Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

flaşsız çektim kızlar gamyoncuiremsu
lnsbj3.jpg
,
lennsesrg6.jpg
,
eeeeeeeerw3.jpg

lenslerim geldi :KK70: sonunda yaaa arkadaslar freshlook hareli gri kullanıyorum ve inanın dibine girmedikçe farkedilmiyo benm gözlerim koyu kahve ve bu önerisi için sevgili siyah-i'ye teşekkürlerimi sunuyorum :) foto ekleyebilirmiyim bilmiyorum ama gunduz cekip deneycegim inş. bilgi acısından

Açıkcası ben 8 senelik lens kullanıcısı olarak DOĞALA EN YAKIN ını da bulmuş değilim (gözlerim açık kahve olmasına rağmen)...o yüzden daha yeni olan arkadaşlara boşuna yorulmasınlar diyorum...
Mavi lensleri iyi yapamıyorlar bu bir Gerçek...
bende rainbow elite line lilac var resmim yukarıda...herkese tavsiye ederim...
direkt mavi cırlıyo diyenlere....gerçi bu ton da cesaret istiyor biraz...

o zaman ben gercekten cok sanslıyım..cunku kendime ait olmayan mavi gozlerim icin bir suru iltifat alıyorum.Lens alırken paradan kacınmamak lazım buda en buyuk ipucu

daliahcım senin lenslerin gerçektende çok doğal duruyorlar, fakat illusions marka bl ve freshlooklar kadar yoğun bir şekilde optikçilerde satılmadığı için deneyerek alma şansımız yok gibi. Bu markayı sanırım bir ara Seren Serengil yoğun olarak kullanıyordu, sende iyi günlerde kullan.

daliahcım senin lenslerin gerçektende çok doğal duruyorlar, fakat illusions marka bl ve freshlooklar kadar yoğun bir şekilde optikçilerde satılmadığı için deneyerek alma şansımız yok gibi. Bu markayı sanırım bir ara Seren Serengil yoğun olarak kullanıyordu, sende iyi günlerde kullan.

cok tesekkur ederim tatlım.optik reklamı yapmak istemiyorum ama towncenter daki gozlukevinde her tonunu deneme sansınız var.ben yıllardır İncirlideki gozlukevinden alıyordum.Towncenterdakide cok iyi.İstedigini deneyebilirsin orda.ama 8.9 capı yok bir işte..

ben de koyu kahwe gozluyum bugday tenliyimm ama denediklerim icinde en cok mawi yakisti yani arkadaslarimla denedim ozellikle tek gitmedim denerken tek basima akrarsizimdir cunku..
arkadasimz dedigi gibi yakismazz demelerine bakma hepsini dene..
bana herkes sana yesil yakisir diodu erkek arkadasim da gittik denedik hic de gusel durmadi mesela

cok tesekkur ederim tatlım.optik reklamı yapmak istemiyorum ama towncenter daki gozlukevinde her tonunu deneme sansınız var.ben yıllardır İncirlideki gozlukevinden alıyordum.Towncenterdakide cok iyi.İstedigini deneyebilirsin orda.ama 8.9 capı yok bir işte..

canimm acaba o dedigin yerin ankarada subesi falan war mi:)sen istanbulda oturuyosun heralde:eek:

lenslerim geldi :KK70: sonunda yaaa arkadaslar freshlook hareli gri kullanıyorum ve inanın dibine girmedikçe farkedilmiyo benm gözlerim koyu kahve ve bu önerisi için sevgili siyah-i'ye teşekkürlerimi sunuyorum :) foto ekleyebilirmiyim bilmiyorum ama gunduz cekip deneycegim inş. bilgi acısından

Hayırlı olsun tatlım :-) Rica ederim içine sindiyse ne mutlu..İyi günler de kullan nazar değmesin :nazar: :nazar: a.s.

bence koyu renge gitmelisin.....gözün koyu bir kahveyse renginde koyu olmalı. ama şu da var. benim lensimi bir arkadaş daha takmıştı. geçen sayfalarda resmi vardı. gözleri koyuydu ve çok memnundu... bence hepsini deneyin.... yok bana olmaz denen lenslerin ,o kişilerde çok güzel durduğuna çok tanık oldum. ,
mesela bana yeşil gitmez.soğuk bir hava verir..bana, mavi gider ve bu tonuda grilerde yakaladım.... .......

