerini fln istetin benim denemeden aldıklarım cope gitti

ben grisini söylüyorum. benim aldığım rainbow griyle birebir aynıydı...pupil boşluğuda. ve en önemlisi dokusuda neyi yargılamayalım. o göz yeşil. ve kendi rengi...ve bunda,şeffaf lens var....

Son düzenleyen: Moderatör:

ben grisini söylüyorum. benim aldığım rainbow griyle birebir aynıydı...pupil boşluğuda. ve en önemlisi dokusuda... neyi yargılamayalım. o göz yeşil ve kendi rengi.... mavi değil..onda şeffaf lens var.

Hehe tamam GalPal. Topaziolarını bekleyelim senin. Ben de zaten doktora gitmeye üşeniyorum numaram değişti galiba. Bol bol vaktim var o yüzden. Ne kadara sipariş verdin topazioları?

rainbow elite grey le mı aynıydı yoksa rainbow fantasy greyle mı Ben elite nin grey denedim alakası bile yoktu ama fantasy ile aynı diyorsan bilemem işte ...

rainbow elite grey le mı aynıydı yoksa rainbow fantasy greyle mı Ben elite nin grey denedim alakası bile yoktu ama fantasy ile aynı diyorsan bilemem işte ...
zaten elite gri ,fantasynin açık grisiyle aynı....fark hareli olması. tonlar aynı. yalan söyleyecek değilim herhalde.. haziranda bunu yazmıştım. okuyan arkadaşlarım var... birebir aynıydı... çünkü o zamanlar diamonds almak istiyordum. sırf onun için gittim. ve aynı olduğunu görünce rainbowu aldım. aslında 0 üç renkte birebir aynı. rainbowun grileriyle diamondsın açık grisi..
siz önce şuna cevap verin. o yeşil göz diamondsun açık mavisi mi. yoksa gerçek bir göz mü.... bu kadar gerçek bir lens yapılamadı henüz. ben gördüğüme ve denediğime yani gözlerime inanırım...

zaten elite gri ,fantasynin açık grisiyle aynı....fark hareli olması. tonlar aynı. yalan söyleyecek değilim herhalde.. haziranda bunu yazmıştım. okuyan arkadaşlarım var... birebir aynıydı... çünkü o zamanlar diamonds almak istiyordum. sırf onun için gittim. ve aynı olduğunu görünce rainbowu aldım. aslında 0 üç renkte birebir aynı. rainbowun grileriyle diamondsın açık grisi..
siz önce şuna cevap verin. o yeşil göz diamondsun açık mavisi mi. yoksa gerçek bir göz mü.... bu kadar gerçek bir lens yapılamadı henüz. ben gördüğüme ve denediğime yani gözlerime inanırım...

evet canım olayı çok net hatırlıyorum ben de...aynı görüntüyü sağlıyorsa neden 3 katı para verilsin...
en doğal gözüken lensin bile renkli kısmındaki motifleri lens olduğunu ele vericek cinsten..bir kere bunu bütün bilinçli lens kullanıcıları bilir...
ama gel gör ki resimdeki göz bildiğimiz Allah'ın yarattığı göz...
hangi boyama tekniği kullanılırsa kullanılsın bu 3 boyutluluk ve derinlik sağlanamaz...

Diamonds light grey deil kı light blue o ben denemıs birisi olarak bunları yazıyorum ben diamonds grey denemedim onun hakkında birsey soylemek istemıyorum zaten greylerden oldum olası hiç hoslanmam cok beyaz oldugum için greyler ölü gibi gosteriyor beni ...

Arkadaşlar konu her ne olursa olsun ikili tartışmalara girmemenizi girecek mesajlar yazmamanızı, konu başlığına uygun yorumlarda bulunmanızı rica ederiz.

Lenslerin satış bilgileri kesinlikle paylaşılamamaktadır.Bu tür durumları kötü içerikten bildiriniz.

Sadece lensler konusundaki tecrübelerinizi memnun kaldığınız veya kalmadığınız ürünleri belirtiniz.Herkes buradan aldığı fikir ile alacağı lenslerden kendisi sorumludur.İnternet ortamında olduğumuzu unutmayalım kimse kimseyi tanımıyor.
Anlayışınıza teşekkürler.

merhaba kızlar benimde bikaç lens denemem oldu ilk olarak freshlookun grisini almıştım gerçekten iğrençti ölü balık gibi duruyordu. sonra yine freshlookun yeşilini aldım o güzeldi ama yine de çok bellioluyo lens olduğu. daha sonra b&l blue kullandım aslında hala da kullanıyorum rengi güzel ama çok dikkat çekici. elegance softun 3 ton yeşili gerçekten süperdi ve ffiyatı da çok uygundu ama bi süre sonra batma yaptı şimdi de freshlook colors un düz yeşilini sipariş ettim bakalım o nasıl çıkacak...

Eklentiler

• $11111.jpg
    $11111.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 52
  • $15032008(005).jpg
    $15032008(005).jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 49
merhaba kızlar benimde bikaç lens denemem oldu ilk olarak freshlookun grisini almıştım gerçekten iğrençti ölü balık gibi duruyordu. sonra yine freshlookun yeşilini aldım o güzeldi ama yine de çok bellioluyo lens olduğu. daha sonra b&l blue kullandım aslında hala da kullanıyorum rengi güzel ama çok dikkat çekici. elegance softun 3 ton yeşili gerçekten süperdi ve ffiyatı da çok uygundu ama bi süre sonra batma yaptı şimdi de freshlook colors un düz yeşilini sipariş ettim bakalım o nasıl çıkacak...

ilk resimde yeşil yakışmışş.2.ci resimdeki b&l sanırım biraz koyu geldi bana =)

X