Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Açlık olmadigini biliyorum zaten. Sebeplerini çok iyi biliyorum
Aralıklı oruç bunun için güzel biliyormusun herşeyden yiyebiliyorum yoksunluk cekmiyorsun ne yediğin değil ne zaman yediğin önemli ..,"bununla" ilgili nette çok video var izlemeni tavsiye Ederim .. ömür boyu diyet yapamayız yaşam biçimi haline getirmeliyiz ben çok araştırdım kafama yatan en uygun beslenme çeşiti bu oldu diyetteyim diyip hem strese girmiyorsun şuan benim beslenmemde şeker çikolata hamur işi yasak değil belli ölçüde 8 saat içinde yiyebiliyorum ama benim canım hiç istemiyor.. KV bugün börek yapıp yollamış buzluğa attım düşün

Bu hafta kp işe gitmedi, arabayla getirip götürüyor abla ama işe giderse napcam bilmiyorum. Okuldan almakta istemiyorum çok mutlu. Off kafam öyle dolu ki, o kadar çok düşünceler var ki
size yakın da başka veliler var mı onlarla görüş istersen gülüm onlar ne yapıyormuş götürüp getirme işini belki bir çözüm bulunur

hoş geldin

Alıp deniyeyim o zaman canım ,ben kapya biberi çok seviyorum.. bu ara mantarlı saganli kapya biberli yumurtalı omlete taktım ustunede kasar rendeliyorum akşama kadar tok tutuyor hiç aciktirmiyor ..
Ben açık yulaf alıyorum kiloyla satıyorlaer daha bereketli oluyor birde.
Omlete hayır denmez zaten afiyetler olsun.

Yaa hemen yapacagim yarin. Tarcini da kahveyi de cok severim. Hindistan cevizi yagim da var evde . Tesekkur ederim

Aslında başarabilmek elimizde sadece,daha kötü olayları düşünüp halimize şükretmek lazım ..
evet bu halimize şükürler olsun
Teşekkür ederim kaptanim inşallah elimizden geleni yapalım da bazen çok düşünmemek gerekiyor biz ne planlarsak bambaşka yola çıkabiliyor her şey

Basın sagolsun Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Sabırlar dilerim canım.

Başınız sagolsun cok uzuldum
aminn sağolun

hayırlı olsun geçmişsin ehliyet sınavını , allah kazasız belasız, aşırı hız yapmadan araba kullanmayı nasip etsin :))
bez bıraktırıp tuvalete alıştırma süreci en zahmetli dönemlerden allah kolaylık versin

Hoşbulduk
Hoşgeldin canım
Hoşbulduk
Bu hatunu yüzde iki yüz hatırlıyorum
Benim de ilk tikatimi çeken sen oldun
Tekrardan hosgeldin abla insallah hedefine ulasiriz birlikte

Ne oldu canim

Hatirlarsin abla
Seninle ulaşırım
Önceki akşam kafami duvara vurdum şişti. Sonra dayanamadim çocukların yaninda bağıra bağıra ağladım
Geçmiş olsun
Hoşgeldin abla beraber güzel kilo vereceğiz bende yeni sayılırım
İnşallah canım
Çok üzücü Allah rahmet eylesin…
Geçmiş olsun
Hoşbulduk

Akşam çay fasillarina kafa tutmak cok zor. Evdeyken sakin kalabiliyorum ama bir yere gidince stres oluyorum, üzülüyorum. Sen nasil dayaniyosun

Detoksta bana oyle onerdi. Bende akşam kiraz sapi içmiştim bu gun 2 kez ciktim. Yani ara verip kullaninca geçici olarak bunlar faydali

Akşam çay fasillarina kafa tutmak cok zor. Evdeyken sakin kalabiliyorum ama bir yere gidince stres oluyorum, üzülüyorum. Sen nasil dayaniyosun
Eğer davetliysem bir yere akşam yemeğinde sadece salata yiyorum ki dengelesin.. gittiğim yerdede çoğu yer samimidir zaten biliyorlar nasıl beslendigimi porsiyonları küçük koyduruyorum yada ucundan alıp kizama yediriyorum kalanını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…