Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canım kolay gelsin

Hoş geldin canım kız birden yüreğime inecekti. pide mi Allah'ım noluyor dedim...
Akşam cozutma gözünü seveyim. kriz falan tutarsa tarçınlı elma ye. Adımlar ne alemde ? Ben 9000 tamamladım şimdilik .
Yok yok merak etme kahve içtim birazdan kapanış
6400 oldu hedef 10 bin

Aaaşama daha çok var.
Hey miyavrum hey

O zaman gelsin fofenkler
Bir mart boyu benle olmaya var mısın?

Mavi takım hareketli misiniz? Kırmızı takım buralardan hiç gitmiyor demek ki spor yapmıyorlar bütün gün yan gelip yatıyolar. Siz telefon başında çok kalmamakla en doğrusunu yapıyorsunuz.
Eğer kaçamağınız varsa günü bir an önce kapatıp su ve yeşil çaya yönelin. Spor ve adımı lütfen tamamlayın.
Menü ve spor yazarken beni, Zipzip- ve Cordelia yı etiketlemeyi unutmayın.

Sağlıklı beslenme ve spor ile hayalimizdeki vücuda kavuşabiliriz. Ruslar bile spor yapıyosa bi bildikleri var demek ki
Watch this reel by krisfit_blog on Instagram
Kahve __Kokusu
aypare ackerman
DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel
menekse_kokusu
Zipzip-

Kızlarcım selam
Sabahtan beri hiç giremedim o kadar hastayım ki hastaneye gittim test vermeye İstanbul genelinde sistem gitmiş test yapmıyorlar. Neyse aradık şimdi düzelmiş birkaç saate gidip test vereceğim.
Hayatımda hiç bu kadar kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Belim bacaklarım başım kopuyor resmen

Gecmis olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…