Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben son 2 senedir resmen eve kitlemiştim kendimi şimdi yazın dışarı çıktım şimdi burada da bir kaç kez çıktım maskeyle nefes alamıyoruuum ben yaaa ne kadar zor vallaha o yüzden her gün çalışmak dışarı da olmak zorun da olan insanlara helal olsun maskeyle nasıl yaşamış bunlar her gün diyorum , o yönden çok şanslısın iyi ki gidecek köyünüz bahçeniz var şükür
dedenin dediğini okuyunca resmen gözüm seyirdi :KK57: canı sağ olasıca :)
Maskeyle dışarı çıkınca anliyoruz buranin kıymetini
Bu sene ramazan da bile geldik koye soguktu biraz dondum ama rahatca yürüyusumu yapabildim 🤭
Bizim evde isinma problemi var yaz kis soguk oluyor :)
Ama yazin iyi oluyor tabi yorganla yatıyorum 🤭

Maskeyle dışarı çıkınca anliyoruz buranin kıymetini
Bu sene ramazan da bile geldik koye soguktu biraz dondum ama rahatca yürüyusumu yapabildim 🤭
Bizim evde isinma problemi var yaz kis soguk oluyor :)
Ama yazin iyi oluyor tabi yorganla yatıyorum 🤭
hihhh yazın yorganla yatmakkkkkk en büyük hayallerimden :KK36:

Konyada soğuk olur aslinda asiri sicak olmaz ama son 2 yıldır havalar cok ısındı
geçen bir yağmur yağdı akşam üstü gece soğuk oldu baya, onun dışın da şimdilik aşırı soğuk olmadı 2 haftadır buradayım yazın nasıl olur seneye allah nasip ederse görürüm :)

geçen bir yağmur yağdı akşam üstü gece soğuk oldu baya, onun dışın da şimdilik aşırı soğuk olmadı 2 haftadır buradayım yazın nasıl olur seneye allah nasip ederse görürüm :)
Ablamda orda okudu simdi kardesim orda okuyor az cok biliyorum belki kışın yanina gidebilrim bu sene eve çıktı 🤭

Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim 🤩🤩
Teşekkür ederim kaptanım anca cevap yazabildim
Canım maşallah süpersin 🤩
Devam et sen güzel kilo veriyorsun bırakma sakin diyeti
tekrar 6 ları görene kadar devam 💪
Sağol canım inşallah çabuk görürüm 6 lari
Harikasın beybi girl.♥️
Teşekkür ederim 😍
selam hanımlar
ben ekim uzun süredir kk den uzak kaldım önceden 9. takım da free üye olarak baya bulundum , tekrar kk ve zayıflama yolculuğuna devam edeyim dedim, bizim kızlardan @Poni Bon , @TekrarDene yi hatta az önce askrhpozitif askrhpozitif i de burada görünce:halay::KK200::KK200::KK200: ben de müsaadeniz olursa Zipzip- Zipzip- kaptanım ve tüm üyeler :KK52: buradan free üye olarak takıma katılmaya niyet ettim :KK68:
Ekim ablam hosgeldin seni gördüğüme çok sevindim 🥰nasılsın iyiymisin ne var ne yok💞
Geldim bacım geldim
ama onları da seviyim yaaa ne yapayım kalbim onları da özlemiş :))
hep diyorum ama zühalim sen askrhpozitif askrhpozitif üçünüzün yeri ayrı ilk göz ağrılarım ilk kalp atışlarımsınız
şimdi ben buradaki herkesi de seviyorum ben de bir bozuklu mu var acaba herkesi cidden seviyorum ama :rolleyes:
Cansın abla 🥰

Bu arada ben şekersiz beslenmeyi kestim artik. Çünkü dayanamıyorum cok sinirli oluyorum. Artik hizli kg vermektense koruma donemine de hazirlik anlaminda porsiyon kontrolü ile sevdigim seylerden uzak kalmayarak vercem kalan 10.5 kiloyu 🥰 bu sabahta 75.5 gördüm 😍 ama tek dikkat edecegim nokta porsiyon kontrolü ve akşam yememek. Saat 7den sonra sadece sut, yogurt, bitki cayi, çay vs ile gecirmek.

Bu arada ben şekersiz beslenmeyi kestim artik. Çünkü dayanamıyorum cok sinirli oluyorum. Artik hizli kg vermektense koruma donemine de hazirlik anlaminda porsiyon kontrolü ile sevdigim seylerden uzak kalmayarak vercem kalan 10.5 kiloyu 🥰 bu sabahta 75.5 gördüm 😍 ama tek dikkat edecegim nokta porsiyon kontrolü ve akşam yememek. Saat 7den sonra sadece sut, yogurt, bitki cayi, çay vs ile gecirmek.
Şekersiz beslenmeyi hiç yapamıyorum. 3 gün Rekorum var.

X