Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi aksamlar kizlar ben daha ilk baştan kural ihlali yaptım istemeden ya bugün öyle yoğun gecti ki yeminle 🙄
Sabah erkenden hastane randevum vardi kostur kostur oglumla oraya gittik bi oraya bi buraya tahlil sonuclari yarina kaldi ordan çıktım annemi aldim o da rahatsizdi oglani babasina verip onu da hastaneye goturdum evine biraktim sonrasinda okula kizi almaya yetistim ordan komsu günü vardi iraya gittim neremden aldim solugu bilmiyorum bi mânâsı var mı bilmiyorum ama
14 Eylül: 85.25
17 Eylül: 84.00 kilom

İyi aksamlar kizlar ben daha ilk baştan kural ihlali yaptım istemeden ya bugün öyle yoğun gecti ki yeminle 🙄
Sabah erkenden hastane randevum vardi kostur kostur oglumla oraya gittik bi oraya bi buraya tahlil sonuclari yarina kaldi ordan çıktım annemi aldim o da rahatsizdi oglani babasina verip onu da hastaneye goturdum evine biraktim sonrasinda okula kizi almaya yetistim ordan komsu günü vardi iraya gittim neremden aldim solugu bilmiyorum bi mânâsı var mı bilmiyorum ama
Geçmiş olsun canım 🙏
Tebrik ederim çok güzel eksi ❤️

Bugünkü menüm
Sabah 10
Sucuklu domatesli peynirli yumurtalı bi Menemen
Çeyreğin yarısı ekmek
Dereotu
Öğle 15.00
Bi kase mercimek çorbası
Bi çörek veya kıymalı börek yarımay şeklinde bi el büyüklüğünde
Akşam 19.30
Bulgur pilavı 3-4 yk
Et 5 yk
Yoğurt
Ara çeyrek yeşil elma
Su 2.5 lt
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Bugün kilo bildirimimi yanlış sayfaya yapmışım kaptanım aceleyle farketmemişim 😂

Sali kilo bildirimi
Cumartesi 85.7
Sali .85.1
Fark :-600
:halay::halay::halay:ben gideyimde bu keyifle bi eliptik yapayim Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG @Mthn83
Harikasın canım beee 7 lerde beraber halay çekelim :rolleyes:
Karşı takım çok şey kazanacak yosun.
Kaptanlığın için saol.
Sitare55 Sitare55 cumartesiye kadar senin icin elimden gelenin daha da fazlasını yapacağım düzenli menü ve spor bildirimi hemen bildirim olarak düşecek hemen hatta paylaşayım.
Tekrar hoş geldin canım 🥰💙
Kabak eşittir ödem o da eşittir eksi 🥳
Afiyet şifa olsun 💙
Kaptanım bugün ektedir 😀

Kahvaltı 11:30
1 kase ıspanaklı az domatesli omlet
1/2 tost
5 kuru kayısı

ara
1/2 dilim kek

Akşam
Yumurta salatası (2 haşlanmış yumurta ile)

30 dk bisiklet ✅
20 dk ağırlık antrenmanı ✅
Tost ekmeği nasıl ekmek canım yarım derken ne kadar ekmegin yarımı 🤔 az ama karbonhidratlı olmuş bol su içmişsindir umarım spor harika 💙🥰
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Kaptanlarım saklarsam rahat edemem bugün regl öncesi krize girdim zaten malum menopoz durumları ama yinede gelmeye çalışıyor sağolsun kendileri birde stres 2 buçuk aydır bitmeyen uzayan bir tadilat daha geçen ay taktırdığımız dünde parke lerin kabarması stresten eşimlede kavga ettik yani ben bugün kısacası çozuttum 4 buçuk ayda böyle birşey ilkkez başıma geldi 600 kalori lik bisküvi yedim çikolatalı kahveyle birlikte zaten benim günlük aldığım kalori bebek beslenmesi diye geçiyor yani sağlıksız bugün 1000 belki 1200 kalori almışımdır hesap etmedim yemeklerim hep yağsız vs. şimdiden söyleyimde rahatlayım sitare kaptanım 900 gr. Olmaz ama kesinlikle artı gelmicek Allah'ın izniyle bugün için özür dilerim önümüzdeki 3 gün bugün ki durumu fazlasıyla telafi edicem 🙏
İyi Akşamlar
17.09.2024 Salı
10:30 2h.yumurta, 7zeytin, 1kk.peynir, domates, 1tk.sos

