Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Resim eklermisinn. Lütfen bende suan çok kararsızımmm rainbow giallo tanita tikaram yellow soleko quuen doğal ela yeşil ton arıyorum solotica mel bozdu diye altarnatif olarak ne öneririsiniz

şu ara çok yoğunum okul başladı onun koşuşturması derken ilgilenemedim kusura bakma tatlım

solotica ve b&l kesinlikle. hem gayet dogal duruyolar hem de bir suru secenekleri var mutlaka kafandaki rengi buluyosun

Kızlar ben daha yeni katıldım buraya fxeyes adrina
Almak istiyorum kullanan varsa söylesin
Cok mu acık rengi⁉️

Fxeyes mı güzel n.c guartozomu bakın ben adriana limanın rengine bayılıyorum onun gbi dogal durcak olan lens var mııııı???

Kızlar merhaba,
Bir sorum olacak, bu konuda bana yardımcı olur musunuz?
Meslek gereği devamlı klimalı ve kuru havası olan ortamlarda çalışıyorum. Bu durum gözlerimi çok kurutuyor.
İlkokul 5 ten beri gözlük kullanıyorum. Bir ara lise yıllarında kontakt lens kullanmıştım ancak göz kuruluğu ve bahar alerjisi yapmıştı. Tabi bu yaklaşık 13 yıl önce olduğu için lens teknolojisi de eskiydi. Şimdi tekrar kontak lens kullanmayı düşünüyorum.
Gözü en nemli şekilde tutacak ve bana uyacak bir kontakt lens markası arıyorum. Oldukça kuru havada çalışıyorum ve gözlerimi kuruymayacak birşeyler arıyorum. Hem miyop hem de astigmatım var bu arada. Tavsiyelerinizi okumak istiyorum.

Canım airoptix diyeceğim fakat göz ölçün uygunsa tabi önce bi dia ve bc ölçtür mesela acuvea oasys çok övülür fakat ben kullanamadm gözüme küçük geldi

Qcuvea oasys kullaniyorum... 2-3 yildir.. İlk kutum gozume.tamm geldi .ikinci kutum go bebegimden disari tasio çok.belli.şeffaf olmasına.ragmen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar renkli lenslerin dkt dkl değerleri yani oksijen geçirgenlikleri dikkatinizi çektimi araştrdınız mı hiç?

Son düzenleme:
Qcuvea oasys kullaniyorum... 2-3 yildir.. İlk kutum gozume.tamm geldi .ikinci kutum go bebegimden disari tasio çok.belli.şeffaf olmasına.ragmen

Biraz taşma payı olmalı lenslerin tam irisin sınırına denk gelirse dar olmuş oluyor batma yapabilir

Biraz taşma payı olmalı lenslerin tam irisin sınırına denk gelirse dar olmuş oluyor batma yapabilir

İnan bana TASMA payi olmadiginda kimse anlamiyordu hicde sikayetsiz kullandim.ikinci kutuda ki TASMA payi. Beni çok.rahatsiz etti gözüme bakan gözlerin.rrnklimiydi senin lensmi yoksa dio. Seffaf lens o Renkliydi gozum maldiyemiyorsun:) akli almayanlar var

Tabi sonuçta tavsiyeler biryana dediğim gibi herkesin göz yapısı farklı her göze her lens uymaz kim nasıl rahatsa onun için uygun odur bende değişiklik seviyorum gözlerim açık bal rengi ama çok hafif renkli takmak istiyorum bazıları dio çok rahatım bazıları dio berbat karar veremedim gitti

Renkli lens alma renk belirginlestrci lens al 50 milyon...

Suan adore be yellow kullanıyorum circle lens gibi zaten memnunum ama güvenemiyorum şeffaftan sonra çok tutmuyorum gözümde

Suan adore be yellow kullanıyorum circle lens gibi zaten memnunum ama güvenemiyorum şeffaftan sonra çok tutmuyorum gözümde

Crcle lens istyrm bende.ama 17 günde geliyormuş bide elasi yok bnm göz yesil ela. YesilEla olsun istyrm circle lerimde

Adoreleri circle olarak kullanabilirsin bence bende öyle duruo senin dediklerinden türkiyede bi şirket satıodu neo mu neydi isimleri lenslerin sitelerinde görmüştüm circle ları ama adını bilmiyorum bakarım söylerim özelden

Özelden yazamıyorum malesef izin vermiyor uzun senelerdir girmemştm hesabıma :/

Son düzenleme:
Tuh((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…