Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amman sakın haaa. Egzersizleri düzgün yapmazsan veya sana uygun olmayan egzersiz yaparsan çok acı çekersin😔
Evet o yüzden leslie yapıyorum sadece. Zaten onu bile zor yapıyorum 😅
Bende de uzerimde tasima aliskanligi yok. Yani 8 bin tamamliyosam fazlasi kesin var. Alamadik bir bileklik ya😬
Benim bileklik var ama evde genel temizlik yaptığımda bile 2 -3 saat süren temizlikte 1000adim anca ediyor. Mutfaktaki yaptığım işlerde hele nerdeyse hiç saymıyor.

Tamam canım...
terazi burcuyum ben napim 🙈 adalet eşitlik istiyor hep yürek 😂
canım amaç kilo vermek zaten. adımlara çok takılma. zipzipin de dediği gibi fazla katkısı yok puan olarak.
bir de doğruyu söyleyeyim telefonla adım saymak zor. teli sabah kalktığından itibaren nasıl üzerinde tutacaksın. ben bile yapamadım. motive etsin diye de bileklik aldım.
bugün işim vardı. bileklikle bile adımları zorla tamamladım.

kişi kilo vermek istiyorsa eğer, sadece adımları tamamlayamadı diye diskalifiye etmek haksızlık olur bence. önemli olan tartıda eksi :süslü::süslü::süslü:

Evet o yüzden leslie yapıyorum sadece. Zaten onu bile zor yapıyorum 😅

Benim bileklik var ama evde genel temizlik yaptığımda bile 2 -3 saat süren temizlikte 1000adim anca ediyor. Mutfaktaki yaptığım işlerde hele nerdeyse hiç saymıyor.
Ayarları bozuktur canım benimki adım attığım an sayıyor

Bi de sanırım, adım olarak sabit bir ölçü alıyor mesela 50 cm . Çünkü ben koridorda denedim işte mesela 350 adım attım o 280 saydı. Bacak kısa ben daha küçük adımlıyorum demekki
Aynen canım. küçük adımları baz almıyor asker yürüyüşü gibi adımlar atarsan sert veya hızlı daha çabuk sayıyor hareketin hızına göre yani sayımı

Aynen canım. küçük adımları baz almıyor asker yürüyüşü gibi adımlar atarsan sert veya hızlı daha çabuk sayıyor hareketin hızına göre yani sayımı
Durum böyle olunca da yanlış saydı sanıyolar. Ben de öyle sanıp işgillenince olayın peşini bırakmayıp çözdüm😂

X