Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne reelde ne sanalda artık sevmeyeceğim...

neden öyle diyorsun kaptancııımmm senin o minnoş tutkulu kalbine evren elbetcevap verecektir

oy canım çok güzel haber

Seversin kuzum. Nefes aldigin muddetce kalbin attigi surece seversin ve insallah sevdigin de sana cook deger verir ve seni cook sever
canım ne güzel bir dua

Ne guzel hazirlamissin canim tabagini oncelikle goze hitap etmis ve eminim doyurucu da olmustur. Masallah sana her zamanki gibi saglikli menulerle ilerliyorsun
aynen canım çok doyurucu oldu sağol adana dürüm çok sağlıklı olmadı belki ama canım çekti hehe

Artık çoğu insan çölyak olmasa da glutensiz beslenmeyi tercih ediyor canım hiç üzülme. Biyopsi negatif çıkmış çok şükür buna da...gözün aydın olsun canım
bazen ekşi maya ekmek , siyez unundan makarna vs rahatsız etmeyebiliyor deneyip bulmak lazım vücudun tolere ettiğini

Boynuzlarini da yiyim mi faydası olacaksa
kız onları da kolye yaparsın

Afiyet olsun kaptanim
Afiyet olsun canim kekler olmasa güzel olurmus

4,5,kilolar firarda
kilolar hariç herkes firardaydı hayır insan bi gidiyorum der yaa

Sevdiğim insanlara ben okyanus sunduysam, bana bir bardak su layik gördüler
canım aslında karşılıklı olarak yorumlamak gerekiyor düzenli olarak ayrı ayrı,yani sen ne yaptın o ne karşılık verdi,eğer hep sömürmeye çalışıyorsa ya da seni sevmediğini belli ediyorsa neden konuşmaya devam edesin?
ama aile içinde durum çok farklı,hepimiz en çok birbirimizle iletişim halinde oluyoruz o yüzden asla tek taraf suçlu diyemeyiz :)

Afiyet olsun canim

kilolar hariç herkes firardaydı hayır insan bi gidiyorum der yaa
Siz basligi yanlis sectiniz canim herkes firar etti

Yaa giderken bi haber verilse merakta etmez kimse

Gecen gun kazene yazdilar gordun mu mesaj silindi ama
Takimlar acilsin yeniden diye
Kazende kendiniz yapin 5er kisilik 3 grup kurun dedi onu bile yapamadilar

Ben yeniden acmak istemiyorum dedim yarismayi orasi daha cok stresli böyle iyiyiz

Sabah
10.00
1.dilim kepekli ekmek
1 yumurta 5 siyah zeytin labne peynir
15.çeyrek sucuk ekmek 2 bardak ayran
Yeşilçay bir mandalina 1 miktar badem ve fındık adetleri hatırlayamadim
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim adimlarini fotoğrafli olarak paylasabilir misin

Hosgeldin zeynepcim
kilolar hariç herkes firardaydı

Siz basligi yanlis sectiniz canim herkes firar etti
Haaahaaaaaa bu iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…