Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ilk zananlar duz tekmeleri cok acmadan veya dizlerini kirarak yaparsan karnin cok zorlanmaz. Alistikca hareketleri daha duzgun yaparsin

Sonuna kadar izledim ve yarın başlamaya karar verdim. Hergun sabahlari yapacam bakalım öncesinde olceyim de fark olacak mı bakarım hem. Tşk ler video için cnm

Pazar kahvaltim. Simdi de kshve içeceğim
Sitare55 LenaG
Mis gibi afiyet olsun
Bende kahvaltımı atayım yanında yarim dilim tb ekmeği ile
Sitare55 LenaG
Ooo tabakları sahaneee
Kizlar bu aksam Y yosunlupapatya nin mezuniyet kinasi olsun mu ?

Bir alt lige gecen @sibel_84 ve @Lavinia_98 in de yeni ligini kutlayalim

Aksam saat 21de bunu acip oynuyoruz oynsmayanin cani cuma aksami tursu ceksin mi

MÜSAİT DEĞİLİM BU AKSAM CANIM

Kaptanım ben de günü erken bitirdim malum bu hafta hedef büyük artık 65 yazcam buraya inş

LenaG Cicekbocekkaktus
kahvaltı
1 salatalık maydanozlu limonlu Shake

Ara
5 kuru kayısı
2 ceviz

Yeşil çay

ikindi
2 köfte
Domates, salatalik, biber
1 ayran
2 çatal pişmiş kırmızı biber

Gece- acıkırsam
1 kase yoğurt

Kizlar bu aksam Y yosunlupapatya nin mezuniyet kinasi olsun mu ?

Bir alt lige gecen @sibel_84 ve @Lavinia_98 in de yeni ligini kutlayalim

Aksam saat 21de bunu acip oynuyoruz oynsmayanin cani cuma aksami tursu ceksin mi

Ayyy kınami yapıyorsunuz banaa Cicekbocekkaktus kizz sen ne fenasinn hadi oynayalım akşam ozamna çalsın davul zurnalae ahahahahah ama ağlarım acıklı müziğe bağlamayın sonra yalnız bu yazinu okurken yediğim boğazıma bı takıldı desem ahahahah elindekini yavaşça yere bıraktım ahahaha

Giz bugün neler yedin de hele bakem ablana

bende 158 yaaa öylemi diyorsunn ya ben zayıfladıkça ilk yüzüm gidiyor

Tamam ben geliyorum çok severim
Hic yazmiyayim kötü etkilerim arkadaslarimi hahahah hele dün Sitare55 sakın ispiyonlama kız beni bacikomm o biliyor tek duyan o şimdilik e hakettik ama okadar dimi yaa
Hım. Anladım ben anlayacagimi hahahahaahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…