Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gnzcim makyajla kullansan çok daha güzel olur gibime geliyor..
çok beyaz olduğun için mi yakışmadılar acaba..
ama bende hala beğenişceksin ve alışıcaksın gibi bir umut var..
bende almayı düşünüyorum ama bana yakışacaklar mı bakalım..

dsc00343l.jpg

of Allahım doğallığa bak ya süperrrrr
ama haklısınız ya doğal olması ve rengin güzel olması yetmiyor..saçınla teninle uyumlu olmasıda önemli..renk güzel diye de yakışmayan bir lens takmak insanı daha çok çirkinleştirir..birkeresinde giallolarımı taktığımda annem hasta gibi olmuşsun demişti =)

Son düzenleme:

naturel colors diimi bu nası rahatlar mı ? gözünde hiç kayma yaptı mı? mesela bi rainbowla rahatlığını kıyaslıyabilir misin? bi de çok soruorum ama dokusu hakkında neler düşünüosun ? yani nokta nokta bi durum var mı gerçi yok öle bi görüntü ama...

dsc00343l.jpg

günizcim bayıldım rengin çok tatlı gözküyor saç rengini göremiyorum ama tenin rengini az çok anladım ama dark greenlerinde güzeldi senin bence:eek:sıkma canını moralini bozma bi süre sonra göz aşinalığıda olucak canım:1hug:

evet canım dark geernlerini istiyorum bulamıyorum resimlerini.

dark greenlerin aksamsutu cekilmıs durusu
silindi........

gunısınında durusunu gosteren fot.lar koymustum ama bulamadım onları bulursam koyarım olmazsa yrna sabah gunısınga cekerim ...gunesinde koydugu dark greenlerin fot.ları vardı oncekı sayfalarda onlarada bakabilirsin cnm

Son düzenleme:
aldıklarım hidrocor mel diye geciyor yapısı gayet ince bugune kadar kullandıgım butun lenslere gore daha ince bi yapısı var ......
lens elime gecmeden once acaba noktaları belli olur mu diye cok dusunmustum korktugum gibi olmadı fakat onceden de soyledigim gibi bu sefer renginden hoslanmadım

of Allahım doğallığa bak ya süperrrrr
ama haklısınız ya doğal olması ve rengin güzel olması yetmiyor..saçınla teninle uyumlu olmasıda önemli..renk güzel diye de yakışmayan bir lens takmak insanı daha çok çirkinleştirir..birkeresinde giallolarımı taktığımda annem hasta gibi olmuşsun demişti =)

eevet cnm bende oyle dusunuyorum kendimi oldugundan daha kotu gosteren bi lensi sadece lensin rengi guzel diye neden takayım ....makyajsızda kullanabilecegim bi lens istiyordum dark greenler oyledi bunlarında oyle olucagını tahmın etmıstım ama olmadı napalım =)

deneme şansım olmadı bitanem..tester varmı diye sordum yok dediler..ama deneme lensi var dediler ve kapalı bir şişede dışından gösterdiler istediğiniz renk bu dimi dediler...bende evet dedim.....
heralde deneme lensleri parayla alınıyor sormadım ben de...ama gördüğüm yetti bana...

tatlım benimmmmm kaptakı tam olarak durusu nasıldı acık mıydı koyu muydu rengini cok mu turuncuydu yoksa birazcık mı ......

tatlım benimmmmm kaptakı tam olarak durusu nasıldı acık mıydı koyu muydu rengini cok mu turuncuydu yoksa birazcık mı ......

hayır tatlışım... öyle cart turuncu değil ama turuncu sayılır...sarı hiç değil...sert ve keskin bir tonu yok..cart değil....ama kapta varlığı ilk bakışta hemen seçiliyor...bu biraz koyu duracağına işaret..
çünkü rainbowun açık duran renklerin renkleri kabında var yok arası çok zor seçilir şeffaf lens gibi gözükürler hatta..renkli kısım seçilmez pek...bunu da dark green gibi ilk bakışta kendisini görebiliyorsun..opak lens gibi boyası hemen görünüyo kapta..

lens karamel gibi.....çikolatalara konan karamel gibi...sıcak bir tonu var....açık kahve-karamel tarzı...
açık da değil çok koyu da değil...dark greenden açık duracağını tahmin ediyorum ama giallo veya melle alakası yok...

