Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok gercekcisin kilo alma sebebi

Kizlarim mavis takimim
Menuleri elimden geldiği kadar yorumlayacagim. Forum cok yogun , etiket atlarim diye korkuyorum. Bu benim ilk kaptanligim. Anlayisinizi ve desteginizi bekliyorum.
Yeni olabilirim ama iyi kopya cekerim Sitare55 cumartesi hedefi sorar da ben ssiramam mi sordum gitti ben insallah -1.2 ile 82.5 olurum. Daha da az olabilirim belki ama regl yuzunden bu yeter. Hadi bakalım gelsin haftalık hedefler gelsin motivasyon

A Asya89
gezegenfeza
nurovic
bluegreeneyes
Fit mutlu anne
G Goklerce
Cakinin Gelini
Tesnim1903
B Beklenen2
D Deltavealfa
tomrs
B Beyaz leylak

-1 ile 76.400 hedefim

Bende inşallah 84.5 olurum tabii daha çoğu güzel olurda artık nasip dünkü menümede etiketledim kaptanım

Eklentiler

• IMG-20240922-WA0000(1).jpg
    90 KB · Görüntüleme: 9
Çok zormuş kolaylıklar diliyorum canım
Hallediyoruz bir şekilde. Hepimize kaptanım
Kaptanım gönlümden geçen 54’leri görmek ama 55 diyeyim. Daha fazlası için çaba göstericem merak etme.
Günaydinlarrr mutlu pazarlar
Bugün pazarmış haftasonuymuş anlamam tertemiz menüler isterim
Kaptan bunu derken malahit serpme kahvaltıya gidiyordu.
Güüünnnaaayydııııınnn Masterfiiiiitttt

Mutlu bir pazarlaarrr
Günaydınnn kaptanımmm

amaaann içtim gece şarıl şarıl işedim hep 5şe kadar su içtim içtik dahada içmem

C.tesi 51.70 gelmiştim
Düz 51 diyorum inşallah

Kaptanım ilk kaptanlığın hayırlı olsun
Hedefim 65.20

Canım ben misafirleri seviyorum ama çok yoruluyorum orası ayrı

Lahmacun makinası var onda yapıyorum.
Ben genelde erkenden yerim bu tarz yemekleri spor ile dengelerim

Dün öğlen 11:00 gibi harcını hamurunu hazırlamaya başladım akşam saat 18:00 gibi anca içim bitti.tabi sonra yine sofra kur kaldır çay çerez derken gece 12 yi buldu.
Benim çok yakın arkadaşım ciddi bir rahatsızlık geçirdi bu hafta doktor ilaç verdi inşallah onunla düzelecek o çok seviyor benim yemekleri geçen senin lahmacunları özledim gelelim beraber yapalım dedi.hasta olduğu için ona kıyamadım. gün içinde randevum var deyip onu oyaladım akşam üstü gel yapalım diye herşeyi yaptım sofrayı hazırladım ondan sonra onlara gelin dedim öyle geldiler tabi çok şaşırdı

Aramızda kalsın benim eşimde kendimi çok yormama kızıyor
Neden sürekli kendini böyle hırpalamaya çalışıyorsun hiç rahatına bakmıyorsun sürekli birşeyler hazırlıyorsun diye

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…