Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

hayırlı olsun cnm.ama nie yakışmadıki herkes çok memenundu bnde dahil.demekki hergözde deişio.birde resmini koy dediğin kadar yakışmamamış mı görelim

birde sn 1 aylık die mi yoksa 3 aylık die mi aldın .cevaplarsn sewinirim

arkadaşlar gözlerimdeki ileriderecede miyoptan dolayı 7 yıldır şeffaf lens kullanıyorum bir dönemde renkli +numaralı lens kullandım freslook un gri sini inanılmaz güzel bir renkti çok memnun kaldım
renkli lens kullanacaklara önerilerim
1. kampanya lensleri tek tip oldugu için gözlerinizde çap sorunu yaratabilir buda az da olsa sıkıntı olabilir bana göz dr um sölemişti
2. gözleri bozuk olan arkadaşlar çin sölyüyorum renkli lensler gözlerinizde renk maddesinden dolayı hafif bugulu görebilirsiniz
3. renkli lensleri asla 12 saat falan tutmayın gözünüzde gece makyajı gibi düşünün gunde 6 saati geçmesin sonuçta yabancı bir madde ve renkli lenslerde hava gözenekleri olmadıgından gözleriniz hava almaz bunu gözünüzde renkli lens varken sogan dogramayı deneyerek hissedeceksiniz gözleriniz yanmayacaktır :))
ben epey renkli lesn kullanıp hevesimi aldım ancak göz bebeklerimi çizmişim artık kullanmıyorum sadece şeffat lens kullanuyorum onu da hafta da en az 2 gun takmayıp dinlendiriyoum
herkese sevgiler

cnm sn kullanmışsın biliyosundur.freshlook lensleri nekadar saat ve toplam olarak ne kadar kullandın.cevap werirsen sevinirim.birde bnm yaş gereği 3 yıl sonra lazer olabilirim .sn göz bebeğimi çizdi demişsin lazer için sorun olurmu

canım ben abartmıstım sabah 7 de takıp akşam 7-8 e kadar tutuyordum ve 3 aylık lensi ben 4 -5 ay kullandım cunku belli dönemlerde kullanmaya ara vermştim o yuzden toplam takma süresi 3 ay olana dek tepe tepe kullandım bu çizizlme zamanla düzeliyor canım çünkü ondan sonra defalarca gittim dr a hiç bişey demediler sanıyorum laser için sorun olmaz ama ben laser den de vazgeçtim çünkü kendi göz doktorum başta olmak üzere bir çok gözdoktoru laser yaptırmıyor hatta yakın arkadaşımın anne babası doktor arkadaşım hala lens kullanıyor o yuzden hla cesaret edemedim eşim de izin vermiyor yarı gözlük yarı lens idare ediyorum göz bebeği içinde laser sorun olmaz sanıyorum ama yapmtırmamaya kararlıyım en azndan şimdilik :)) sevgilerimle

laserle ameliyat olan gözler 45 yaşlarından sonra yavaş yavaş gözlük takılması gerekli hale geliyormuş. doktorlar bu yuzden yaptırmıyor gözlerini. göz çok oneml onlar için çünkü 65 ınde bıle ameliyata giren doktorlar var. bende ocak ayında laser ameliyatı oldum uzun yıllar gözluk ve lens kullandım ama ocak ayından berı o kadar rahatım kı bu konuda. duşuncen varsa ıyıce araştır derim

3 aylik aldim

resim isteyene ozelden yollayabilirm koymustum ama kaldiriyorum,

Son düzenleme:
:dance:eğer beyaz tenliyseniz menekşe rengi (viyolet) çok güzel duruo benim annem kullanıo herkes kendi göz rngi zannedio vharika duruoo beyaz tenliyseniz mutlaka deneyin derim

Kızlar B&L mu daha damarlı yoksa Freshlook mu desem .. Hangisini söylersiniz ? Kısaca hangisi damarlııııı ?

Ayrıca adalayda lenslerin yakışmış neden beğenmedin ki ?

hihoyyyt
evet cnm benim gözümdeki amozon yeşil ve çok memnunum kimse anlamıyo lens olduğunu tavsiye ederim sanada:teytey:

Kızlar B&L mu daha damarlı yoksa Freshlook mu desem .. Hangisini söylersiniz ? Kısaca hangisi damarlııııı ?

Ayrıca adalayda lenslerin yakışmış neden beğenmedin ki ?
ten rengime goz bicimime gitmedi diye dusunuyorum :bbo:

hihoyyyt

evet cnm benim gözümdeki amozon yeşil ve çok memnunum kimse anlamıyo lens olduğunu tavsiye ederim sanada:teytey:

DMTLALE canım çok soru sordum özür dilerim canım ,ama bişiy daha sorucam:Saruboceq:amazon yeşilde hareli ve haresiz 2 adet var ya hani lensin kabındayken kenarında çizgi varmı canım?? eger öyleyse harelidir...cevabına göre yarın siparişi vericem ben de ..foto mu da ekliycema.s.

bende grisi var ama pek beğendiğimi söyleyemem yeşil kadar doğal durmuyo çok soluk tabiki sen yinede bir dene istersen cnm..
çok sağol cnm..ben resimdeki duruşunu da beğendim..ldukça açık bir renge benziyor..inşallah normal hayatta damarlarlanma oktur..eğer yoksa bence süper bi lens..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…