Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

natural serisi gelmiş soloticanın 300 tl ama alıcam galiba quartzo istiodum fotoğrafları görünce topazio almaya karar verdim

ESMERALDA
esmeralda1jb6.jpg

esmeralda3vh6ol5.jpg

110808015edited11nn6.jpg

1240023vd2dc7.jpg

imagem9219sdw91tr7.jpg

esmeraldascloseup1hk0.jpg

imagem9223zxf8yi7.jpg

Kendi yöntemimle göz rengimi açacağım tekrardan...bugün 2. günümdeyim :)
ama bu işi herhangi bir lensi aldıktan sonra yapmamak gerektiğini farkettim...nedenmi ?
çünkü eskiden çok güzel duran okyanus mavisi gibi duran emerald green lenslerim, kendi göz rengim açıldıktan sonra açık yeşil durmaya başladılar ve lensler elimde kaldı....oysa deneyerek ve bayılarak almıştım (ama tabi o zamanlar o işlemi göz rengini açıyor olduğunu bilmeden yapmıştım ) şimdi bilerek yapacağım...

göz rengini nasıl açıyorsun :1shok: anlatır mısın lütfen :uhm:

r
ock on nereye gelmiş, naturaL serisi. nereden bulabiliriz....... renkler muhteşem. bayıldım

Son düzenleyen: Moderatör:
ciftiymiss 45 olan ...belki aylik 3 aylik falandir yaa
sahtesi de mi oluyo bunlarin:):)
aslnda optiklerden almak en iisi tabi ama cesit olmuyo ki..

solotica harika ama 300 tl de iiymiss..baska yerde satilmiyo heralde d mi??gittigidiyorda satan ne kdar kar koyuodur kimbilirr peeh

ciftiymiss 45 olan ...belki aylik 3 aylik falandir yaa
sahtesi de mi oluyo bunlarin:):)
aslnda optiklerden almak en iisi tabi ama cesit olmuyo ki..

solotica harika ama 300 tl de iiymiss..baska yerde satilmiyo heralde d mi??gittigidiyorda satan ne kdar kar koyuodur kimbilirr peeh

sahtesi oluyo ben bikere almıştım freshlook gözlerim perişan oldu şakaya gelmiyo göz bu :1shok:

soloticalar yurtdışından getirtirildiğinde daha ucuza geliyormuş sanırım ama tam bilmiyorum.orda satan 100 kağıt koyuodur üstüne kesin kötükedihüso:eek:klava:

X