Popüler Konu LenaG ile MasterFit

telefonunun pilinde sorun var o zaman canım. günde 4 kere şarj normal değil çünkü.
4 yemek kaşığı balı görünce menü sandım daha ne saldırican diyecektim tarif miş
yüreğine iniyordu di mi
Sorma yaaa, ben artık alamam da zaten uçmuş gitmiş fiyatlar

Bende almadım 250 liraydi 330 olmus
ben de tam zamanında almışım kızlar. şu anda bile benim aldığımdan 100 TL daha fazla. sinir bozucu

Ayarları bozuktur canım benimki adım attığım an sayıyor

Bi de sanırım, adım olarak sabit bir ölçü alıyor mesela 50 cm . Çünkü ben koridorda denedim işte mesela 350 adım attım o 280 saydı. Bacak kısa ben daha küçük adımlıyorum demekki
Mutfakta yemek yaparken mesela minik adımlar oluyor hep. Ya da toz alırken dolap silerken vs her küçük adımı saymıyor.

Iste o adimlar bile gelmiyor ki 0 adim diyorlar :)
Bilekligim yokken giydiğim kıyafetlere yazın dışarıda yürürken telefon koymak için özel cep diktirdim .. burası gibi mecburiyette yoktu .. istemekle alakalı birşey
Hemde nasıl yoldan döndüm

Bilekligim yokken giydiğim kıyafetlere yazın dışarıda yürürken telefon koymak için özel cep diktirdim .. burası gibi mecburiyette yoktu .. istemekle alakalı birşey

Hemde nasıl yoldan döndüm
Vauvv azminize maşallah

Menümü yazayım
12.00 1 yumurta 3 zeytin 1 havuç tere marul 1 nescafe 2 kare bitter
16.00 1 muz 5 badem
18.30 2 köfte 5-6 dilim fırın patates köz patlican salatası 2 yk sarımsaklı yoğurt 1 kepçe mercimek çorbası
2 litre su
Zipzip- Cordelia Kahve __Kokusu

Eklentiler

• 20211222_210241.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…