Popüler Konu LenaG ile MasterFit

haftaya yılbaşında cozutacak var mı yoksa sıradan bir gün gibi mi gecirceksiniz
Hayır kontrollü yiyeceğim yine, zaten bi başımıza evdeyiz sıradan bir gün olacak. 6 haftalık emeğimi bir gece için heba etmek istemiyorum
Bende mavişim bu hafta adimlardayim kaptanim

Afiyet olsun canim
Tamam canım, motivasyon konuşmalarıma hemen ekliyim seni

eline sağlık kaptanim
hosgeldin

Mesajina muhteşem atmam menünü yazdığın içindi tatlım.
Kız ocagima incir ağacı çıkmışsın
Bu yediklerinle kalori açığı oluşturduysan iyi de ben emin değilim.
Patates püresini , mısırı, şarabı cuma gününe kadar çift kilitli bir yere koyalim.
Afiyet olsun canım Bol bol su içmeye devam. Adımlarını unutma.
Dün spor yoktu . Bugün var ama...Hadi bitanem

Hoş geldin canım kız birden yüreğime inecekti. pide mi Allah'ım noluyor dedim...
Akşam cozutma gözünü seveyim. kriz falan tutarsa tarçınlı elma ye. Adımlar ne alemde ? Ben 9000 tamamladım şimdilik .

Yalnız ne güzel eğleniyolar insanın canı çekiyo
Yaa ne üşüdümbende demir eksikliği var, adet yoğunlaşınca üşüme geldi. Hapımı içip yattım geçti sonra.
Aynen
Bende de var cnm zor geçecek kış meyve hakkını pekmezden mi kullansak

Canım benim bahsettiğim kişi eşim.
Oyy cnm sen daha iyi tanırsın eşini tabi ama boğa erkeği ilgisi nasıl çekilir ne hoşuna gider

Günaydın, güne büyük kizin ateslenmesiyle başladık
Canım inş hasta olmaz

Oy canım onlara çok geçmiş olsun sana da Allah nasip etsin o kiloyu canım

Görmedim günaydın.

Günaydın herkese...❤❤❤❤
Bugün benim mezuniyetimin 1. Yıldönümü Eki Görüntüle 2976066 Eki Görüntüle 2976067
Canım maşallah ya koruyan az valla

Naapıyosun bakıyım sesin çıkmıyo, ne işler çeviriyosun
Yürüyüşe çıktım şekerim adımlarım tamam. Sirada mekik var.
Akşam öğünümü hazırlıyorum. Yürüyüş sonrası eşim hadi Antep lahmacuncumuza gidelim dedi sence gider miyim Hadi hadi brokoli seni bekliyor dedim. Bıktım senin diyetinden diyor. pastel ve saz arkadaşları gözünü belertmis beklerken onu duyan kim sen tatlıyı yağlıyı yedin mi onu söyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…