Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

benneyaptımki
ewt iştee çok farklı bı ton tutturmussun :) ne mavi ne yeşil ne gri ...hepsinin karısımı bişe olmus..ama cok yakışmışş hihoyyyt

- bnde rainbow kullanıyorum elite line dark blue ama çok koyu durduu içn arayışlardayım :KK43:kafamçokkarıştı
cok tesekkur ederim canım.

Daliah lenslerin süper ya nazar değmesin maşallah çok çok yakışmış
amin amin tesekkurler tatlım

delikafaduldendelikafadulden
Daliah yakın fotoğraf için çok teşekkürler, gerçekten süper görünüyor.Diamonds dark blue nasıl durmuştu sende? Benim gözlerim ela sanırım dark blue daha iyi durur. Emin değilim tabi??? Bakırköy de neresiydi aldığın yer? Denetiyorlar mı lensleri?
Bir de lenslerin kullanımı rahat mı? Dokusu, kalınlığı nasıl? Çevreden nasıl tepkiler alıyorsun?
dark blue cok yapay duruyor.gorevli bayanda onermiyor zaten canım.Lens Dunyasından aldım.Hayri ayakkabı magazasının hemen ustu.Yumusacık bir lens.Valla soyle diyim taktıgım ılk gun sacıma fon cektırmeye gıttıgım kuaforde spekulasyonlara neden oldum :) gozleri ne guzel acaba lens mi ama boyle lens olmazki ne sansli kiz falan diye cekistiren kadınlar vardı :) kuafor cocukta iltifat ede ede bitiremedi :) erkek arkadasım lense karsı olmasına ragmen bunlar gercekten hic belli degil keske gozlerin bu renk olsaymıs deyip duruyor :)

Yabancı lens forumlarında Diamonds lensler niye yok? Aradım taradım bir fotoğraf bulamadım.
Sadece Türkiye de mi var bu lens yoksa yurtdışında başka bir isimle mi satılıyor acaba?
evet aynen bende bulamadım.Turkiyede sadece birde opmerde buldum..bilmiyorum

Daliah lenslerin lens kabında duruşu nasıl bende rock on gibi merak ettim. Fotoğrafını koyarım demişsin merakla bekliyorum.
Lenslerin fiyatı biraz daha ucuz olsaymış hemen ısmarlardım.Malesef ki Türkiye deki en pahallı lensler bunlar. İyice emin olmak istiyorum.
Daliah lenslerinin gün ışığında çekilmiş bir fotoğrafını koyabilir misin? Senden çok şey istedik ama başka kimsede bu lenslerden yok.
Lenslerin çok değişik bir rengi var yeşil gibi,gri gibi,mavi gibi tam ne olduğunu anlayamadım. Çok daha yakından (dokusunu gösteren) bir fotoğraf da koyarsan çok iyi olur Daliah cım. Şimdiden çoooooook teşekkürler.
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

kızlar ben yıllardır freshlook kullanıyorum aslında memnunum ama diger markalarıda denemek istiyorum onericeginiz varmıdır acaba? gozum kahverengi cok koyu değil hareli yeşil almak istiyorum. Hangi markanın hareli yeşilini onerirsiniz ?

freshlook hareli yeşil lenslerim telefonumun çözünürlüğü iyi olmadığı için tam çıkmamış ama ben çok sevdim doğal duruyor bence

a.s kızlar bende maviş olmak istedigimde diamond lıght blue kullanıyorum =) kızlar goz rengine gozbebegine pupıl bosluguna gore her gozde durus sekilli farklı oluyor =)

rainbow elite line giallo (fıstık yeşili) resimlerimi koyayım....pencere önü flaşsız çekim....giallodan bahseden arkadaşlar vardı....

