Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım bu çarşamba günü artık daha da artmıştı mecbur perşembe cuma böyle yaptım ki dengelesin o artıdan kurtulayım diye.

Ama akşam yürüyüşünden sonra 2 ısırık domates 2 ısırık salatalık yemiştim yazarken onu unutmuşum

Çok zor bi durumdayım karşı komşum pastane gibi mübarek durmadan şahane kokular geliyor şimdi de yumurtalı ekmek kızartıyor ühüüüü
Yumurtayi kir icine az bir yag tuz ekle , tam buğday ekmegini yumurtaya guzelce bulayip airfyde pisir . Istersen de ystune kasar ekle. Airfry yoksa yumurtaya degil yapismaz tavaya az yag ekleyerek yaparsin olur biter valla agzimin suyu akti

Güno
Geçen cumartesi 92.6kg
Bugün 92.7kg
Fark: +100gr
Kızlar ellerim sis yumruk sıkınca bende ödem var bence. Moralim bozuldu etiket yapmayı unutmuşum.
LenaG Sitare55
Ödem varsa dukan birası çok iyi geliyor canım bş dene istersen salıya kadar eksiyi görürsün inşallah

Güno
Geçen cumartesi 92.6kg
Bugün 92.7kg
Kızlar ellerim sis yumruk sıkınca bende ödem var bence. Moralim bozuldu etiket yapmayı unutmuşum.
LenaG Sitare55
Menulerin cok güzeldi , dun aksamki pilav bugun tartida gözükür artiyi pilavdan say ama genel olarsk da odem veya adet öncesinin belki

Gunaydın

Yeniden başlamak istiyorum. Bu hafta bilinçsizce vahşice yedim. Karmaşık duygular içindeyim toparlanmam lazım. Bi taraftan hersey den vazgeçmek istiyorum. Ama
Yeniden başlıyorum.
LenaG canım listeye al beni. Bana iyi geleceğini düşünüyorum

Eklentiler

• 1000013473.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 8
Geçen cumartesi 69.50
Bugün 69.25
Fark-250 gram.
Benim suçum yok vücut kendini kilitlemis dedi diyetisyen. Ona göre yeni liste yazdı
LenaG Sitare55
Her eksilen çok değerli canım tebrik ederim
Güno
Geçen cumartesi 92.6kg
Bugün 92.7kg
Kızlar ellerim sis yumruk sıkınca bende ödem var bence belli.
Salı günü büyük bir artın vardı ondan kurtulmuşsun tebrik ederim
Artı gönderilmiş eksiye geçilmiş tebrik ederim canım benim
Günaydııınn kızçeler

Geçen cumartesi 90.45
Bugün 89.90 (aslında perşembe 89 dum ama regl olunca böyle oldu yine de eksi gelmesine sevindim)

Fark - 0.550

Sitare55
Vay vay vay regle ragmen yeni lig hayırlı olsun canım kaptanım

Eki Görüntüle 3484468 inat etti kilo gitmiyo
Geçen hafta cumartesi 98.9 kg
Bugün 98.3 kg
FARK -600
Sitare55 @Jou LenaG
Tebrik ederim canım hiç de az değil harikasın

Günaydın canım hoşgeldin kısa bir mola vermiş oldun şimdi yeniden devamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…