Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çikolata da var ama bir kare canım 😘 ilk ciddi kacamagim 🤣 sabah Namaza kalkınca hemen geri yatamiyor ondan canım ...

Teşekkür ederim şeker kaptanım 😘😘

Sonradan ekilen daridan, güneş doğduktan sonra kalkan karıdan hayır gelmez diye bir laf var birde,oda anacığımin lafi :KK53:
Allah kabul etsinnn 😘

bugün misafirlikteyim çok yazamayacağım bi yandan çocuk kustu yemedi
sabah 10.00 yarım simit sucuklu yumurta ve tabii ki şekersiz 1 bardak çay
öğlen 15.00 bi sütlü kahve yine şekersiz 1 tane mercimekli köfte tattım
akşam mangal var 2-3 köfte ve kapanış planlıyorum
Afiyet olsun canim♥️
Aksam ya da yarin adimlarini bekliyoruz 🤗

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Mavi takımın güzel üyeleri nasıl geçiyor haftasonunuz?
Ben sizler için güzel bir yürüyüş ile ısınıp pilatesimi yaptım. Duş alıp biraz arayı açtıktan sonra hafif bir öğle yemeği yedim.
İnanın adetten dolayı zorlandım. Karnım ağrıyo, bacaklarım kesik kesik ama size ve kendime karşı sorumluluğum var. Sonuç olarak spor ve duş iyi geldi. Karnımın ağrısı geçti ve daha enerjiğim.
Şimdi suyumuzu kontrollü içelim , porsiyon kontrollü yemek yiyelim ve hareket edelim. Benim de hala tamamlanacak adımım var.
Akşam öğünlerini erken yemenin yararını önceki kilo verişimde çok gördüm. Tavsiye ederim sizlerede.
Veeee şunu asla unutmayın yuvarlak yüze kahkül gitmez👇👇👇
isosyaladam on Instagram: “Atanamayan Bahar Candan 😬 - DM for credit / Etiket için DM gönderebilirsiniz #isosyaladam #fofenk #kedi #kediler #animals #kedicikler…”

@Kahve __Kokusu aypare ackerman aypare ackerman @DeryaOnDiet @Korkuluanne dolunaydagel dolunaydagel @masal_19
Karın ağrısı geçmiş çok şükür. Vicdan yapmayım boşuna :cool:isosyal adamın videolarina bayılırım ben de...düşman tarafla ortak begenilerin olması çok iyi değil ama idare ediciz artık...:KK51:

bugün misafirlikteyim çok yazamayacağım bi yandan çocuk kustu yemedi
sabah 10.00 yarım simit sucuklu yumurta ve tabii ki şekersiz 1 bardak çay
öğlen 15.00 bi sütlü kahve yine şekersiz 1 tane mercimekli köfte tattım
akşam mangal var 2-3 köfte ve kapanış planlıyorum
Geçmiş olsun canım kuzuya. Midesini fena üşütmüş. Mangalin yanında bol salata ye...koze domates, biber , soğan attır ...kofteyle tok tutar seni ... Afiyet olsun canım ❤️

Sevgili all starlarımmm 💌💌💌💌💌💌
Eksik menüleri tamamlayalım.
Bugün su ve spora dikkat edelim. Kaçamak yapmayacağınızi biliyorum.
Su ve spor bizi uçuracak hiçbir zıplama bize yetişemeyecek emin olun. :KK55::KK55::KK55:
Hadi bunun şerefine bir bardak suyu minik yudumlarla ağzımızın içinde ozumseyerek içelim. :kahve:
İçen bir beğeni atsın. Ara ara su kontrolü yapacağım yeter gari demeyin. Bu telefon elinizdeyse su bardağı / disardaysaniz suluğunuz 😅 yanınızda olsun. :KK60:
1 lt oldu canım 1 daha içerim 😘

Gün ayali çok oldu canım benim kız feci usutmus dershaneye gitmesi lazım hastaneler doluymuş.gel serum taktiralim diyorum onu da istemiyor.sastim kaldım 🥴
Çok geçmiş olsun canım internette soğan bal sarımsak bal kürleri var baksana bir

Sağlıklı bir kahvaltı bol salatayla güne başlıyorum sevgili kaptancigim :KK68:
Eki Görüntüle 2976097
Şifa olsun canım 😘

@fittanne nerdesin sen? Oooo iki tarif iki diyet sonra topuk. 🙃
Cnm en son çok bunaldığını yazmıştı eşini çağırmış artık sinirden, çocuklarla evde bir başına 😔

Anladık şık bardaklar alın diyorsun. :KK66:

Biz bol su içeriz şirinler çakmasın.
A aaa ilk kez gördüm kk da spoiler 😀 kk kurdu seniii 😘

24-30 Aralik Menü Bildirimleri

MasterFit 15.EtapCumaCumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Persembe
Kırmızı Takım
1 Elhan Elhan Kırmızı Kaptan69.1✅
2 Diyet Salata Diyet Salata Kırmızı62.6✅
3@CordeliaKırmızı62.0✅
4 Tutku44 Tutku44 Kırmızı80.2❌
5@MigimKırmızı71.6✅
6@EppekArasiKırmızı75.1✅
7 A Ankee Kırmızı58.3❌
Mavi Takım
1 pastelfit pastelfit Mavi Kaptan69.3✅
2@Kahve __KokusuMavi55.25✅
3 aypare ackerman aypare ackerman Mavi58.1✅
4@DeryaOnDietMavi74.9✅
5@KorkuluanneMavi66.0✅
6 dolunaydagel dolunaydagel Mavi87.7✅
YEŞİL TAKIM
1@Sonsuz umut64.05✅
2@askrhpozitif76.55❌
3@sara_2899.4✅
4@aytozuvegece83.2✅
5@Bal0ncuk62.05✅
6@nnurc✅
7
Eline sağlık kaptan :KK66:

Canım bitanecik mavi çekirgeler ilk sıçramanızı yaptınız tebrik ederim
İlk zıplamanızı sevsinler :KK60:

Herkese selamlar ✋🤗🤗🤗 bir anda gelişen misafir durumundan bildiriyorum. Herşeyi yaptım ama bir şey yedim o da en az zararlı olan ve porsiyonu az olan kısır 🤗😄 şimdi bebeği uyutup geçmişe bakacağım 😘😘😘 adim sayıları da az 😭 hemen onu da halledeceğim
Selam canim daha erken tamamlarsin adimlarini 🤗

X