60147538zk8.jpg

w826.png

88632971mh0.jpg

w826.png

cnm rainbow dark ile fıstık yesili gercekten cok hos sanada cok yakısmıs gule gule kullan =)

sengözlerimebaksanab

ben sofistic marka lens kullanıyorum mavi renkte 200tl senelik lensleri ama değio şimdiye kadar gözlerimin lens olduğunu kimse anlamadı yüzlerce insan lens diyince olamaz diye şoklara grdi fresh looklar falan bariz belli oluyor benim orjina mavi gibi...harika

cnm rainbow dark ile fıstık yesili gercekten cok hos sanada cok yakısmıs gule gule kullan =)

sağol canım :) gialloların süresi doldu ve attım...
mart ayında yeni lens almayı düşünüyorum..
aklımda sophistic yeşil ile rainbow dark green var...
sophistic alamazsam dark green alıcam...
dark green mi daha iyi giallo mu ? bakalım alırsam göreceğiz :)

Son düzenleme:
güneş,sana bu renk çok yakışıyor canım.... ben çok doğal buluyorum..ortadaki pupil boşluğundan görünen, gözünün rengiyle çok iyi uyum sağlamış......

Son düzenleyen: Moderatör:

a.s tatlım rainbow dark green kullanıyorum ilk zamanlar belli olmuyor diye uzuluyordum simdi inanılmaz alıstım cevremdeki insanlar aaaaaa ne kadar guzel gozlerin var demeye basladı diamond light bluelarımı bana yakıstıran cok ınsan yok :roflol:

cnm dark greeni 1 ay once sorsaydın sakın alma fln derdim ama simdi butun dusuncelerim degisti lensin rengi solusyondan acılıyor zamanla o kadar guzel bir renk oluyor kı =) cnm benimde aklımda rainbow fıstık yesilli bi de illisıons green var kullanmasam bile elimin altında bulunsun istiyorum =)

a.s tatlım rainbow dark green kullanıyorum ilk zamanlar belli olmuyor diye uzuluyordum simdi inanılmaz alıstım cevremdeki insanlar aaaaaa ne kadar guzel gozlerin var demeye basladı diamond light bluelarımı bana yakıstıran cok ınsan yok :roflol:

cnm dark greeni 1 ay once sorsaydın sakın alma fln derdim ama simdi butun dusuncelerim degisti lensin rengi solusyondan acılıyor zamanla o kadar guzel bir renk oluyor kı =) cnm benimde aklımda rainbow fıstık yesilli bi de illisıons green var kullanmasam bile elimin altında bulunsun istiyorum =)

evet canım solusyonun ve geçen zamanın renk üzerinde etkisi oluyor...ben kullandığım bütün lenslerde en açık renkli sonucu sauflon all in one light solusyonla aldım hep onu kullanıyorum.... b&l solusyonlarda rengi açık gösteren solusyonlardan...
canım fıstık yeşili doğallık olarak inanılmaz doğal...göz rengini açma konusundada başarılı fakat olaya sadece göz olarak değil de bütün yüz olarak bakarsak fıstık yeşili öyle çarpıcı değil sıradan bir yeşil tonu
biraz buğulu gibi..net ve cam gibi bir ton değil... ve makyaj istiyor...
bazen sarı ağırlıklı bazen yeşil ağırlıklı görünüyor...genelde asker yeşili duruyorlar ve açıklık koyuluk olarak ortalarda biryerde....açık da değil koyu da değil....
sarı olduğu için solgun gösteriyo..lensi çıkarınca kendi gözüm yüzümü daha canlı gösteriyordu...tenin sarımsı ise ve saçın koyuysa kaşın da belirgin siyahsa tavsiye etmem solduruyo...DOĞAL FAKAT SOLGUN sonuç elde ediyorsun...saçı kumral olan ve teni porselenimsi beyaz olanlara gidecek türden bir renk.. doğallığına ve renk açmasına diyecek lafım yok....ve de ortadaki deliğin genişliği bu renkte sorun haline gelmiyor.....ama BENİM LENSİM DEĞİL.....tekrar almayı düşünmüyorum..

canım daha net bir dark green resmi koyabilirmisin ? yeşili giallodan daha yeşil onun galiba....ve sanırım daha koyu....yani çam ağacı yeşili gibi tahmin ediyorum...doğru mu ?
bir de ortasındaki delikten gözün kahverengisiyle lensin yeşili arasındaki fark seçiliyor mu yoksa fıstık yeşilindeki gibi kaynaşıyor mı ?

