Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar angelina nın gozleri tam olarak ne renk ?bayıldımmm ne guzel bi rengi var
1_21_jolie_angelina_012905.jpg

angelina farklı renklerde lensler kullanıyor zaten her fotoda rengi farklı çıkıyor..rengi şudur yada budur demek imkansız...
evet kendi gözü de renkli ama tonunu değiştirmek veya yoğunlaştırmak için bizim kullandıklarımızdan daha farklı dokuya sahip lensler kullanıyor...mesela homojen değilde bölüm bölüm renkli olan tiptekiler gibi..
ve bunlar freshlook dimensions gibi falan değiller

olabilir canım belki onu takmıştır :) ama kendi gözleri de renkli olduğu için bizdeki standart duruşlardan birisi olmamış...daha kendine has olmuş...renkli göz üstüne ne takılırsa takılsın bizde oluşan standart görünümler oluşmuyor...
birnevi kendi göz renkleri kendilerine özel oluyor :) o yüzden hiçbir göz rengine benzemiyor...dolayısıyla lensini tahmin etmek imkansız hal alıyor :)

dimi canım yeşil gri mavi tonlarında gözküyor renk tam olark kestirmek çok zor benim göz rengim koyu aldığım grilerle ancak bunun bi ton açığını yakalayabildim onunki zaten renkli ne renk taktı kimbilir kaydirigubbakcemile3

dimi canım yeşil gri mavi tonlarında gözküyor renk tam olark kestirmek çok zor benim göz rengim koyu aldığım grilerle ancak bunun bi ton açığını yakalayabildim onunki zaten renkli ne renk taktı kimbilir kaydirigubbakcemile3

aynen öyle :) onu bulmaya kalkarsak kafayı yeriz kaydirigubbakcemile3

bakın arkadaşlar mesela bu adamın gözlerinde bile lens var...kendi gözü renkli olmasına rağmen...

my.php

işte bu da yakından hali...lensin dokusundaki yeşil çizgiler hemen dikkatinizi çekicektir :) gözü renkli olanlar da fazlasını istiyor anlaşılan

cnm ben bu adama hiç yakıstırmadım bence lens inanılmaz donuk gostermıs

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlısım galiba bu renge benzer bi renk olur gibi jessica nın gozlerin rengi demin koydugum bal rengine ne kadar benziyor deil mı

gnzcimmmmmmmm hangi lenste böyle durur demiştin canımmmmmm
türkiyede varmı böyle bi lens
canım ben bal rengi arıyorum ama hala istedigimi bulamadım freshlooka da baktım
eger böle duracaksa hemen gidip bakıcam a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm sadece tahmın yurutmustum belki rainbow hazel boyle durur demıstım

aaaaaaaaaaa izmirde oturuyormussun ben sana deneyebilecegin bi yer var oranın adresini veririm ozelden kendin gidip denersin hem aklında soru ısareti kalmamıs olur

günizimmm lütfen hemen söylermisin çok meak ediyorum deneme şansım varmıki ?olmasada eger böyle duracaksa hemen alırım fiyatınıda yazarsan sevinirim gnizcim

günizimmm lütfen hemen söylermisin çok meak ediyorum deneme şansım varmıki ?olmasada eger böyle duracaksa hemen alırım fiyatınıda yazarsan sevinirim gnizcim

tatlısım rainbowları hemen deneme sansın yok yeni testerleri gelecekmıs ...bende halen gelmesini bekliyorum

bencede hiç takmasa daha iyi olurdu canım :) ama kumral ve renkli gözlü olduğu için bu taktığının dışında da daha başka renk yakışmazdı zaten...canlı maviler bile cırtlardı bence...
yani doğalından ayrılmak istememiş...buz mavisi-gri gözleri var...yeşil desenli lens takmış....ama bence de takmaması daha iyi olurdu...lensin dokusu pek güzel değil gibi...

renkli gözlüler lens takmaz diye düşünenler olduğu için o resmi koymak istedim :)

tatlısım kendi goz rengini bilmedigim için arasında farkı tahmın edemıyorum =(

tatlısım kendi goz rengini bilmedigim için arasında farkı tahmın edemıyorum =(

çok fark yok zaten bitanem..gri gibi gözleri...daha renkli olsun diye yeşil desenli lens takmış..açıklık koyuluk aynı...ufak bi ton oynaması yapmış sadece :)

canım bu arada hazelin kapta duruşunun rengi tarif etmek için bi örnek daha buldum...
tarçın rengine benziyordu canım :)
şimdi tarçın yerken farkettim :)))))
evet kısaca tam olarak tarçın rengiydi
mutfakta tarçın varsa ona bak anlarsın..aynı o renkti şişede :)

Son düzenleme:
tarçın rengi demek..
hmm olabilir aslında benim erkek arkadaşımın gözleride tarçın rengi gibi..
çok güzel bir renk..
güneşte bal rengi oluyor resmen ama normalde gerçekten tarçın gibi rengi var..
şimdi daha çok tahmin edebiliyorum nasıl duracağını canım..

X