Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günü kapattım.

Sabah 11.00

Bir dilim ekşi mayalı garip ekmek
Menemen
Maydanoz 4 zeytin
Acı biber turşusu ve süzme peynir
Bir dilim pastırma

Ara öğün de yaptım bugün
Bir lokma pırasalı börek yarım portakalın suyu
Bir kupa kayısı çayı

Akşam 17.00

Tam buğday lavaşın içine hindi füme tel peynir marul koydum yanına da ayran ve acı biber turşusu

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul 60kiloyum 60kiloyum

Olucam canım olucak yeter ki vazgeçmeyelim. Ben daha önce 2 kere incecik olup geri aldım kiloları. Korumak daha zor
evet aynen öyle. korumak çok önemli. çünkü yeme bozukluğu olan kişileriz. ben de duygusal yeme var :110: verdikten sonra çok iyi korumak gerek.

Günü kapattım.

Sabah 11.00

Menemen
Maydanoz 4 zeytin
Bir dilim pastırma

Ara öğün de yaptım bugün
Bir kupa kayısı çayı

Akşam 17.00

Tam buğday lavaşın içine hindi füme tel peynir marul koydum yanına da ayran ve acı biber turşusu

Afiyet olsun canım 💕

Günü kapattım.

Sabah 11.00

Menemen
Maydanoz 4 zeytin
Bir dilim pastırma

Ara öğün de yaptım bugün
Bir kupa kayısı çayı

Akşam 17.00

afiyet olsun canım 💕 menemen candır 🥰🙏

evet aynen öyle. korumak çok önemli. çünkü yeme bozukluğu olan kişileriz. ben de duygusal yeme var :110: verdikten sonra çok iyi korumak gerek.
Aynen canım hatam hep kiloyu verdikten sonra eski yememe dönmek oldu bu grup sayesinde inşallah hepimiz ince kalıcaz💃💃
Afiyet olsun canım 💕
Saol filizcim bugün biraz karbonhidrat yemiş oldum ama anca kendime geldim, yarın yemeyeceğim
afiyet olsun canım 💕 menemen candır 🥰🙏
Saol kuzum ben de çok seviyorum 🥰🥰 acılı yapıyorum biraz da😘😘

geçen yıl 35 günde 10 kilo vermiştim 🤗 şimdi 45 günde 4.1 kilo vermişim 🙄😬😬😬 cumaya göre yani.
ama o zaman 2 öğün aralıklı oruç yapmıştım. meyve ve karbo minimumdu. kuru kayısı vs az miktarda ve bulgur pilavı 🤭
ee tabi öyle başlamadım. aralarda makarnalar, pilavlar, çikolatalar vs. miktarı azaltsam bile yine de karbo. kan şekerini etkiliyor.

şimdi yoluna giriyor herşey çok şükür 🙏🙏🙏😘

Aynen canım hatam hep kiloyu verdikten sonra eski yememe dönmek oldu bu grup sayesinde inşallah hepimiz ince kalıcaz💃💃

Saol filizcim bugün biraz karbonhidrat yemiş oldum ama anca kendime geldim, yarın yemeyeceğim

Saol kuzum ben de çok seviyorum 🥰🥰 acılı yapıyorum biraz da😘😘
karboyu sıfıra indirme ama az ye. ilerisi için önemli. çünkü tamamen çıkartmayacağız hayatımızdan. sınırlamayı öğrenmemiz lazım. sonra kilo verdikten sonra saldırıyoruz 😔

Günü kapattım.

Sabah 11.00

Menemen
Maydanoz 4 zeytin
Bir dilim pastırma

Ara öğün de yaptım bugün
Bir kupa kayısı çayı

Akşam 17.00

Afiyet olsun canim ♥️

geçen yıl 35 günde 10 kilo vermiştim 🤗 şimdi 45 günde 4.1 kilo vermişim 🙄😬😬😬 cumaya göre yani.
ama o zaman 2 öğün aralıklı oruç yapmıştım. meyve ve karbo minimumdu. kuru kayısı vs az miktarda ve bulgur pilavı 🤭
ee tabi öyle başlamadım. aralarda makarnalar, pilavlar, çikolatalar vs. miktarı azaltsam bile yine de karbo. kan şekerini etkiliyor.

şimdi yoluna giriyor herşey çok şükür 🙏🙏🙏😘
35 günde 10 kilo çok sağlıksız görünüyor zaten yahu şimdiki daha sağlıklı, işte zamanla hatalardan ders alıp düzeltiyoruz (diyene bak haha )
karboyu sıfıra indirme ama az ye. ilerisi için önemli. çünkü tamamen çıkartmayacağız hayatımızdan. sınırlamayı öğrenmemiz lazım. sonra kilo verdikten sonra saldırıyoruz 😔
Canım zaten sağlıklı karbonhidratları sebze yemeklerinden almaya çalışıyorum ama bugünkü biraz hamur işine kaçtı. Ama dediğin doğru her zaman uygulayabileceğimiz bir sistemle diyet yapmak lazım
Afiyet olsun canim ♥️
Saol zıpzıpcım çok oldu bugün biraz ama bayilacaktim artık şimdi kendime geldim

35 günde 10 kilo çok sağlıksız görünüyor zaten yahu şimdiki daha sağlıklı, işte zamanla hatalardan ders alıp düzeltiyoruz (diyene bak haha )

Canım zaten sağlıklı karbonhidratları sebze yemeklerinden almaya çalışıyorum ama bugünkü biraz hamur işine kaçtı. Ama dediğin doğru her zaman uygulayabileceğimiz bir sistemle diyet yapmak lazım

Saol zıpzıpcım çok oldu bugün biraz ama bayilacaktim artık şimdi kendime geldim
Cok azaltma bir daha canim önemli olan saglikli ve kalici kilo vermek
Yaklasik 2 yildir 55-57 arasindayim
75 e kadar cikmistim
Simdide herseyi yiyorum ama dengeliyorum
Ya az yiyorum bir ogunde yada hareket ediyorum

Cok azaltma bir daha canim önemli olan saglikli ve kalici kilo vermek
Yaklasik 2 yildir 55-57 arasindayim
75 e kadar cikmistim
Simdide herseyi yiyorum ama dengeliyorum
Ya az yiyorum bir ogunde yada hareket ediyorum
Evet cumayı atlatayim ondan sonra dengeli beslenme ve pilatese başlıcam canım