Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sende hep sevmediğim şeyleri söylüyorsun kuzu ben sana sayayım. lokum, bal, reçel , saf şeker sevmem. tatlıyı sadece çikolata ve baklava da tüketim ayyyy olsada yesek yaaa yazarken ağzımın suyu aktı

Sende hep sevmediğim şeyleri söylüyorsun kuzu ben sana sayayım. lokum, bal, reçel , saf şeker sevmem. tatlıyı sadece çikolata ve baklava da tüketim ayyyy olsada yesek yaaa yazarken ağzımın suyu aktı
Yazık o totişe baklava yüklemesi lazım acilen ahhh tatlım niye önceden demedin balla malla uğraştırıyorsun beni

Allahim tedikten sonraki o pismanlik bayildim yaa super
Ve motivasyon yazilarina bayiliyorum kaptancim.

sen cok yasa emi

Tuza banma abla odem yapar . Marula sarda ye

Gecmis olsun canim

Afiyet olsun rakibem

Gunaydin canim

Gunaydin abla

Oo supersin canim koruyabilmek cok onemli

Cok gecmis olsu
Sabahtan bebisi de aldim yuruyup hatta donup geldim. Hava buzz. Ama temiz hava gibisi de yok yani

Merhaba kızım hastaydı o yüzden giremedim hiç hemen yazıyorum günün menüsünü
Tamam canım geçmiş olsun
Canım bitanecik mavi çekirgeler ilk sıçramanızı yaptınız tebrik ederim. Düzen istikrar ile herşey başarılabilir
Kahve __Kokusu aypare ackerman DeryaOnDiet K KarlarKralicesi dolunaydagel menekse_kokusu
Allahim tedikten sonraki o pismanlik bayildim yaa super
Ve motivasyon yazilarina bayiliyorum kaptancim.
Canım benim, motivasyon önemli, ben de o yüzden bu gruptayım. Tek başıma yapamıyorum bu işi
Sabahtan bebisi de aldim yuruyup hatta donup geldim. Hava buzz. Ama temiz hava gibisi de yok yani
Canım zaten bebişli olmanın avantajlı tarafları da çok. Kıçının üstüne oturmaya fırsatın olmaz, hep ağladığı için pusete koyup karda bile sokağa atarsın kendini çünkü pusette uyur ya da mayışır. Ben çocuklar bebekken masabaşı çalışmama rağmen, sadece haftasonu pusetle gezmekten hep 60-61 kiloydum

24-30 Aralik Menü Bildirimleri

MasterFit 15.EtapCumaCumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Persembe
Kırmızı Takım
1 Elhan Kırmızı Kaptan69.1
2@SanSebastianCheesecakeKırmızı62.6
3 Cordelia Kırmızı62.0
4 Tutku44 Kırmızı80.2
5 Wilma11 Kırmızı71.6
6@EppekArasiKırmızı75.1
7 A Ankee Kırmızı58.3
Mavi Takım
1 pastelfit Mavi Kaptan69.3
2 Kahve __Kokusu Mavi55.25
3 aypare ackerman Mavi58.1
4 DeryaOnDiet Mavi74.9
5 K KarlarKralicesi Mavi66.0
6 dolunaydagel Mavi87.7
YEŞİL TAKIM
1@Sonsuz umut64.05
2 askrhpozitif 76.55
3 sara_28 99.4
4 aytozuvegece 83.2
5 Bal0ncuk 62.05
6 nnurc
7

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…