o halde grileride değerlendirmemde fayda var bu önemli bir detay oldu tşk.ederim peki aylık mı yıllık mı kullanmak daha avantajlı fiyat aralığı nedir yaklaşık olarak ben numaralı kullanıcam açıkcası gözlük takmamak için lens tercih ediyorum bundan yıllar evvel almıştım ama takıp çıkarırken yırttım beceremedim açıkcası kullanamadan çöpe gitti markasını bile hatırlamıyorum, alıncada nasıl kullanıcam onu düşünüyorum fisfisfisfisfisfis

ben yıllık lens kullanıyorum ve numaralı renkli....grileri mutlaka dene. ben daha önceki sayfalarda lenslerimin resimlerini koymuştum. bir bak istersen. rainbow gride var.haziranda rainbow u 150 ytl ye almıştım.

ben yıllık lens kullanıyorum ve numaralı renkli....grileri mutlaka dene. ben daha önceki sayfalarda lenslerimin resimlerini koymuştum. bir bak istersen. rainbow gride var.haziranda rainbow u 150 ytl ye almıştım.

ok.bakıp dönicem a.s.

gördüm resimleri dediğin gibi mavi duruyo ii bir optikçi bulmak gerekli birde

Alacağım son lenslere sonunda karar verdim......
rainbow elite line hazel alacağım..dark greenden vazgeçtim çünkü dark greenler kendi doğal gözümden daha koyu gözüküyorlar arada kendi gözüm ortadan açık renk parlama yapacaktır yine ışık vurduğunda..
bunları kendi rengimi vurgulamak amaçlı yoğunlaştırıcı niyetine alacağım....
her ışıkta ve her açıda maksimum doğal görüneceğinden eminim....hem hazel lenslerin de bazen koyu gözlerde koyu yeşile dönme durumu oluyor ki bal sarısı da dursa yeşil de dursa kendisi yeşil olan lensten daha doğal sonuç oluyor her halikarda...

hazelwb7.jpg
w236.png

Son düzenleme:
Alacağım son lenslere sonunda karar verdim......
rainbow elite line hazel alacağım..dark greenden vazgeçtim çünkü dark greenler kendi doğal gözümden daha koyu gözüküyorlar arada kendi gözüm ortadan açık renk parlama yapacaktır yine ışık vurduğunda..
bunları kendi rengimi vurgulamak amaçlı yoğunlaştırıcı niyetine alacağım....
her ışıkta ve her açıda maksimum doğal görüneceğinden eminim....hem hazel lenslerin de bazen koyu gözlerde koyu yeşile dönme durumu oluyor ki bal sarısı da dursa yeşil de dursa kendisi yeşil olan lensten daha doğal sonuç oluyor her halikarda...

hazelwb7.jpg
w236.png

tatlım ben soft amber denemiştim cok guzeldi cookk..
illusionsopaque-amber.gif

Daliah soft amber nasıl duruyordu peki tam olarak rengi nasıldı ? Yeşillik var mıydı mesela ?

2212.jpg
2431.jpg

dedigim ciba ilussions larım

buda tersten takınca gri tarafı..
2390.jpg

buda kendi gözüm
2466.jpg

Ben çok beğendim daliah lenslerini fiyatları ne kadar acaba? Birde gün ışığında nasıl duruyor?Çok belli ediyor mu kendini?

grnt035kopyakopyayk1ez5.jpg

w744.png

B&L blue kullanmasaydım eğer bu resmi gördüğümde harika süper ve çok doğal duruyor derdim...
Fakat bende de aynısı olduğu için biliyorum ki gün ışığında çok kötü bir renk bu...
Çünkü çok yapay duruyor karşıdan ben lensim diye bağırıyor resmen...
Ama resimlerde gayet güzel duran bir renk..Fakat dediğim gibi gün şığında iğrenç diyebilirim..Benimkiler şimdi kutusunda yatıyor o kadar para verdiğimle kaldım :S

X