Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maskeyle dışarı çıkınca anliyoruz buranin kıymetini
Bu sene ramazan da bile geldik koye soguktu biraz dondum ama rahatca yürüyusumu yapabildim
Bizim evde isinma problemi var yaz kis soguk oluyor :)
Ama yazin iyi oluyor tabi yorganla yatıyorum

hihhh yazın yorganla yatmakkkkkk en büyük hayallerimden

Konyada soğuk olur aslinda asiri sicak olmaz ama son 2 yıldır havalar cok ısındı
geçen bir yağmur yağdı akşam üstü gece soğuk oldu baya, onun dışın da şimdilik aşırı soğuk olmadı 2 haftadır buradayım yazın nasıl olur seneye allah nasip ederse görürüm :)

geçen bir yağmur yağdı akşam üstü gece soğuk oldu baya, onun dışın da şimdilik aşırı soğuk olmadı 2 haftadır buradayım yazın nasıl olur seneye allah nasip ederse görürüm :)
Ablamda orda okudu simdi kardesim orda okuyor az cok biliyorum belki kışın yanina gidebilrim bu sene eve çıktı

Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim
Teşekkür ederim kaptanım anca cevap yazabildim
Canım maşallah süpersin
Devam et sen güzel kilo veriyorsun bırakma sakin diyeti
tekrar 6 ları görene kadar devam
Sağol canım inşallah çabuk görürüm 6 lari
Harikasın beybi girl.
Teşekkür ederim
Ekim ablam hosgeldin seni gördüğüme çok sevindim nasılsın iyiymisin ne var ne yok
Geldim bacım geldim
Cansın abla

Bu arada ben şekersiz beslenmeyi kestim artik. Çünkü dayanamıyorum cok sinirli oluyorum. Artik hizli kg vermektense koruma donemine de hazirlik anlaminda porsiyon kontrolü ile sevdigim seylerden uzak kalmayarak vercem kalan 10.5 kiloyu bu sabahta 75.5 gördüm ama tek dikkat edecegim nokta porsiyon kontrolü ve akşam yememek. Saat 7den sonra sadece sut, yogurt, bitki cayi, çay vs ile gecirmek.

Şekersiz beslenmeyi hiç yapamıyorum. 3 gün Rekorum var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…