Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canım geçmiş olsun💙

Canım bitanecik mavi çekirgeler ilk sıçramanızı yaptınız tebrik ederim. Düzen istikrar ile herşey başarılabilir 💙💙💙💙
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu aypare ackerman aypare ackerman DeryaOnDiet DeryaOnDiet @Korkuluanne dolunaydagel dolunaydagel @masal_19

Canım benim, motivasyon önemli, ben de o yüzden bu gruptayım. Tek başıma yapamıyorum bu işi 💙💙💙

Canım zaten bebişli olmanın avantajlı tarafları da çok. Kıçının üstüne oturmaya fırsatın olmaz, hep ağladığı için pusete koyup karda bile sokağa atarsın kendini çünkü pusette uyur ya da mayışır. Ben çocuklar bebekken masabaşı çalışmama rağmen, sadece haftasonu pusetle gezmekten hep 60-61 kiloydum😍
Oo masallah canim iyiymistin sen. Benim pis bogazim durmadigi icin veremedim bir turlu dogum kilolarimi ☹️

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Mavi takımın güzel üyeleri nasıl geçiyor haftasonunuz?
Ben sizler için güzel bir yürüyüş ile ısınıp pilatesimi yaptım. Duş alıp biraz arayı açtıktan sonra hafif bir öğle yemeği yedim.
İnanın adetten dolayı zorlandım. Karnım ağrıyo, bacaklarım kesik kesik ama size ve kendime karşı sorumluluğum var. Sonuç olarak spor ve duş iyi geldi. Karnımın ağrısı geçti ve daha enerjiğim.
Şimdi suyumuzu kontrollü içelim , porsiyon kontrollü yemek yiyelim ve hareket edelim. Benim de hala tamamlanacak adımım var.
Akşam öğünlerini erken yemenin yararını önceki kilo verişimde çok gördüm. Tavsiye ederim sizlerede.
Veeee şunu asla unutmayın yuvarlak yüze kahkül gitmez👇👇👇
isosyaladam on Instagram: “Atanamayan Bahar Candan 😬 - DM for credit / Etiket için DM gönderebilirsiniz #isosyaladam #fofenk #kedi #kediler #animals #kedicikler…”

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu aypare ackerman aypare ackerman DeryaOnDiet DeryaOnDiet @Korkuluanne dolunaydagel dolunaydagel @masal_19

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Ben sizler için güzel bir yürüyüş ile ısınıp pilatesimi yaptım. Duş alıp biraz arayı açtıktan sonra hafif bir öğle yemeği yedim.
İnanın adetten dolayı zorlandım. Karnım ağrıyo, bacaklarım kesik kesik ama size ve kendime karşı sorumluluğum var. Sonuç olarak spor ve duş iyi geldi. Karnımın ağrısı geçti ve daha enerjiğim.
Şimdi suyumuzu kontrollü içelim , porsiyon kontrollü yemek yiyelim ve hareket edelim. Benim de hala tamamlanacak adımım var.
Akşam öğünlerini erken yemenin yararını önceki kilo verişimde çok gördüm. Tavsiye ederim sizlerede.
isosyaladam on Instagram: “Atanamayan Bahar Candan 😬 - DM for credit / Etiket için DM gönderebilirsiniz #isosyaladam #fofenk #kedi #kediler #animals #kedicikler…”

Ben sabah kahvaltısından sonra ara öğün yaptım kaptanim
aksam yemeği yerim daha da bir sey yemem
simdi adımlarımı atayım biraz

kızlar yazamadım dün menümü
09.00 sabah kepekli ekmeğe kaşarlı tost
09.30 sütlü kahve
16.00 köfte ve patates püresi ikisi toplam 1 tabak kadar
20.00 1 kadeh şarap 🥴 ve bir kase yağsız patlamış mısır yedim dayanamadım
Dün de 7.000 adım kadar attım spor olarak ama sabaha kadar çocukla uyumadık sürekli hareket halindeydim, en son sabah namazıyla 6. kez uyandığında açlıktan ölmek üzereydim diyebilirim.

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙

Bende mavişim bu hafta adimlardayim kaptanim 💙💙
kızlar yazamadım dün menümü
09.00 sabah kepekli ekmeğe kaşarlı tost
09.30 sütlü kahve
16.00 köfte ve patates püresi ikisi toplam 1 tabak kadar
20.00 1 kadeh şarap 🥴 ve bir kase yağsız patlamış mısır yedim dayanamadım
Dün de 7.000 adım kadar attım spor olarak ama sabaha kadar çocukla uyumadık sürekli hareket halindeydim, en son sabah namazıyla 6. kez uyandığında açlıktan ölmek üzereydim diyebilirim.
Afiyet olsun canim ♥️

X