Son düzenleme:
hayır tatlışım... öyle cart turuncu değil ama turuncu sayılır...sarı hiç değil...sert ve keskin bir tonu yok..cart değil....ama kapta varlığı ilk bakışta hemen seçiliyor...bu biraz koyu duracağına işaret..
çünkü rainbowun açık duran renkleri kabında var yok arası çok zor seçilir şeffaf lens gibi gözükürler hatta..renkli kısım seçilmez pek...bunu da dark green gibi ilk bakışta kendisini görebiliyorsun..opak lens gibi boyası hemen görünüyo kapta..

lens karamel gibi.....çikolatalara konan karamel gibi...sıcak bir tonu var....açık kahve-karamel tarzı...
açık da değil çok koyu da değil...dark greenden açık duracağını tahmin ediyorum ama giallo veya melle alakası yok...

evet cnm sende bilirsin dark greenlerin kaptakı durusu cam yesili gibi lensi daha takmadan insan nasıl duracagını az cok tahmın edebiliyor .....tatlısımmmmm dark greenin kaptakı durusu koyu ya peki ya hazelin nasıl ...

dark greenden daha açık tabiki karamel gibi olması dolayısıyla...yani kahverengi değil...ama yinede kapta varlığını hemen seçiyorsun...
benim doğal göz rengimin günışığındaki haline çok benziyor..eğer hatırlıyorsan canım

dark greenden daha açık tabiki karamel gibi olması dolayısıyla...yani kahverengi değil...ama yinede kapta varlığını hemen seçiyorsun...
benim doğal göz rengimin günışığındaki haline çok benziyor..eğer hatırlıyorsan canım

evet cnm hatrlıyorum kendi gozlerinin rengini ......acaba rengi nasıl olucak kı ...yesil ya da maviyi az cok gozumde canlandırabiliyorum ama bal rengi gibi bi lensi hiç denemedigimden mıdır nedir hiç hayal bile edemıyorum

ysağol günizcim resim için. gerisinide buldum ben sakın eziyet edip çekme bidaha. evet doğallığı tartışılmaz çokta yakışmış sana.

evet cnm hatrlıyorum kendi gozlerinin rengini ......acaba rengi nasıl olucak kı ...yesil ya da maviyi az cok gozumde canlandırabiliyorum ama bal rengi gibi bi lensi hiç denemedigimden mıdır nedir hiç hayal bile edemıyorum

radikal değiştirmez koyu duracağı kesin...kaptaki duruşundan onu anladım...
ama dark green kadar koyu durmaz....bakalım artık :eek: karamel gibi bişeydi işte :)

radikal değiştirmez koyu duracağı kesin...kaptaki duruşundan onu anladım...
ama dark green kadar koyu durmaz....bakalım artık :eek: karamel gibi bişeydi işte :)

bitanem sana harika duracaktır fakat bana nasıl olur hiç bilmıyorum benim gozumde sarılık biraz daha yogun belki hatrlarsın .........sarı turuncu ve kahvrenginin kaynasması bende nasıl durur hiç bilmıyorum ......bal renginde turunculuk oldugu için senin gozunle mukemmel kaynasacagına eminim ....ama bende oyle olmayabilr =(

canımcım lensin kaptaki duruşu ile katalog resminin alakası yok..katalogdaki ona göre çok sarı kalmış...
benim şişede gördüğüm lens benim gözümün ışık vuran hali gibi turuncumsu bişeydi...açık-kahve karamel .
canımcım tester geldiğinde denersin...bende lensim gelince yorum yaparım :)

Son düzenleme:
X