Son düzenleme:
güneş,sana bu renk çok yakışıyor canım.... ben çok doğal buluyorum..ortadaki pupil boşluğundan görünen, gözünün rengiyle çok iyi uyum sağlamış......

sağol canım :) evet giallonun en büyük avantajı pupil boşluğunu belli etmeyişiydi...

bende giallo mu dark green mi karar veremedim :KK43: hangi renk alsam ya:KK43:

bende giallo mu dark green mi karar veremedim :KK43: hangi renk alsam ya:KK43:

giallo doğal ama yukarıda açıkladığım gibi insanı solduruyor ve makyaj gerektiriyor..
iyi bir lensin sadece doğal olması ve göz rengini açması her zaman yeterli olmuyor...yüze canlılık vermesi ve takanın saç göz ve ten rengine uyum sağlaması gerekiyor..

hımmm o zaman dark green alıyım memnun kalırım inş. Netten sipriş veriyorsunuz birde degil mi? nereyi onerirsiniz

ben netten almıyorum..bizzat kendim gidip alıyorum..ama netten alan arkadaşlar da var

evet canım solusyonun ve geçen zamanın renk üzerinde etkisi oluyor...ben kullandığım bütün lenslerde en açık renkli sonucu sauflon all in one light solusyonla aldım hep onu kullanıyorum.... b&l solusyonlarda rengi açık gösteren solusyonlardan...
canım fıstık yeşili doğallık olarak inanılmaz doğal...göz rengini açma konusundada başarılı fakat olaya sadece göz olarak değil de bütün yüz olarak bakarsak fıstık yeşili öyle çarpıcı değil sıradan bir yeşil tonu
biraz buğulu gibi..net ve cam gibi bir ton değil... ve makyaj istiyor...
bazen sarı ağırlıklı bazen yeşil ağırlıklı görünüyor...genelde asker yeşili duruyorlar ve açıklık koyuluk olarak ortalarda biryerde....açık da değil koyu da değil....
sarı olduğu için solgun gösteriyo..lensi çıkarınca kendi gözüm yüzümü daha canlı gösteriyordu...tenin sarımsı ise ve saçın koyuysa kaşın da belirgin siyahsa tavsiye etmem solduruyo...DOĞAL FAKAT SOLGUN sonuç elde ediyorsun...saçı kumral olan ve teni porselenimsi beyaz olanlara gidecek türden bir renk.. doğallığına ve renk açmasına diyecek lafım yok....ve de ortadaki deliğin genişliği bu renkte sorun haline gelmiyor.....ama BENİM LENSİM DEĞİL.....tekrar almayı düşünmüyorum..

canım daha net bir dark green resmi koyabilirmisin ? yeşili giallodan daha yeşil onun galiba....ve sanırım daha koyu....yani çam ağacı yeşili gibi tahmin ediyorum...doğru mu ?
bir de ortasındaki delikten gözün kahverengisiyle lensin yeşili arasındaki fark seçiliyor mu yoksa fıstık yeşilindeki gibi kaynaşıyor mı ?

tatlım evet dedigin gibi rengi çam agacı yesili rengine benziyor .... vallaha cnm gözün kahverengisiyle lensin yeşili inanılmaz kaynasıyor cnm bu lensi alırken fıstık yesili ve dark green arasında kararsız kalmıstım cunku 2 side inanılmaz dogal durmustu erkek arkadasım dark green begenince bu aldım .... iikıde almıssım suresi bitse bile tekrardan alıcagım fovorı lensim oldu a.s cnm yrna aydınlıkta fot cekerim ...

X