Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yukarıdan kesin net bi cevap gelmiş 😂 o borçlar bitmeden bi yere gitmek yok! 😂

canım eşin de dönünce haftaya gidersiniz bence 😍

canım afiyet olsun :KK200: aynen 150 civarı olmuş doğru hesapladıysam ☹️ ekstra cardio da yapsan yine biraz tolere eder ama riskli canım dikkat et,sen de hesaplamayı biliyosun çünkü 😍

2 ana 2 ara öğün tavsiye ederim canım,akşam acıkırsan yağ yakıcı kahve tarifi var
Ben kahveyi oglene kadar iciyorum canim. Degilse gercekten iykum gelmiyor ☹️ Bugun de menun cok kotu. Off ya. Ama soz yarina guzel olacak

Pikachu değil canım, eski bir takim.arkadasimiz canım. ♥️
hım tamam 🤗

Bugün karşıya geçtik arkadasa arkadaşın çocuğu oldu 2 yaşına girecek nerdeyse anca biz görmeye gidebildik pandemi sağolsun🤦🏻 bı 10 dkk oluyor eve gireli normalde yatacaktik onlarda basım agriyinca cesaret edemedim 🥴 iliklerime kadar dondum bitmek tükenmek bilmeyen bir yağmur var Allah dışarıda olanlara yardım etsin😕
canım hemen sıcak bişeyler içseydin çay,çorba
amin canım ☹️

18 Aralık Cumartesi
Sabah klasik kahvaltı 2 dilim ekmel
Öğle 2 biber dolması
Akşam 19.00
1 tabak yöresel bulgur köfteli lahana yemeği
3500 adım ama 5 bini çok rahat gecmiştir teli yanıma almamıştım bir süre
2 litre
@Aijoo
canım afiyet olsun,bir yerde ayran olsa süper olurmuş 🤗

Günaydın mutlu pazarlar
♥️🌺🌻💐🌼🏵️♥️🌺🌻💐🌼🏵️♥️🌺🌻💐🌼🏵️♥️
ay o kırmızı sarı çiçeği pizza olarak gördüm 😂 mutlu pazarlarrr 😍

Canım ben evin içinde 2o bin adım yapıyorum illa dışarı cikmana gerek yok 😊 yaaaa deme öyle 😕 geçmesini istiyorum seni 🤣
20 bin hem de evde helallll :KK9:

Aynen 3 kere deneyip bir kere yapıyoruz.

😂
emin misiniz der gibi bekletti evet 😂

hım tamam 🤗

canım hemen sıcak bişeyler içseydin çay,çorba
amin canım ☹️

canım afiyet olsun,bir yerde ayran olsa süper olurmuş 🤗

ay o kırmızı sarı çiçeği pizza olarak gördüm 😂 mutlu pazarlarrr 😍

20 bin hem de evde helallll :KK9:

emin misiniz der gibi bekletti evet 😂
REkor 40 bin düşüp bayılma 🤣🤣

Bazen şirazeyi kaybediyorum. Türkçe var ya insanı ipe götürür. Sebastian bacimin şaşırdım imocisi ile aboooo dedim. :confused:
@Kahve_Kokusu imocinin 😈 boynuzlarini yirim dedim valla bak :cry:
sebastian bacııı :KK70: hahaah etiket de yanlış olmuş abla :KK70: hahahah Allah iyiliğinizi versin ya 😘

Siz basligi yanlis sectiniz canim herkes firar etti 🤭🤭🤭

Yaa giderken bi haber verilse merakta etmez kimse

Gecen gun kazene yazdilar gordun mu mesaj silindi ama
Takimlar acilsin yeniden diye
Kazende kendiniz yapin 5er kisilik 3 grup kurun dedi onu bile yapamadilar

Ben yeniden acmak istemiyorum dedim yarismayi orasi daha cok stresli böyle iyiyiz 🤗🤗
aynen
aa görmedim cnm hangi topik 🤗 bizimkiler mi?
e hazır grup vardı yani sizin gibi devam etmek için herkesin birden istekli olması lazım onu anladım kaptancım 🤗 e böyle de takımların kapanmasını bekliyorlarmış gibi oldu...

Yağmur durdu Behlül kaçar :rolleyes::rolleyes:
pastelfit pastelfit tatlışım konum atim mi :KK71:
S sulisim gelsene :KK25::KK25: IMG_20211219_133400_1.jpg

sebastian bacııı :KK70: hahaah etiket de yanlış olmuş abla :KK70: hahahah Allah iyiliğinizi versin ya 😘

aynen
e hazır grup vardı yani sizin gibi devam etmek için herkesin birden istekli olması lazım onu anladım kaptancım 🤗 e böyle de takımların kapanmasını bekliyorlarmış gibi oldu...
O sırada site bir yaniy bir yanmiy oluyordu napim bu kadar oldu...yepisyeni bir arkadaş gelecek du bakim:-)

İyi pazarlar. Gece mesaj yazarken site bakima girdi. Sonra sirayla cocuklar uyandi. 11e kadar uyudum küçük uyanana kadar. Kahvaltı yap, mutfagi topla ancak gelebildim
Iyi pazarlar canim.♥️
Yok Ya moralim çok bozuk şuan hiç bisey yapacak durumda değilim:KK43:
Hayirdir canim ne oldu
Bugun de canim cok istedi sutlac yapip yedim. Off bogazimi tutamiyorum bir turlu. Insallah yarina guzel menu getircem 🙏
😔😔😔
Listedesin canim aksam menuyede dikkat et olur mu
Cumaya kadar kaçamak olmasin
Akşama brokoli mor.lahana yaptım firinda birde bir kase de tavuk çorbası içsem uygun olur mu aceba
Bence uygun canim

aynen
9.takimda yazıldı canim sizin eski topiktekiler yazdı
Hatta kazenin profilinde yazildi ama o mesajlar silinmis tum kaptanlar etiketlenmisti ama kabul eden gormedim :-)

X