Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

elifzv1.jpg

ay kızlar henuz gectı elıme lenslerim dun gunduz gozune gecebildigim tek foto.devamı gelecek :))))))

cnm lenslerinin çok hoş durmuş markasını yazarmısın ltf.:dance:

arkadşlar ben yeni üye oldum benim gözlerim çok koyu kahve hani siyah gibi duruyor ben gözlerimin açık kahve bal rengi gibi filan durmasını istiyorum aynı zamanda doğal durması çok önemli. tavsiye edebileceğiniz lens markası ve rengi var mı acaba ? doğal durması çok önemli

tatlısım rainbow elite line bal rengi bence cok hos ya da rainbow fıstık yesilini dusunebilrsin bu 2 side oldukca dogal bence =)

kızlar amazon colors blue lenslerim şimdi geldi.. isterseniz akşam resimlerini gönderebilirim.. ama biraz geç olabilir... hepinizi öptüm şekerler..

tatlısım rainbow elite line bal rengi bence cok hos ya da rainbow fıstık yesilini dusunebilrsin bu 2 side oldukca dogal bence =)

hmm tşk ederim ama int. dn baktım sipariş verebileceğim bi adres bulamadım rainbow elite line fıstık yeşilini . nerden sipariş verebilrim acaba biliyomusn ? bide numaralı olmalı :eek:

Arkadaşlar ben yeni üye oldum resimdeki gibi bir dokuda lens arıyorum kesinlikle damarlı dursun istemiyorum bana bilgi verebilir misiniz ve gözlerim koyu kahverengi o nedenle rengini de açabilmeli ama şu mavi ton tam istediğim gibi daha önce bu kadar doğal bi lensle hiç karşılaşmamıştım sanki amazonun mavisine benziyo ama kullanan varsa bilgilendirirseniz beni çok mutlu olurum şimdiden tşk.

resim ekleyeiyorum ya nasıl olucak

Eklentiler

• $mih7bbmnzkkkg3mejw99.jpg
    $mih7bbmnzkkkg3mejw99.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 57
işte bu tonlarda bi lens yukardakinin devamı arkadaşlar lütfen bulmam lazım bu lensi yardımcı olursanız çok sevinicemfisfisfis

Eklentiler

• $bdzm7yzvzvi66smk5a7q.jpg
    $bdzm7yzvzvi66smk5a7q.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 50
işte bu tonlarda bi lens yukardakinin devamı arkadaşlar lütfen bulmam lazım bu lensi yardımcı olursanız çok sevinicemfisfisfis

Bunlar custom lens yanılmıyorsam yurt dışından temin ediliyor..Ve haklısın çok doğal ve güzeller...

peki bana bu görüntüye yakın şekilde durabilecek başka bi lens markası varsa söyleyebilir msiiniz yine mavi renkte böle doğal durabilicek en iyi marka hangisi koyu renk gözler için...

kızlar aranızda amazon gry lens kullanan vardı sanırım..kullananlar nasıl memnunmu..yani dokusu rengitamolarak nasıl duruyor?damarlanma vs varmı?almayı düşünüyorum da..

kızlar aranızda amazon gry lens kullanan vardı sanırım..kullananlar nasıl memnunmu..yani dokusu rengitamolarak nasıl duruyor?damarlanma vs varmı?almayı düşünüyorum da..

tatlım ben amazon grey kulladım pekte kullandıgımda sayılmaz aldıgım gun cöpe gitti ben pek hoslanmadım ama begenenler de olabiliyor a.s damarlanma sophistic kadar olmasada var a.s

tatlım ben amazon grey kulladım pekte kullandıgımda sayılmaz aldıgım gun cöpe gitti ben pek hoslanmadım ama begenenler de olabiliyor a.s damarlanma sophistic kadar olmasada var a.s
..damarlanma en sinir olduğum sorun bir lenste..arkadaş mavisini koymuş gerçekten de var damarlanma :KK43: sağol tatlım açıklaman için merak ediyordum iyi oldu öğrendğim..

Son düzenleme:
Merhabalarr..

ImageShack - Image Hosting :: 73064125hz9.jpg

ImageShack - Image Hosting :: 55589536jj2.jpg

ImageShack - Image Hosting :: 47156846vu5.jpg
(Kusura bakmayın resimleri şimdilik böyle eklemek zorundayım :çok üzgünüm: )
1.resim kendi gözüm, 2.si freshlook hareli yeşil, 3. de amazon mavi. Resimlerde biraz koyu çıkmışlar, normalde daha açık. Yeşil maviye göre bende daha doğal durdu.
Sizce nasıl??? fisfisfis

tatlısım yesil cok hos durmus kendi goz renginle butunlesmıs gule gule kullan =) a.s

selam kızlar bugün freshlook pure hazel(saf ela) im geldi. gözlerim koyu renkli olduğu için çok belli olmuyo rengi ama bi parlaklık ve hafif bi renk kattı. ben beğendim.üstelik 0,25 yani dinlendirici aldığım için uzun süreli kullanabilirim sanırım ama yine de bu bulanıklık işini bi türlü çözemiyorum istediğim netlikte değil napıcam ya? bütün lensler bulanık gösteriyo bu gidişle gözlerim bozulcak... :KK43:

cnm bunlar benim amazon gri lenslerim merak etmissin ,resim ekledim senin icin,umarım hoşuna gider ben memnunum .gayet doğal olduğu konusunda herkes benle hem fikir
003nu8.jpg

w250.png
sengözlerimebaksanab.sanada tavsiye ederim. resme bakıp fikir sahibi olursun ins.

arkadaşlar merhaba ben daha önce freshlook hareli yeşil kullandım ama memnun kalmadım şimdi önerilerinizden rainbow markasının kaliteli olduğunu çıkardım.gözlerim koyu kahve...hangisinin uyum sağlayacağını bilmiyorum

rainbow-fantasy line- açık gri
rainbow-fantasy line- açık yeşil

ikisi arasında kaldım

ancak açık yeşilin nasıl durduğu hakkında bir fikrim yok
eğer aranızda kullananlar varsa resimlerini ekleyebilir mi?

X