Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ooo
tamam sonra tartı oynar bence yani tekrar diyete dönünce o başlangıçtan eksi görebilirsin canım

canıım 2 canlısın sen aç kalma

5890 . Sayfada kaldım evi toparlayayim azıcık okumaya devam ederim
canım çok ilerleyemedik zaten sitede bakım varmış

ooo
tamam sonra tartı oynar bence yani tekrar diyete dönünce o başlangıçtan eksi görebilirsin canım

Allah'ın sevgili kuluymusum site bakıma girmiş yoksa geçmişte kala kalırdım misafirlikte olunca öyle oldu canım

ooo

Ye diyorsun yani zaten vücut alışıyormus iki üç hafta hunharca bir gün yeyin diyorlar

oyy canım hoşgeldin naber
iyiyiz cnm evde pazar geçirmece kar manzarası eşliğinde orada da yağıyor mu?
Bende iyiyim sağol canım yoğun bi hafta geçirdim her anlamda manevi olarak çok yoğun geçti..
Dün tüm gün alışveriş koşuşturmasıyla geçti kendime yeni feraceler aldım ilk kez giyineceğim için onun heyecanı telaşı stresi vardı karmakarışık duygular içindeydim

Zipzip- buaralar pek ilgilenemedim sizinle canım ara ara bi baktım çıktım ama geçmiş okuyacak vakit bulamadım..
yarın tartıyla İnşallah kaldığım yerden devam etmek istiyorum.. Cuma Cumartesi menüler çok dengesiz oldu o yüzden menü yazmak bile içimden gelmedi..
yarından itibaren İnşallah düzenli eski sisteme geçeceğim..

Hayırlı günler herkese nasılsınız hanımlar
Hayirli gunler canim
Tamam canim yarindan itibaren Duzenli bildirim yaparsin

ooo

Ye diyorsun yani zaten vücut alışıyormus iki üç hafta hunharca bir gün yeyin diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…