Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Seni listeden çıkarmaya kıyamadım demek.

Sen geçen hafta spor yaptın mı?

Cumartesi adımını atsan 4. Olurdun. Neyse sağlık olsun. Tebrikler.
Ah canımya . Çıkarma ben hep orda kalayım spor yaptığımı zann ederim
Dilimi eşşek arısı soksun. Durduğummyerde ceza aldım. Bugün 20.000 adımım var 5000 sizin olsun

İyi akşamlar kızlar adımımı paylaşayım
Ama bugün Kayınbabam anjiyo oldu perşembe by pass olacak pek dikkat edeymeyebilirim çünkü hep hastanede olacağım
Geçmiş olsun canım

Selam kızlar bende menümü yazayım aç karna bir bardak kefir
Kahvaltı öncesi türk kahvesi
Kahvaltı saat 09.00
1 dilim tam buğday ekmeği
1 domates
1 biber 4 çatal beyaz peynir4 zeytin
Öğlen resimde saat 13.30
Akşam 19.00
3 kaşık bulgur pilavı
2 kaşık barbunya yemeği
1.5 litre su
Ya yürüyüşüm vardı ama adım sayar bozuldu galiba sıfırladi kendini silinmiş
Ara Nescafe
Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia F Frozen01

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-21-22-55-48-909_com.facebook.orca.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 20
Bir yerde durmak daha mantıklı değil mi ya ben başka bir yere gidemem hiç tanıdığım olsa da motivem Gider.
zaten hep buradayım ki oraya oraya arada bakıyorum önce buraya günaydın diyorum sonra oraya
benim fıtratım da kalbim de değişik çalışıyor sanırım gerçekten herkesi sevebilen bir kalbim var , bana kötü davranılırsa o zaman sadece soğur yoksa neden sevmeyeyim ki rabbimin yarattığı muhteşem varlıklarız bence ,
haa bak iki yerde sürekli az kafanı çevirince 30-40 sayfa yazmış olsa dediğin de çok haklısın yorar insanı motivasyon gider de sanırım bizim buraya kolay kolay kimsenin çenesi yetişmez , yaşasınnnn düşük çeneler ve parmaklaaarrrrrrr

Çıkamam , Mavi takıma karşı sorumluluklarımı yerine getirmek için adımlarımı tamamlamam lazım . Yarı yolda bırakamam takımımı
Sen at adımını kız bende herkesi kendim gibi oturmuş çay içiyor saniyorum

Afiyet olsun canım

İyi akşamlar kızlar adımımı paylaşayım
Ama bugün Kayınbabam anjiyo oldu perşembe by pass olacak pek dikkat edeymeyebilirim çünkü hep hastanede olacağım
Geçmiş olsun canim Allah şifa versin
Afiyet olsun canim

50 sayfa birikmiş dün ben başka yere bakana kadar sayfa alıyor başını gidiyor.Zalimlar yüzünden bu gözler bir hafta bdv okumadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…