Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

http://www.cihanmedical.com/urun6.php

arkadaşlar ,elegance lens kullanan var mı?
ben freshlook alcaktım suresi 1 aylıkmış ama bu lensler 3 aylık bilgisi olan var mı???

Bir kere kullandım ve tövbe ettim elegance lense.. Çok kötü.. Yine de sen bilirisin ...Freshlook kullanıyorum ben hep dediğim gibi 1 kere elegance aldım..Freshlookl 3 aylık kullandım hala da kullanıyorum..Kontakt colcorblends serisi....

Secret girl biraz daha net foto koyabilir misin ? Ben freshlook yeşilleri çok seviyorum..He bi de kendi göz rengin nedir ?

walla ben freshlook kullanıyorum hareli yeşil memnunum ama gözüm kahve rengi olduğu için belli olmuyor suyumu değiştrdim açıldı sanki rengi şimdi daha iyi belli oluyor ama süresi bitmek üzere başka renk almayı düşünüyorum bende mavi falan :S

cnm almışsın bikere sen dene belki hoşuna gider herkesin beğenisi farklı oluyo, ben katalogdaki hareli yeşile bakarak almıştım hiç alakası yoktu kenarından bile geçmiyodu yani ,ama umarım düz yeşili almamışsındır çünkü o hiç güzel değildi 1 kere taktım ve çıkartıp attım yinede sen bi dene bakalım fikrin ne olucak sonra benimle paylaşırsın düşüncelerini.....

DMTLALE canım ebnim gözlerimde ela ve amazon yeşil almayı istiyorum..sende gördüm çok begendim..ama bende freshlook hareli yeşil hiç belli olmuyordu...bunun da belli olmamasından korkuyorum...tam netleştireyim seninkiler amazon hareli yeşil mi??*a.s.

Bir kere kullandım ve tövbe ettim elegance lense.. Çok kötü.. Yine de sen bilirisin ...Freshlook kullanıyorum ben hep dediğim gibi 1 kere elegance aldım..Freshlookl 3 aylık kullandım hala da kullanıyorum..Kontakt colcorblends serisi....

sn 3 aydır kullanıyosun gözünde hiç bir sorun yapmadı deil mi?bende internette okudum 1 aylık denilioda ondn sordum.bide bn hergün 5 saat fln takıom.3 ay kullansm zararı olurmu ki?

Rainbowdan pişman olacağını sanmıyorum. Benim 3 tane rainbowum var.
Bu yolladığım rainbow/perla
dsc01377lc0.th.jpg
[/IMG]
IMG][/IMG]y2.jpg][/IMG]

yha senın kendı goz rengın ne ki?
sana cok yakısmıs ve cok dogal durmus acaba bendede ole durur mu koyu kahve benım gozlerım

sn 3 aydır kullanıyosun gözünde hiç bir sorun yapmadı deil mi?bende internette okudum 1 aylık denilioda ondn sordum.bide bn hergün 5 saat fln takıom.3 ay kullansm zararı olurmu ki?

bende freshlook kullanıyodum bana da 1 aylık dendi ve ben gunde 8 saat kullanıyodum ondan elegance almayı duşunuyorum,başka onersisi olan var mı?(numarasz,kozmetik amaçlı)

yha senın kendı goz rengın ne ki?
sana cok yakısmıs ve cok dogal durmus acaba bendede ole durur mu koyu kahve benım gozlerım

aynı soruyu ben de soracaktım glaciera , benim de gözlerim koyu sayılabilecek bi kahve.. ve bu annemin göz rengi,genetik desem tanımayan biri çakmaz herhalde.. bir de fiyatlar nasıl?

Benim 48 saat bile gözümde duruyor.. Hep 3 aylık kullandım..Zaten alırken 3 aylık diye söylüyorlar..1 aylık almadım hiç ben..Zararı hiç olmadı bana..Rahat lens zaten freshlooklar..Ben de mi yeşil alsam ne özledim o rengi (:-)

Benim 48 saat bile gözümde duruyor.. Hep 3 aylık kullandım..Zaten alırken 3 aylık diye söylüyorlar..1 aylık almadım hiç ben..Zararı hiç olmadı bana..Rahat lens zaten freshlooklar..Ben de mi yeşil alsam ne özledim o rengi (:-)

ewt aynen banada 3 aylık dendi.ama freshlook kendi sitesine giridim orda 1 aylık süreyle güvenle kullanabilirsiniz diyor.hangisine inanacağımı şaşırdım bnde...

aynı soruyu ben de soracaktım glaciera , benim de gözlerim koyu sayılabilecek bi kahve.. ve bu annemin göz rengi,genetik desem tanımayan biri çakmaz herhalde.. bir de fiyatlar nasıl?

ya fıyatlar lens markalarına gore degısıyor 30 ytl den baslıyor 200 ytl ye kadar var yalnız aylık lens gunluk lens ve yıllık lens dıye 3 e ayrılıyor yıllık olanlar daha pahalı sanırım bende alıcam haftaya ve freshlook colors serısının yesılı almayı dusunuorum gozlerım koyu kahverengı aldıgımda fotografını cekıp koyarım sende fıkır edınmıs olursun

ewt aynen banada 3 aylık dendi.ama freshlook kendi sitesine giridim orda 1 aylık süreyle güvenle kullanabilirsiniz diyor.hangisine inanacağımı şaşırdım bnde...

bence resmi web sitesi dogruyu soyluyo ben de bundan sonra freshlook almıcam iyi bi lens memnundum ama her ay lens mi alcam???
Elegance nasıl arkadaslar kullanımı rahat mı?bide elegance 2 turlu var "ciba vision" ve "cihan medical" kafam karıştı?

amazon colors için sophisticlerin aylığı diyorlardı ki şimdi emin oldum. Mevcutlar içinde piyasadaki en iyi aylık lens diyebilirim. Çok güzel durmuş gerçekten ufaklığın gözlerinin de maşallahı var:nazar: freshlook'lar gözlerimi perişan etti, umarım amazonla rahat ederim.

canım lens deposuna sordurttum eşime amazonun bir hareli birde normal yeşili var demişler...sende ki hangisi canım...bu lenslere kabuşmayı çok istiyorma.s.tşk ler şimdiden

arkadaslar freshlook un yesil harelesi sonunda bugn elime gecti ancak tam bir hayal kirikligi oldu benim icin acikcasi hic de istedigim gibi degil renkler cok absurd bi kere bir de bana ela-yesil rengin yakismadigini ogrenmis oldum.. bir dahaki tercihim gri ya da koyu yesil olacak
isteyen olursa daha sonra foto da koyarim.

kızlar amazın gry kullayan yada deneyen varsa yada elinde fotosu filan olan lütfen koysun ..çok merak ediyorum :KK43:

bende hareli yeşil kullanıyorum pek belli olmuyor :KK43:(

bende daha belirgin yeşil istiyorum ama mavimi alsam yeşilmi kararsızım freshlookta ne önerirsinz arkdşlar ?:S:S

X