Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Helalllll kız sana
Allah kolaylık versin canım benim Evde eşya varken ne kadar zor olduğunu biliyorum bittimi rahat edeceksin canım
Günaydın arkadaşlar

Hayırlı huzurlu mutlu cokkk güzel bir gün olsun hepimize inşallah
Günaydın canım

Günaydınlar herkese mutlu sağlıklı bir hafta diliyorum tabiiki yanında güzel güzel sporlu bol su içmeli dengeli sofraların olduğu
Y yosunlupapatya alıntı yapamadım sen ne öyle 2 saat yürüyüş mu olur bacım takım için kendine heba etme nasıl olsa maviler kazanacak yazık günah ye iç otur

Herkes de yürümeme şaşırmış ama kız sen her sabah yürüyüşe çıkıyorsun sitareynen yarışa ne var bir gün de ben yürümüş olayım

Günaydın canım benim ayy zor bir dönemden geciyorsunuz kıyamam yaaa insalahh çabucak benimser artık uzun sürerse çok zor

Günaydın canım benim ayy zor bir dönemden geciyorsunuz kıyamam yaaa insalahh çabucak benimser artık uzun sürerse çok zor
Öğretmen le anlassaniz her gün bir minicik hediye gibi mesela sen al öğretmene ver bakalım bugün ne var okulda gibi gerçi o da doğru olurmu bilemedim sonra hep ister demi birde

Hem de cokk zor bir dönem Allah hepimizin sıkıntısına yardımcı olsun kalbimize ferahlık versin inşallah
Canım çocuğun kaç yaşında ?
Benim oğlan 4.5 yaşında, anasınıfına başladı bu sene. Her gün gitmek istemediği halde goturuyorum. Ağlama krizi yaşamıyoruz ama sürekli olarak okula gitmek istemediğini dile getiriyor. Pes etmeyecegim ben. Onun iyiliği için okul önemli.

4 yasa 3 ay var ama gün içinde alakasız birşeyle uğraşıyorum diyelim gelip anne okula gitmiycem dimi diyor bende gidilecek diyorum bu sefer ağlıyor git diğer odada ağla diyorum artık ağlama sahte çünkü anladım bu sefer bağırarak anneannemi ara ona diycem diyor onunla konuşuyor yatarken ben okula gitmiycem gitmek istemiyorum diye bağırarak ağlıyor bak süs evladım geç oldu mlet uyuyor bu saatte diyorum afedersi bağıra çağıra uyuyakaldı artık ya mesela ayakkabı mi aldım bunu niye aldın diyor okul için diyorum ayakkabıları fırlatıp bağırmaya başlıyor hayır okula gitmem ben diye yani buraya yazmak bile bı parca rahatlatti beni ama ne yapacağımi hiç bilmiyorum okulu ayağa kaldırmış geçtiğimiz cuma ben anneannemi istiyorum diye benim işte olduğumu bildiği için şimdi dahda kötüsü sende işe gitme evde beraber kalalım diyor iyice sıkışmış hissediyorum kendimi şu süreci bı atlatsaydim hayırlısı ile

Öğretmen le anlassaniz her gün bir minicik hediye gibi mesela sen al öğretmene ver bakalım bugün ne var okulda gibi gerçi o da doğru olurmu bilemedim sonra hep ister demi birde
Neler denemedikki hediye veriliyor zaten öğrencilere git sen al gel ben almam diyor anneannesi su tabancası almış dün onu almaya gidelim diye zorladı tamam yarın alırız dedim hayır siz okul için aldınız istemiyorum onuda diye yine kriz bağırma çağırma zaten bu yaşlarda inat hareketlilik tavandaydi hani bı atak dönemi gibi geçer diyordum yoksa sakın bir kız çocuğu aslında

Okulun rehberlik servisi vardır muhakkak. Oradan destek alsanız. Asilamayacak birşey değil ama çok kararlı ve istikrarlı olmalisin. Allah kolaylikla asmanizi nasip etsin canım benim.

Pirinç pilavı emzirdiğin için normal canım ama bulgur olsa daha güzel tabi emzirdiğin için de zayıflamak istediğin için de su çok az
Bunlar da sana
Günaydın güzel kaptanım suyumu içtim şimdi kahvemi içiyorum yürüyüşe çıkacağım
Harikasın ya süperain nergisim
Canım canım oğlum o kadar ağlardıki sesi kısılırdı. Okuldada ağlardı okulun yemeğini yemezdi hatta cok afedersin okulun wc sıne tuvaketini bile bırakmazdı parca parca evden götürdüğüm yedek kıyafetlere. Günde 3 4 ydek götürdüğümğ biliyorum. Ama wc öğrenmediğinden tepki olarak. Kararlı dur ona okula gitme korkusu konulu hikayeler al. Hemen isim veriyorum mesela avucumdaki öpücük mesela okula gitmek istemeywn zebra... Yatmadan oku. O ağladığında onun hizasına in ve anlat seni çok seviyorum bende seni çok özlüyorum özledikçe fotona bakıyorum de. Sende bir kağıda kalp yap içine ikinizin resmini yap sende özledikçe buna bakabilirsin zaten her gün seni almaya gelecem de

Yaa canımsın sitaremm hemen alicam o kitabı ya da netten sipariş vericem hemen bu ağlama olayı bitek bende sanıyordum burdan iki arkadaş da gitmek istemiyor ama götürüyorum yazdı şimdi sende ağlıyor deyince anladım tek değilim aslında ağlasın sorun i da değil tamamen okula karşı bı nefret oluşursa diyede korkum var ama kararli olup gideceksin diyorum ağladığı zaman istersen sana sarilabilirim seni çok seviyoruz aslında bu ağlamam gecicek herşeyi dedim hatta bu sabah gene gitmiycem dedi oradan bı arkadaş seç kendine onu evimize çağıralım size mısır patlatayim dedim her yolu deniyorum artık buradaki tüm önerileri de deneyeceğim

Allah mi konusturdu ne hadi insallah ama emzirmeyi 16 sene once biraktim

Canm benim günaydın çok teşekkür ederim yerinde tespit olmuş okeydir menümü ekleyeyim dün yogunlugum vardı evimizi boyama kararı aldık eşim ve ben halledecgiz bir odadan başladık ev talan okdu birgunde dünkü menüm iç açıcı değil benim imtihanm çerez ve tarhana ah bo cozum bulamadım gibi teşekkür ederim emeğine sağlık çok güzel notlar bırakmıssin mutlu oldum diyetime özen göstereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…