Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa ben de onu cok seviyorum

ilk kaptanlığın hayırlı olsun kaptanım
Benim hedef 77.50 görsem bu hafta süper olur. İnanılmaz derecede sıkıldım artık 78 görmekten
Hadi bacım bu hafta ikimizde şu direnç kilonuzu kıralım insalahh
Nergisim sen bu işi biliyorsun bu hafta metayı hızlandıran beyaz çay kiraz sapı yeşil çay her gün iki tane içer misin rica etsem
Tamamdir canım benim içerim
Boyum 158 olduğundan 51 yeterli gelmiyor gözüme. 165 olaydım mesela tamam derdim kesin.
Ben.1.54 le 48 olmam gerekiyor heralde

Benim Allah tan orantılı gitti kilolar.
Bundan sonra nasıl olacak bilmiyorum.
Yüzümün yuvarlak hali gitti ona üzüldüm aslında.
işte yüz gidince çirkinleşiyorsun ama vücut orantılı olunca güzel duruyo tek sıkıntım yüz bide belim çok incedir benim zayıfladıkça iyice inceleniyo bide karnım gitse 2 bebeden sonra karnım yumoş acayip takıldım artık

Benim de öyle işte. Göbek için egzersiz şart. Ne kadar kilolar gitsede göbek hep kalacak sikilasmasi gerekiyor ama çok zor ya. Bana zulm geliyor karın haraketleri

Reactions: Jou

sen ve Tesnim1903 ile ilgili guzel planlarım var hedefi isaretledim , biraz adrenalin katayim dedim

Hszir konusu geçmişken Tesniiiiiim bebegim nerdesin bu hafta sana buyuk görev düşüyor. Ona yakin markaj görevi senin

Tutku44 balım merak ediyorum nasıl geçti ne yaptınız
canımmmm
arayanlar soranlar eve ziyarete gelenler inan yetişemedim gelemedim hakkıni helal et

cok şükür bugun evdeyiz 3 gündür dısarda doktorlardaydık
dünkü gittigimiz prof hemen moral verdi kızıma anlattı konuştu haftaya ortidontist ile karar vericekler kanal bile yapmadan o dişi ustüne bir kaplama gibi birsey yapabilirlermis ama kızımin iki dişinin estetik görüntüsü guzel olacak üzülmeyin dedi

79.9 kaptanım

Boyum 158 olduğundan 51 yeterli gelmiyor gözüme. 165 olaydım mesela tamam derdim kesin.
Benim boyum 1.57. Ortaokul lise yillarimda bile 52-54 arasıydim. Hep 40li kilolarda gözüm vardi 23 yasimda diyet yapip 54ten 49.5 a dustum.
1 yil sora 54 sobraki yil 56 sonra 58 sonraki 61....şu an 83lerdeyim.
O zamanlar 52-49 yakisiyordu aradan 20 yil gecti son 13 yili 65 kilo uzeri . Bilemiyorum nasil olur... Alışmayla da alakasi var sanirim. Somdi 2019 68 kilo fitografima bakiyorum, ne kadar güzelmişim, kendimi beğenmemekle hata etmisim diyorum.

Fizigini begenmiyorsan cok cok hata ediyorsun , bir an once kendini begen lutfen . Kusursuz bir fizik icin calisiyorsun sadece

canım dün menumu yazmadım bugunle beraber yazıcam olur mu acil yapmam gereken seyler var Sitare55
bu hafta daha guzel bir hafta olur insa

Nasıl planlar de bakiyim
Oh çok şükür canım güzel gecmesine sevimdim sen de daha rahatsın değil mi
Ooo süper hedef sana lig değiştirmek çok yakışıt zaten
canım dün menumu yazmadım bugunle beraber yazıcam olur mu acil yapmam gereken seyler var Sitare55
bu hafta daha guzel bir hafta olur insa
Tamam canım kolay gelsin

Kaptanım 75.5 dim inşallah bu küsürat kalkar 75 olsun şimdilik hedefim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…