Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

güle güle kullan canım böyle çok daha güzel olmuş :) koyu-gri ile yeşil arası gibi algıladım ben renk sonucu ve gayet doğal :) hangi solusyonla kullandın canım ?

:dance:eğer beyaz tenliyseniz menekşe rengi (viyolet) çok güzel duruo benim annem kullanıo herkes kendi göz rngi zannedio vharika duruoo beyaz tenliyseniz mutlaka deneyin derim

haklısın canım :) ama gözü çok koyu kahve ve siyah olanlar dışında...normal kahverengiler için sorun yok.. aşırı koyu gözde daha koyu tonda mor duruyor da onun için söylüyorum...

türkiyede ve dünyada en az tercih edilen lens rengi bu sanırım...insanlar genelde renginin çok mor olabileceğini düşünerek kaçıyorlar hiç şans vermiyorlar bu renge :) oysa benim baştacım diyebilirim...neler kaçırdıklarının farkında değiller...makyaj bile istemiyor bu renk ..üstelik tahmin ettiğinizden çok daha fazla açıyor göz rengini....bunu gri lensin biraz renklendirilmişi olarak düşünebilirsiniz:)
her menekşe rengi lens öyle mosmor da değil leylak-mavi-gri arası dönen bi rengi var...öyle bir renk ki açık mavi ve grinin pastelliğini taşıyor ama bazen koyulaştığı zaman ise lila hali ortaya çıkmaya başlıyor ve daha floresanlı bir renk çıkıyor ortaya....yani hem pastel hem fosforlu gibi...

ama şu da var..biraz gösterişli olduğu için gece kullanmak için çok ideal...isterseniz gündüz de kullanabilirsiniz..daha canlı ve renkli görünmek için...o zaman da sırıtmıyor..
fakat mahalle bakkalına giderken bile lens takanlardansanız mahalle bakkalı için çok gösterişli kaçabilir...

Son düzenleme:

güneşcim rica etsem violet lenslı resımlerını koyarmısın merak ettım...

okypete çok güzel gözüküyor renk gerçekten.yani lens olduğunu bilmesme inan inanırım kendi gözün olduğuna..peki sen rengini koyulaştırıcı bir solisyonmu kullandın?hangi marka solisyonla bu renk oldu..ilk başta lensin rengin sanırım daha solgun daha beyaza yakındı dimi?

kızlar bunun markası,,, rengı ne??

güle güle kullan canım böyle çok daha güzel olmuş :) koyu-gri ile yeşil arası gibi algıladım ben renk sonucu ve gayet doğal :) hangi solusyonla kullandın canım ?

canım teşekkür ederim. evet bayağı fark etti. opti free . aynı şişe, daha bitmedi.evet. her gören daha önceki halini bilenler daha doğrusu, lensimi söyleyince, bakın rengine dediğimde yeni lens mi aldın diyenler bile var . o kadar değiştiki.lensi çoğu kişi kendi gözüm zannediyor. çok güzel ve muhteşem bir renk oldu. çok ta doğal

evet canım. buz mavisi gibiydi. opti free böyle yaptı. çok memnunum.hihoyyyt

ayneen bebişim.. Şimdide bousch lomb un bir rengini kullanıyorum. Onunda fotosunu koyucam.. [adı:green turquoise] :1rolleyes:

Bu da güzel durmuş.. Kendi göz rengin nedir ? Bir de B&L lar çok mu damarlı..Yani freshlook mu daha damarlı yoksa B&L mu ? :1hug: :1hug:

Kendi göz rengim kahverengi.. Renkten renge değişiyo damar yapısı ama b&l daha damarsız duruyo benim şuan kullandığm göz renginde canım:)

güneş bu renk çok güzel gerçekten.sana çok gitmiş bu renk. okyanus rengi gibi. deniz ,derinlerde o rengi alır ya. ben bayıldım. güle gükle kullan canım

güneş bu renk çok güzel gerçekten.sana çok gitmiş bu renk. okyanus rengi gibi. deniz ,derinlerde o rengi alır ya. ben bayıldım. güle gükle kullan canım

sağol canımcım :) bazı resimlerinde sanki emeralda benziyor gibi görünmüş ama emeraldla ilgisi yok :) yani diğer arkadaşlara uyarmak için söyleyim bu renk hiçbir şekilde yeşil veya turkuaz ton barındırmıyor...
fotolarda morumsuluğu az çıkmış ama yine de dikkatli bakınca farkediliyor sanırım :)
herşeye rağmen yine de gerçek hayata yakın resimler bunlar...kapalı mekanda çekilenler ışık farkından ötürü turkuaz mavi gibi çıkmış...ama mönitorun ışığını sonuna kadar açıp dikkatli bakınca morumsu mavi olduğu daha iyi seçilecektir..bakarken öyle bakın :)

Son düzenleme:
selam arkadaslar...az önce amazon green lensim gelmiş ...fakat ben mesaide oldugum için eşimde su anda..ama eşim bu nasıl yeşil bence güsel değil dedi...iyice meraklandım valla...bu lenste istediğim gibi durmazsa lens işine son vericem arkadaslar....giden paraya canım yanıyor...bir sendir verdiğim lens parası baya baya bi olduuuu-tatlicadiarzu-

moralini bozma. takmadan anlaşılmaz. bak benim resimdeki rainbow gri lensim baktığın zaman, bembeyaz duruyor. takınca rengini alıyor. o yüzden bir tak. ve bize haber ver. tamam mı

moralini bozma. takmadan anlaşılmaz. bak benim resimdeki rainbow gri lensim baktığın zaman, bembeyaz duruyor. takınca rengini alıyor. o yüzden bir tak. ve bize haber ver. tamam mı

tamam okypete cim...zaten denemden aldım bunu da...gözlerim ela uff merak ettim valla bendeeehihoyyyt

sevgili okypete lensim elime geldi fakat hayal kırıklıgına ugradım çünkü elime gelen lens boh lomb un green amazonu...yani ayrı bir firmanın AMAZON ADLI BİR FİRMANIN GREEN İ ..diil yanlış getirtmişim dimi lensi??? o yüzden henüz açıp denemedim??:jeyyar:

evet yanlış anlaşılma olmuş canım sakın merak edip de ambalajını bozup lensi açma..yoksa iade şansın da kalmaz...bu arada green amazon baya bir koyu yeşil tonudur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…