Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

işte benimkiler evde çekilmiştim ve flassız..
55765503lu9.jpg

w223.png

daliah arkadaşım kullandıgın lensler tam olarak bunlardan mi? buda ılızyon soft blue çünkü.
ntandillusions005sr4.jpg

w800.png

canım ya ciba bende boyle durmuyor ama..hem cok acık durmus hemde cok damarlı..
bende gunese dogru durup bir tane boyle cekeyim koyayım bari o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çok beğendim daliah lenslerini fiyatları ne kadar acaba? Birde gün ışığında nasıl duruyor?Çok belli ediyor mu kendini?

canım oyle cok dibime girilmedikce anlasılmıyor.hele 30 cm mesafesınden falan hıc anlasılmıyor gun ısıgında.kampanyası var buaralar 250 ytlye aldım tatlım.

Daliah soft amber nasıl duruyordu peki tam olarak rengi nasıldı ? Yeşillik var mıydı mesela ?

tatlım sarımsı duruyor,yesllik hiç yok.zaten lensin kendisi koyu sarı,bal rengi gibi.
1262458573_97bf897aed.jpg

gunes olmadan bu renk gibi duruyor.gunes olmadıgını farzet canım resimde

2212.jpg
2431.jpg

dedigim ciba ilussions larım

buda tersten takınca gri tarafı..
2390.jpg

buda kendi gözüm
2466.jpg

canım ya ciba bende boyle durmuyor ama..hem cok acık durmus hemde cok damarlı..bende gunese dogru durup bir tane boyle cekeyim koyayım bari o zaman.

eger bakarsan tersten taktıgımda resimde cok yakında bir poz var.bus ekilde durmuyor.hem bende boyle acık renkte durmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar bilenler icin rainbow elite acik bal rengi kullanan ya da gozde nasil durdugunu bilen varmi. benim gozlerim acik kahverengi nasil duracagini cok merak ediyorum.

:1no2:cnm bende onlaedan sormustum optikciye ama onlar sadece o renkteki gozler icinmis. soluk ama renkli gozleri daha belirgin hale getiriyor. dimension lar herkese satilmiormus

Son düzenleme:
bende böyle durdu lensim kızlar;Flashsız çekerim yarın gün ışığında burda flaş fena patladı sositososito
3ensskc8.jpg

arkadaşlar benim gözlerim kahverengi tüm mavi lenslerde böyle ortadan kahvesi sırıtıyor bu hiç hoşuma gitmiyor bildiğiniz doğal duran mavi yokmu açık koyu farketmez ama şu kahverengini yok etsin biraz:KK70: mümkün dğeil tabide:)
bu yüzden mecburen yeşil alıyorum hep

canım seninkinin markası ne hareli mi bu?b&l dedigin gibi çok damarlı ve çok belli oluyo..birde senin kendi göz rengin ne?

Benimkinin markası B&L blue hareli. Kendi göz rengim kahverengi...REsimlerde gayet güzel duruyor fakat gün ışığında takılmıcak kadar kötü diye düşünüyorum ve ben kullanmıyorum bu yüzdentatlım

bence b&l nin en güzel rengi hareli violet olanıydı...onu ne zaman taksam iltifat alıyordum...
gel gör ki b&l ler gözümü çok rahatsız ettiğinden rainbow menekşe almak zorunda kaldım
b&lerde ortadaki delik de baya küçük...b&l isteyenler o renge baksın derim...o renkte damarlar da o kadar belli olmuyor

X