Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Deneyeyim kaptanım Ama 3 çok zor gibi. 2’ye tamamlıcam diye zorluyorum bayağı. Çok teşekkür ederimm

Afiyet olsun canım gerçekten çok karışık geldi bana
Tek öğün olduğu için ok afiyet olsun
Çok iyi menü afiyet olsun
Canım erkek kardeşim bir kaza geçirdi ve süreç henüz belli değil. Bunu yazmak için girdim. Çok sarsıcı bir süreçten geçiyoruz
Çok geçmiş olsun canım
Güzel menü canım afiyet olsun
Sabah
1 kase yoğurt
3 ceviz,10 ar leblebi fıstık

Öğle-ikindi-aksam
2 şer kepçe ayran aşı detoxu

3 lt su

LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun
Afiyet olsun öğle biraz kaçmış canım
Afiyet olsun
Afiyet olsun bilemiyorum böyle tek besine dayalı diyetler ödem için ama amaç buysa ok
Afiyet olsun ekmek normal bence mücver kızartma olduğu için birazcık fazla
Çok iyi canım afiyet olsun bir tek sucuk çok tercih etmemek lazım ama insanın bazen canı çekiyor
Gayet güzel olmuş afiyet olsun
Afiyet olsun derin yağda kızartmamı soğan halkası
Çenemde kocaman bir sivilce neden çıkar acaba?
Çenede çıkanlar hormonal diye biliyorum

Sabahtan sonra gayet iyi devam etmişsin afiyet olsun
Gerçekten baya iyi görünüyor afiyet olsun

Afiyet olsun canım sabahı gayet iyi toparlamissin ama cumartesiye son iki gün biraz daha dengeli beslenirsin çok iyi olur canım benim gelsin eksiler gitsin yağlar dimi ama

Ah bir ödem varki kaptanım inanılmaz bugün ilk gün çok sancımda var dayanamadım ilaç içtim yoksa uyutmaz bu sancı karnımda bildiğin davul midemde çok kötü sanırım fena şifayı kaptım hepsi birlikte hadi bakalım hayırlısı cumartesiye şu karnım bari inse

Afiyet olsun
Çok güzel gözüküyor afiyet olsun
Afiyet olsun derin yağda kızartmamı soğan halkası
Gruptan kovalamayacaksan evet

kaptanım kahvaltımı gördün 15.00 da kahve içtım 17.00 da 2 tabak kabak yemeği

kızım sagolsun telimi düşürdü ekran gitti neyseki yedek tel vardı ordan giriyorum birsüre beni idare edin
Ohh afiyet olsun canım gayet yerinde menülerin
Çok az bı yağda yaptım kaptanım hatta son mucverler yağsız tavada yanarak pisti resmen ama genelde airfryer da yağsız yapıyorum bugün için bu şekilde az yağda yaptım

Afiyet olsun canım sabahı gayet iyi toparlamissin ama cumartesiye son iki gün biraz daha dengeli beslenirsin çok iyi olur canım benim gelsin eksiler gitsin yağlar dimi ama
Ay dışarda olmasam öyle bir kahvaltı etmezdim gerçekten çünkü bende bu hafta gerçekten artık o 65 görmek istiyorum perşembe ve cuma daha hafif atlatırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…