Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

moralini bozmak istemem ama dark green lerden hiçbir farkı yok hatta dark green lerin sende çokdaha güzel görünüyorlardı şaşırmıştım bukadar doğal duran bir yeşil lensin varken bidaha yeşil renk almak istemene...

yok tatlım haklısın dogruda soyluyorsun dark greenlerimin yerini hiçbi lens tutamaz lens forumunada yazmıstım bana gidecek 2. lens istiyorum diye ...ama olmadı

en azından aklında kalmamış oldu güzel değil demiyorum kesinlikle kötü durmuyor yakışmış güle güle kullan ama dark green lerin 1-0 önde

tatlım beni oldukca iyi anlıyorsun ....sadece gozde guzel durması onmli deil .....ben zaten kar gibi birseyim lenslerin rengide oldukca acık bana gitmedi daha nasıl anlatayım bilmıyorum .....

vallaha cnm bende sıkıldım artık lens aramaktan fıstık gibi lensim varken baska lenslere baktım

valla ben beğendim . kenara kaldıracaksan bana sat bunları

işte bu.a.s. bende çok beğendim.
gnr gerçekten çok güzel.
kullan bunu. bu yeni resimlerdede çok hoş. yabani bal rengi. yeşilimsi bal. bu renk gözler var. ve çok güzel durur.sanada çok yakışmış.
bir kere çok güzelsin. tenin beyaz. kaşların açık .çok koyu değil.
sana neden bu ton ve açık renkler gitmesin.
anlamıyorum.

valla ben de çok beğendim içine sinmediyse o başka ama fotoğraflarda gayet doğal duruyor.a.s

dar green dar green neymiş bunlar ya biri bana link versin bakayım. beşbin defa gezdim bu topiğide aklımda kalmamış aratmayın beni bidaha deyin hele bu resimler nerde :)

Bugün lensçiye gittim hazel almak için...ellerinde şu an olmadığı için elim boş döndüm ama siparişimi verdim...salı günü gelir dediler...

şişedeki duruşunu gösterdi satıcı bana...rengi bakır rengi gibi birşeydi ama hoş bir tondu karamel rengi gibiydi...
yani öyle cart turuncu veya limon sarı yada kahverengi değildi..sert bir rengi yoktu yani...
ve opak lensler kadar seçiliyordu rengi....dark green de kapta duruşu öyleydi...
rengi kapta daha belirgin seçilenler gözde genelde daha koyu duruyor...istediğim de buydu zaten...

gmzcim rainbowlar değiştimi diye sordum, biz öyle bir duyum almadık dediler...şişesini gösterdiği deneme lensinin dokusu da bildiğimiz rainbowla aynıydı...

Son düzenleme:
Gnzcim seni üzmek istemem ama meller konusunda açık konuşmak istiyorum...evet gözünle çok ustaca kaynaşmış ama seni solgun göstermiş...ne kadar açık tenliyim de desen insanın teninde gizli de olsa sarı tonu barınıyor..kimse düz beyaz değil...kirpiklerin de sarı gibi...
şimdi ten sarı,kaş sarı kirpikler sarı olunca gözün de sarı olması birbirini boğmuş bitanem...çünkü herşeyin sarı olmuş....

evet tatlısım bende herseyin farkındayım .....beyaz oldugum için yakısmıyor derken bunu anlatmak istemıstım bu renk beni cok fazla bogdu ......bilhassa makyaj yapmadan koymak istedim bende farkındayım cnm yakısmadıgın dark greenler beni daha canlı gostermısti farkında mısn bilmıyorum bu renk kendi gozumun parlaklıgını bile aldı

tatlısım gercekten cok sevindim sen zaten kabındakı renginin turuncuya yakın bi renk olmasını ıstiyordun ins gozunde de harika durur .......

tatlım benim su an en az senin kadar heyecanlandım =)yaaaaaaaa ins cok cok guzel olur

neyse canımcım aklında kalıcağına elinde kalsın üzülme canım
ben salı gününe hazelleri bekliyorum...solusyon olarak solocare aqua aldım bu sefer..batma sürecini kısaltmak istediğim için...gelince yorum yaparım sana...onun iyi çıkacağına inanıyorum..kaptaki duruşuna ısındım çünkü :)

tatlısım sadece sise durusunu mu gosterdiler deneme fırsatın olmadı mı ....cnm en iyisini yaptın solo yu almakla belki biraz koyulasır ama en azından rahat edersin

tatlısım sadece sise durusunu mu gosterdiler deneme fırsatın olmadı mı ....cnm en iyisini yaptın solo yu almakla belki biraz koyulasır ama en azından rahat edersin

deneme şansım olmadı bitanem..tester varmı diye sordum yok dediler..ama deneme lensi var dediler ve kapalı bir şişede dışından gösterdiler istediğiniz renk bu dimi dediler...bende evet dedim.....
heralde deneme lensleri parayla alınıyor sormadım ben de...ama gördüğüm yetti bana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…