Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Basın sağolsun canım rabbim mekanı cennet eylesin ailesine sabır versin

geçmiş olsun canım. inşallah hemen geçecek bir durumdur

bunu başarabilmeyi çok istiyorum. ne geliyorsa kafamıza çok takmaktan geliyor zaten.. stres stres stres tüm hastalıkların başlamasında ya da ilerlemesinde etkili.
Aslında başarabilmek elimizde sadece,daha kötü olayları düşünüp halimize şükretmek lazım ..

Önce okulu bitirmeye odaklan canim sonra insallah istedigin işi bulursun
Teşekkür ederim kaptanim inşallah elimizden geleni yapalım da bazen çok düşünmemek gerekiyor biz ne planlarsak bambaşka yola çıkabiliyor her şey
Basın sagolsun Allah rahmet eylesin

Geceler sayılmasın tabi hocam oda neymiş öyle yani
57:2=28.5

Yumurtada almıyorum o kokuyu böyle yerken hafif bir çıtırdı gibi geliyor hatta içine kapya biberde doğrayıp yiyenler var.
Alıp deniyeyim o zaman canım ,ben kapya biberi çok seviyorum.. bu ara mantarlı saganli kapya biberli yumurtalı omlete taktım ustunede kasar rendeliyorum akşama kadar tok tutuyor hiç aciktirmiyor ..

Yine cok asiri almamissin canim verirsin

Oyle hissettiğinde baska seylerle ugrasmaya çalış canim yoksa gidip yersin
Cok emek verdin insallah eski gunlere donmezsin
Detoks yapmak mi boyle yaptı acaba
Yok detoksla alakali degil. Kendimle alakali toparlanamiyorum bende oyle yapmaya caliscam

Açlık olmadigini biliyorum zaten. Sebeplerini çok iyi biliyorum

Canım hem 9lu form çayı iciyorum hem kayısı çayı stres yapıyorum ne yazık ki
Hep aynı şeyleri içersen alışır. Kiraz sapi, yeşilçay, icine kabuk tarçın, ya da detoks suyu yap. Ben 1 lt suya yarim elma dogradim, 3 4 karanfil, 1 kabuk tarçın attim. 1 saat sonra falan icmeye başlıcam

Başınız sagolsun cok uzuldum

zayıflarsın eni sonu da, çok mutlu olmak için o zamanı beklemek yazık değil mi zamana , kalbine, şimdi istediğin kilo da istediğin gibi göründüğünü düşün şimdi ne olurdu , öncesine göre hislerin de ne değişirdi , hepsini canlandır ve bu ana uygula :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…