Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tabiiii yaaaaaaaa hayırlııı olsun kaptanım karar defteri nerede

Yeni başlangıcınız hayırlı olsun kızlar listeleri ara ara yarıştırırız

Seneye olur mu bilmiyorum uzun zamandir ilk defa topladik :)
Iklim sartlarina bagli hersey mesela bu sene ceviz yok bu sene don vurdu nisan gibi
Bizdede inciri vurdu elmalar ful dolu cevizdede var biraz ama gecen seneki gibi degiller

Afiyet olsun
Genelde cocuklu olanlar erken kalkiyo digerleri sportif olanlar
Ben cocukdan dolayi erken kalkan grubundayim

Ay bunlari buyucekde halaymi cekecekler ne tatli sey bunlar
ablası benim sıpa memleketteydi ananesinin yanın da tüm gün vantilatör karşısın da yatıyordu , bu akşam yola çıkacak yarın sabah 7 de burada olur yeni evi yeni şehri ilk defa görecek çocuğum(20 yaşın da) en son bıraktığım da 90 kiloyu geçmişti tüm yaz sadece kilo aldı şimdi daha da almıştır ana oğul zayıflamamız gerekecek , daha erken kalkarım bundan sonra :)

Tabiiii yaaaaaaaa hayırlııı olsun kaptanım karar defteri nerede

Yeni başlangıcınız hayırlı olsun kızlar listeleri ara ara yarıştırırız
hoş geldiiinnnnn
siz ne yaptınız isim karar verdiniz mi yeni topiğe dur damlayayım sizin oraya da bakıverem hele ne olmuş ne bitmiş

Seneye olur mu bilmiyorum uzun zamandir ilk defa topladik :)
Iklim sartlarina bagli hersey mesela bu sene ceviz yok bu sene don vurdu nisan gibi
meyve ağaçları sanki bir sene çok tutup diğer sene az oluyor orta okul lise çağlarındayken bizim de yazlık bahçeli evimiz vardı küçüktü 2 dönüm kadar ama bir sürü erik kızılcık meyvesi vardı armut sadece 1 ağaçtı ben de pek severdim o armutları meyveler bir sene dolu dolu olur diğer sene daha az olurdu da

inanmaammmm sen mi tembelsin
fasulyeleri de toplayıp götürecekmişsiniz yani şehir değişiyor ama iş aynı demektir bu arada sen şimdi neredesin gülüm
Valla tembelim ev isi yemek hic bilmem
Sehir değişiyor ama cok yakiniz cankiridan ankaraya gececegiz aslinda sali gelmistik ankaraya ama kardesimin okul acilmayinca annemlerle köye döndük cuma sabahi

Bu sene armut ve erik yili bizim burda ama bir daha ne zaman olur bilmiyorum daha once hic armut vermeyen agac bile armut verdi bu sene

Valla tembelim ev isi yemek hic bilmem
Sehir değişiyor ama cok yakiniz cankiridan ankaraya gececegiz aslinda sali gelmistik ankaraya ama kardesimin okul acilmayinca annemlerle köye döndük cuma sabahi
aman bilen de bilmeyen de mecbur kalınca yapıyor , öğreniliyor gülüm bir tuşluk iş bas tarif ,ayrıntı video elinin altın da :))
bence sen de köyü seviyorsun işi biraz daha az olsa daha seveceksin gibi geliyor

Bu sene armut ve erik yili bizim burda ama bir daha ne zaman olur bilmiyorum daha once hic armut vermeyen agac bile armut verdi bu sene
bereketi bol olsun inşallah çok fazla olursa bir daha ki seneye direk satın gülüm , annen yapıp yapıp herkese dolu dolu dağıtmak zorun da değil az az versin sanki ne olceekk:))

Koyu seviyorum ozellikle pandemide cok iyi oldu maske takmadan disarda vakit gecirebiliyorum kimseyle gorusmeden tabi :))
Ankara da kapidan cikar cikmaz maske takmasak olmuyor

bereketi bol olsun inşallah çok fazla olursa bir daha ki seneye direk satın gülüm , annen yapıp yapıp herkese dolu dolu dağıtmak zorun da değil az az versin sanki ne olceekk:))
Yaa sorma bu senede satalım dedik de benim bir dedem var 85 yasinda dinlemedi bizi
Topladiktan sonra da dedi ki niye satmadiniz
Selam. Sunnet cemiyetine gittim bugun. Cocuklarla... Halimi tahmin edersiniz

Benim dedeminde ceviz tarlasi var. Aralarda meyveler vardi ama artik hic meyve vermiyorlar cevizler yüzünden. Yakında babamda toplamaya gidecek

ben son 2 senedir resmen eve kitlemiştim kendimi şimdi yazın dışarı çıktım şimdi burada da bir kaç kez çıktım maskeyle nefes alamıyoruuum ben yaaa ne kadar zor vallaha o yüzden her gün çalışmak dışarı da olmak zorun da olan insanlara helal olsun maskeyle nasıl yaşamış bunlar her gün diyorum , o yönden çok şanslısın iyi ki gidecek köyünüz bahçeniz var şükür
dedenin dediğini okuyunca resmen gözüm seyirdi canı sağ olasıca :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…