Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anladim canim. Keşke başarabilsem bende. İnstada bir kadın sadece saatlere dikkat ederek baya yol katetti. Canı istedigi şeyleri porsiyon kontrolü ile yiyor. Bende o yok işte

Anladim canim. Keşke başarabilsem bende. İnstada bir kadın sadece saatlere dikkat ederek baya yol katetti. Canı istedigi şeyleri porsiyon kontrolü ile yiyor. Bende o yok işte
Olumsuzluklara odaklanma hedefine kitlen bu kadar başardınsa bunuda yapabilirsin mesala bugün çikolata mi yemek istedi canım ye ama akşamı salatayla geçiştir yada küçük bir parça ye gerisini çocuklara ver onlar senin yerine yesin

Tatlim öyle uzun süreli değil planım. Birkaç buluşmam var iki kahvaltı, bir kutlama arıza cikariyorlar ben yemeyince uğraşmak istemiyorum yeni yıla kalmadan uygularım zaten evdeyken dikkat ediyorum mesele insanlarla bir araya geldiğimde ortaya çıkıyor. Yoksa söylediklerinde kesinlikle haklısın.

İnsanlarin o soylemleri hiç bitmezki. Kiloluyken minicik şey yesen kuzu yemissin gibi bakarlar. Diyetteyken yemezsende aaa çok az yiyorsun, iyisin şimdi ye artik derler

İnsanlarin o soylemleri hiç bitmezki. Kiloluyken minicik şey yesen kuzu yemissin gibi bakarlar. Diyetteyken yemezsende aaa çok az yiyorsun, iyisin şimdi ye artik derler
Şimdi birini kahvaltıya götürüp sen yemezsen o kişi utanır yiyemez bu hoş bir şey değil. Genel anlamda sen de haklısın başka şekilde kulaklarımı tikarim, herkes istediği gibi yesin bana ne derim canım...

Anladim abla sen goturuyorsan dedigin gibi karşındaki açısından hoş olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…