Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün değişik bir yorgunlugum var. Hem nöbetci idim. Hem yeni konuya geçtim. İki farklı etkinlik bayağı yormuş. Yarın diyetisyend randevum var. Onun stresi de ayrı
Diyetisyen sonucunu hemen yaz canım kaçta randevun çok merak ediyorum
Yaptım sporumu 2 mil leslie yaptım valla hamlamışım iyice zorda olsa bitirdim
İşte bu
Afiyet olsun çakim
İnş istediğin sonucu versin canım ama tereyağı eklemek yok herhangi bir kahvede sade lütfen
Sende kendimi gördüm.
Ne olacak bizim bu halimiz
Kızartma harici güzel menü canım yürüyüşle de yakmışsındır
Y yosunlupapatya yarın ikindi gibi içli kofteye davetliyim. 2 tane yerim diyorum. Acaba 3 yesem ne olur ki diyorum sonra da
Ben haziranda bir arkadaş çağırmıştı içli köfte için sevdiğimi biliyor 6 tane yemiştim

Sen de ye çok ye içinden geldiği gibi ye
Afiyet olsun canım Menün gayet dengeli ve güzel sşor da var ohh süper
Bende öyle yapayım artık ya
Üzüldüm gerçekten bu iki günde mükemmel menülerle ve her gün yürüyüşle sadece gönlümü alabilirsin
Süper görünüyor
Tarif verir msin canım afiyet boollll eksi olsun

Kaptanım yağ çok azdi tavada yağsız pisti denebilir unda glutensiz ve çok az koydum kabağı başka türlü yiyemiyorum çünkü yiyeyim bugün dedim yarınada az kaldı yer kapatırım günü

Son düzenleme:
Bu arada menulerinizde bakamadiklarima sabah bakacağım telefon ile biraz zor oluyor yarın PC den bakacağım I irmaknehirgol canım sen giremiyorsun tekrardan geçmiş olsun kardeşine de aklım sende umarım kötü birşey olmaz

Menümü verecem ama biliyorsunuz günden geliyorum
Hashaslı çörek vardı hem de tazecik dediler
Patatesli börek vardı tabağı ben masaya koydum sıcacıktı
Tatlıyı ben yaptım çikolata soslu kakaolu
Evde yaparken barnağımı bile yalamadım haliyle orada da yemedim

Salatalardan bol yedim çünkü çok açtım

Menümü yazayım kaptanım.
Kahvaltı 13.00
2 yk granola + 2 yk Yulaf + 1 sb süt
Ara Öğün 15.00
1 tüysüz şeftali, 1 armut
Ara Öğün 17.00
2 kepekli galeta
Akşam yemeği 19.30

2 kepçe mercimek çorbası, 3 yk ıspanak diblesi, 2 adet salatalık turşusu (annem yapmış çok canım çekti)
2,5 - 3 lt arası su + 1 lt dukan kiraz saplı
Ev işleri dışında 2500 adım yürüyüş. Birazdan leslie yapacağım tekrar bildirim yaparım kaptanlarım.
LenaG Y yosunlupapatya Sitare55

Menüm
LenaG Y yosunlupapatya

Sabah yeşil çay

Öğle 12.15 : 1.5 yumurtadan omlet
2 wasa
2 ceviz içi 1 kk kadar peynir
Bol Salatalık, domates
İki küçük tatlı elma

Ara 16.15 : 30 gr cevizli sucuk sade kahve

Ara 19.30 : 4 kaşık dereotlu cevizli tavuklu salata(şehriyesiz)
3 kaşık patlucan közbiber salatası
4 kasık fırında yoğurtlu karışık sebze
4 tane incecik sarma(basmati pirinç)

Ara 21.30: sade kahve
Su 2.5 litre

Afiyet olsun canım belirlediğinin dışına çıkmamışsin ne kadar da istikrarli bir duruş ama bir dilim börek yiyeydin ya ahhahah
İki kere paylaşmışım da sildim kaptanım.
Canım menü güzel gayet sadece turşu ödem yapar aşırı tuz oluyor iki günü sade geçir lütfen olur mu tartıya son iki

İki tane küçük turşu kaptanım, bir şey yapacağını sanmıyorum dukan da içtim zaten. Elimden geldiğince anneme hayır demeye çalışıyorum ama benim sınırlarımı zorluyor Bir de annem yaparken tuzunu az atmış hatta turşuları erimiş aşırı tuzlu değildi yani

Gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkurler. Ilk gunki yakinmakarim 2. Gun itibarıyla cok cok azaldi.
Wc ye çıkabilmek tüm tuşlara ayni anda bastim o sorunu da çözdük.
Su an tek derdim istahli olmak

Ve bugunun menusu

LenaG Sitare55

18 eylul

Sabah 9.30

7-8 parca et kavurma ,
20-30 uzum
Yarim cay bardagi meyveli kefir

Ara. Turk kahvesi
Yesil cay
2 kare bitter cikolata

14.00. 1 ciger dürüm
Ayran
Yarim kabak firinda

Spor -yok
Su çok

18 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.00 1 fincan kahve 1 galeta
10.00 kefirli smoothie 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
16.00 1 dilim ekmek
17.30 fırında 1 tane tavuk but, 2 çatal patates, 3 kaşık kabak, yarım kase salata
18.30 1 bardak süt, 2 kuru incir
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Y yosunlupapatya

Saat 14 erken bir saat dürüm umarım yanmış gitmiştir. En azından yürüyüş olsa o da kabızlığa iyi gelir. Afıyet olsun
Eki Görüntüle 3480739
Hayaller kek poğaça kurabiye gerçekler madensulu detoxmix
Hayallerini kişele
Afiyet olsun canım
Hem patates hem bulgur tamam ikisi de kendi başına masum olabilir ama sen iki karbonhidratı beraber yiyorsun. Eşime ayrı kendime ayrı yapmak zorunda kalıyprum bazen mecburen.
Mesela Fırına sebzeleri az bi yağla karıstır yaglı kağıt üstüne at fırına dün yaptım çok da güzel oldu. Kabak patlıcan biber gibi sebzeler. Üzerine yoğurt yanına bir dilim ekmek al sana sağlıklı öğün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…