Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Açlık olmadigini biliyorum zaten. Sebeplerini çok iyi biliyorum 🤐
Aralıklı oruç bunun için güzel biliyormusun herşeyden yiyebiliyorum yoksunluk cekmiyorsun ne yediğin değil ne zaman yediğin önemli ..,"bununla" ilgili nette çok video var izlemeni tavsiye Ederim .. ömür boyu diyet yapamayız yaşam biçimi haline getirmeliyiz ben çok araştırdım kafama yatan en uygun beslenme çeşiti bu oldu diyetteyim diyip hem strese girmiyorsun şuan benim beslenmemde şeker çikolata hamur işi yasak değil belli ölçüde 8 saat içinde yiyebiliyorum ama benim canım hiç istemiyor.. KV bugün börek yapıp yollamış buzluğa attım düşün 😅

Bu hafta kp işe gitmedi, arabayla getirip götürüyor abla ama işe giderse napcam bilmiyorum. Okuldan almakta istemiyorum çok mutlu. Off kafam öyle dolu ki, o kadar çok düşünceler var ki
size yakın da başka veliler var mı onlarla görüş istersen gülüm onlar ne yapıyormuş götürüp getirme işini belki bir çözüm bulunur

Katılım formu:

ADINIZ: ŞEBNEM
YAŞINIZ: 45
BOYUNUZ: 157
KİLONUZ: 70.2 (12.12.21ölçümü)
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: EVLİ
MESLEGINIZ: EVHANIMI
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Kontrolsüz yemek ve hareketsizlik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: DEMİR EKSİKLİĞİ
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: FAZLALIKLARDAN KURTULMAK
hoş geldin :KK50:

Alıp deniyeyim o zaman canım ,ben kapya biberi çok seviyorum.. bu ara mantarlı saganli kapya biberli yumurtalı omlete taktım ustunede kasar rendeliyorum akşama kadar tok tutuyor hiç aciktirmiyor ..
Ben açık yulaf alıyorum kiloyla satıyorlaer daha bereketli oluyor birde.
Omlete hayır denmez zaten afiyetler olsun.

Yağ yakıyor sabahları aç karnına içiyorum piştikten sonrada fincana 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı katıyorum.
Kahvaltı ve akşam yemeğinden yarım saat önce içiyorsunuz.
4 kilo verdim bu arada.
Yaa hemen yapacagim yarin. Tarcini da kahveyi de cok severim. Hindistan cevizi yagim da var evde . Tesekkur ederim :KK49::KK49:

Aslında başarabilmek elimizde sadece,daha kötü olayları düşünüp halimize şükretmek lazım ..
evet bu halimize şükürler olsun
Teşekkür ederim kaptanim inşallah elimizden geleni yapalım da bazen çok düşünmemek gerekiyor biz ne planlarsak bambaşka yola çıkabiliyor her şey

Basın sagolsun Allah rahmet eylesin:KK43:

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Sabırlar dilerim canım. 🥺

Başınız sagolsun cok uzuldum
aminn sağolun:KK200:

İyiyim bende napiyim ehlieyt sınavı için ara vermiştim çok şükür geçtim sınavları. Onun dışında benim kcuuk boklu var onunla uğraşıyorum işi gücü altına yapmak bezden çıkardım ama bı turlu soylemiyo tuvaletini.
Sen bı ara elim yandı demiştin bilmem 🤣
hayırlı olsun geçmişsin ehliyet sınavını , allah kazasız belasız, aşırı hız yapmadan araba kullanmayı nasip etsin :))
bez bıraktırıp tuvalete alıştırma süreci en zahmetli dönemlerden allah kolaylık versin

Hoşbulduk😊
Hoşgeldin canım 🙋🏻‍♀️😊
Hoşbulduk😊
Bu hatunu yüzde iki yüz hatırlıyorum :KK60::KK60::KK60:
Benim de ilk tikatimi çeken sen oldun 😁
Tekrardan hosgeldin abla insallah hedefine ulasiriz birlikte 🥰

😔😔😔
Ne oldu canim

Hatirlarsin abla 🥰🥰
Seninle ulaşırım 🥰
Önceki akşam kafami duvara vurdum şişti. Sonra dayanamadim çocukların yaninda bağıra bağıra ağladım 😭
Geçmiş olsun🙏
Hoşgeldin abla 🤗 beraber güzel kilo vereceğiz bende yeni sayılırım 🤗♥️♥️
İnşallah canım🥰
merhaba hanımlar.. bugün öğretmenlik hayatımın en zor günlerinden biri.. 2 sene önce mezun olan öğrencimizin vefat haberini aldım. öyle çok üzüldüm ki.. :110: son zamanlarda bir çok şeye stres yaptım üzüldüm kızdım. ama dertlerime şöyle bir baktım da hepsi boş gelip geçici şeyler. yaşadığımız anın kıymetini bilmeliyiz. tüm sevdiklerimizi sanki son kez görüyormuşuz gibi kırmadan incitmeden doya doya sevmeliyiz. anne olduktan sonra böyle ölümlere daha çok üzülür oldum. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın :dua:
Çok üzücü Allah rahmet eylesin…
Çocuklarımla ilgili sıkıntı oldu hem durmadılar yoruldum hemde büyük oğlumda kabızlık gibi bi sorun oldu ama biraz daha farklı şimdi çok uzun uzadıya yazmak istemiyorum ama doğumundan takibini yapan doktorumuzla görüştü eşim psikolojik olabileceğini söylemiş kabızlık ilacı kullanıp durum düzelmezse psikiyatriye gideceğiz sabahtan beri yorgunluk bi de bu kafam iyice tuhaf oldu 😥😥
Rabbim bizim her daim yardımcımız olsun ❤️
Geçmiş olsun
Hoşbulduk😊

Aralıklı oruç bunun için güzel biliyormusun herşeyden yiyebiliyorum yoksunluk cekmiyorsun ne yediğin değil ne zaman yediğin önemli ..,"bununla" ilgili nette çok video var izlemeni tavsiye Ederim .. ömür boyu diyet yapamayız yaşam biçimi haline getirmeliyiz ben çok araştırdım kafama yatan en uygun beslenme çeşiti bu oldu diyetteyim diyip hem strese girmiyorsun şuan benim beslenmemde şeker çikolata hamur işi yasak değil belli ölçüde 8 saat içinde yiyebiliyorum ama benim canım hiç istemiyor.. KV bugün börek yapıp yollamış buzluğa attım düşün 😅
Akşam çay fasillarina kafa tutmak cok zor. Evdeyken sakin kalabiliyorum ama bir yere gidince stres oluyorum, üzülüyorum. Sen nasil dayaniyosun

fesang fesang canım marketlerde satılan doğadan kiraz sapı cayi var bir adet ondan bir adet yeşilçay aynı marka at sıcak suyun içine ikisini de iç diyetisyen tavsiyesi ! kabızlığa iyi geliyormuş dene istersen ...
Detoksta bana oyle onerdi. Bende akşam kiraz sapi içmiştim bu gun 2 kez ciktim. Yani ara verip kullaninca geçici olarak bunlar faydali

Akşam çay fasillarina kafa tutmak cok zor. Evdeyken sakin kalabiliyorum ama bir yere gidince stres oluyorum, üzülüyorum. Sen nasil dayaniyosun
Eğer davetliysem bir yere akşam yemeğinde sadece salata yiyorum ki dengelesin.. gittiğim yerdede çoğu yer samimidir zaten biliyorlar nasıl beslendigimi porsiyonları küçük koyduruyorum yada ucundan alıp kizama yediriyorum kalanını 😊

X