4 erik, 600kalorilik bisküvi, 1kupa çikolatalı kahve,
18:00 Akşam yemeği
2 mini dolma pirinçsiz, birkaç kaşık yoğurt, yağsız domates pişirdim üzerinede 1 yumurta kırdım doymadım ayrıca 1 domates yedim
3 litre su
Adım 8689
Sağol kaptaniçem bu günkü krizimi 3 gün çorba içerek telafi edicem 🤗🥺
Kuzum çakim insanız tabiki olabilir yedin bitirdin kendini aaaa. O geride kaldı şimdi tertemiz beslenme yapacaz canını sıkma hemen 💋💙
Menüm
Sabah 10
2 haşlanmış yumurta Lor peyniri Domates Salatalık Yesillik
Akşam 18.30
Saat 12 gibi
Ince bir dilim mozaik pasta
3 kepce çorba
Köz patlıcan salatası
2 kaşık makarna
Şu 3 ü bulur
Spor 14 bin adım
12 den sonra bir şey yeemdin mi canım. Ama öğlen öğünü fazla kalmış. Güni erken kapatman spor yapman sana artı getirmez afiyet olsun canım 🥰💙
Yarım saat lesli 30 tane mekik çektim 3 litre suyumu bitirdim yatmadan önce 1 fincan yesilcay demleyeceğim kaptanim🥰
Sitare55 Sitare55
Jou Jou
Harika bir gün canım bol eksi olsun 🥳🥰💙
Aynı durumu geçen hafta yaşadım 🤷🏻‍♀️
Sorma ya neden öyle oldu anlamadım ama sinir oldum 🙄
Çok teşekkür ederim canım canımda çekmedi ama bugün stresten çok gerildik şu evin durumuna hayırlısı olsun yeterki tek sorun şu tadilat olsun ne deyim o da geçicek Allah'ın izniyle ama 3 gün telafi edicem bugün ki bu durumu zaten sanırım 3 gün cumartesiye kadar acıkmam 🙄🤭
Bende iki gündür özel sebeplerden çok gerginim kan kusup kızılcık şerbeti içmek benimkisi... Ama deger mi kendimize ettiğimizle kalıylruz :KK43:
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Y yosunlupapatya
Bu günkü menüm

Sabah 2 sütlü kahve

11:30
4 küçük sarma
Salata
4/5 küçük peynir

16:00 1 avuç ceviz badem karışık
1 sade kahve
1 kare diyet çikolata
7/8 üzüm
arkadaşım rahatsızlandı ona yardıma gittim. Onun için akşamı böyle kapattım.
Eve gelene kadar geç oldu
Şimdi 1 yeşil çay içeceğim

Su 2 litre olur
Spor 10.300 adım yaptım
Canım önce eksin için tebrik ederim 80 lerden gittikçe uzaklaşıyorsun sonra bşr bakacaksın 70 lere yakınsın :rolleyes:
Menünü çok az buldum ben böyle menüleri pek sevmiyorum sana afiyet eksi olsun 🥰💋
Kaç gün yicen kız öyle 😂
Menüler nerde :sinirli:
Kilo bildirimini bile BDV ye yapmıştın üzülüyorum ama 😔
Canım bak şu an eve yeni gşrdim sayılır mutfak kalkmış gidiyor ben menü yorumluyorum herkes telaşlı yoğun...
Menü bekliyorum senden komşu gününde ne yedin mesela?
Verdiğin kilo için tebrik ederim 💙

Bugünkü menüm
Sabah 10
Sucuklu domatesli peynirli yumurtalı bi Menemen
Çeyreğin yarısı ekmek
Dereotu
Öğle 15.00
Bi kase mercimek çorbası
Bi çörek veya kıymalı börek yarımay şeklinde bi el büyüklüğünde
Akşam 19.30
Bulgur pilavı 3-4 yk
Et 5 yk
Yoğurt
Ara çeyrek yeşil elma
Su 2.5 lt
Bugün kilo bildirimimi yanlış sayfaya yapmışım kaptanım aceleyle farketmemişim 😂
Afiyet olsun canım 💙🥰
Ekmeğin nasıl ekmekti canım?
Börek bulgur pilavi ay bana bir şeyler oluyor :ruh:

Geçmiş olsun canım 🙏
Tebrik ederim çok güzel eksi ❤️
Teşekkür ederim
Canım bak şu an eve yeni gşrdim sayılır mutfak kalkmış gidiyor ben menü yorumluyorum herkes telaşlı yoğun...
Kesinlikle haklısın bahane olmamalı....
Hemen geçmişe bi bakıp menü bildirimi yapacağım inşAllah

Afiyet şifa olsun 💙

Tost ekmeği nasıl ekmek canım yarım derken ne kadar ekmegin yarımı 🤔 az ama karbonhidratlı olmuş bol su içmişsindir umarım spor harika 💙🥰

Kuzum çakim insanız tabiki olabilir yedin bitirdin kendini aaaa. O geride kaldı şimdi tertemiz beslenme yapacaz canını sıkma hemen 💋💙

12 den sonra bir şey yeemdin mi canım. Ama öğlen öğünü fazla kalmış. Güni erken kapatman spor yapman sana artı getirmez afiyet olsun canım 🥰💙

Bende iki gündür özel sebeplerden çok gerginim kan kusup kızılcık şerbeti içmek benimkisi... Ama deger mi kendimize ettiğimizle kalıylruz :KK43:

Canım önce eksin için tebrik ederim 80 lerden gittikçe uzaklaşıyorsun sonra bşr bakacaksın 70 lere yakınsın :rolleyes:
Menünü çok az buldum ben böyle menüleri pek sevmiyorum sana afiyet eksi olsun 🥰💋

Ayy 7 ler bi gelse sevincimden havalara ucarim once 7 ler sonra 6 lar derken insallah birakmam Sitarecim

Afiyet şifa olsun 💙

Ayyy amiiiinnn kaptanimmm😍😍
Ağzından bal damlıyor 🫠🫠🫠
güzel geçen bir günü sonlandirayim kaptanım iyi geceler 😇

Afiyet şifa olsun 💙

Yaa bn seni hiç üzer miyim bnm çocuklar fazla huzursuzdu bugün onlarla uğraştım sonrada misafir falan derken kilo bildirimi hemen yapıp çıkayım dedim oda yanlış yere yazmışım fark etmemişim hem de çok saçma biyere msj atmışım😂

Menüm
LenaG LenaG Y yosunlupapatya

Öğle 12.15 : 1.5 has yumurta
1 5 dilim t b ekm
5 zeytin 1 kk kadar peynir
Bol Salatalık, domates
Yeşil elma

12.50 gibi Üçü birarada kahve (şekerim düştü sandım başım çok ağrıyordu)

Ara 15.15 : 50 gr cevizli sucuk sade kahve

Ara 18.15 : 1 kase tarhana çorbası
4 kasık yogurt
19 gr ekmek

Ara 20.00: tadımca fındıklı bar 155 kalori
Su 3 litre
Spor baya ter döktüm halk oyununda

Cumartesi 66.9
Salı 66.2
Eksi 700 grm
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 @Mthn83
💙💙💙💙💐💐💐💐💙💙💙
Bildirimimi yapayım
Cumartesi 70.85
Bugun70.20
Fark -650 gram
LenaG LenaG Y yosunlupapatya Jou Jou
Cumartesi 78.50
Bu gün 78.20
Fark-300 gram
LenaG LenaG
Cumartesi 65.25
Bugün 64.95
-300 Gr
Günaydın cumartesi 66.80
Salı 66.55

Fark -0.250

Yavaşım ama benim artık böyle gider 🥲

Eki Görüntüle 3480049
Cts 57.1 kg
Bugün 57.00 kg
Fark:-100 gr

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG
@Mthn83
Günaydın kızlar

14 eylül cumartesi 51.90
17 eylül salı 51.15

Fark -750 Gr

Tartı bildirimi
Cumartesi 74.9
Salı 74
Fark -900Eki Görüntüle 3480066
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 @Mthn83
Merhabalar hanımlar🩷
Ctesi 66.5
Salı 66.2
LenaG LenaG
Canım.kusura bakma şarjım bitti yazamadım işyerinde benide ekleyin,
tartıldım.
Geçen cumartesi 94.1kg
Salı 93.2kg
Fark: -900gr
Sali kilo bildirimi
Cumartesi 85.7
Sali .85.1
Fark :-600
:halay::halay::halay:ben gideyimde bu keyifle bi eliptik yapayim Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG @Mthn83
Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim kızlar gerçekten çok güzel kilolar, eksiler var verilen her gram cidden çaba olmadan olmuyor 😍

X