Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü vereyim unutmadan
LenaG Y yosunlupapatya ve canım kendim

Öğle 13.30 : 2 yumurtadan melemen
2 dilim t b ekm
2 ceviz içi 1 kk kadar peynir
Bol Salatalık, kıl biber

Ara 18.15 : sade kahve
11 badem, 24 gr cevizli sucuk

Ara 19.45 : 6 kasık dereotlu kabak kavurma az yaglı
Yanına söğüs salatalık domates
1 dilim ekmek

Su 3 litre

Spor etcez bak başka yolu yokk ben de öyleyim ama regl dönemi daha çok yağ yanıyormus bak krizi fırsata ceviriciizz
CİDDİ misin kız kaptanım, yapalım yapalım da yarın yapalım bugün fena yoruldum. Adetin ilk iki üç günü migrenim tutuyor benim yaa çok kötü

15 eylül menüm
Sabah 11.00
2 dilim tb ekmeği
Sucuklu Menemen
1 dilim peynir
Salatalık
Yeşillik
Ara 1600
2 ceviz 2-3 yk bulgur pilavı (aslında tarçınlı muz yicektim o ara noldu acaba)
Akşam 19.00
2 tane tavuk but
Yarım kase çorba
Salata
Ara
Şekersiz çay bi avuç kabak çekirdeği
Su 2 .5 lt az içmişim
Uyumadanda detoxmix içerim belki
LenaG Sitare55

Ayy fotograflara bakınca bile yoruluyor insan bir haftalik is var burda sil supur yerlestir Allah yardimcin olsun yakinlarinda annen kizkardesin ne bileyim eltin falan var mi birileri yardim etse iyi olur
Keşke 1 haftalık iş olsaydı canım tüm ev 2 aydır tadilatta bir mutfak kalmıştı diğer yerleri yapan usta 1.5 aydır mutfak için bekletiyor bizi onu artık istemediğimizi söyledik başkasını bulduk 1.5 aydır beklettiği tepeden tırnağa tezgahtı tadilatıydı kırımı dökümü dolabıydı 1 günde yani bugün yaptı teslim etti geriye temizliği artık yavaş yavaş kardeşim çok uzak farklı ilde ve çalışıyor annem ben 8 yaşındayken vefat etmiş kızım çook uzakta evli550km.2 aydır iş bitmiyor ki nasıl çarıyım eltim görümcem yok tek oğlan eşimin ablası varmış ama biz evlenmeden annemle aynı yaşta (28)vefat etmiş

Ahh canim benim ben de gurbette yalnizim seni anliyorum 10 bin km var ailemle aramda Allah da ona göre gücünü kuvvetini veriyor inşallah tez zamanda tum islerin hallolur Allah kolaylik versin

Menün harika canım
Bu menülere eksiler kaçınılmaz

Menümü de yazayım
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet, 2 salatalık, 1 kk peynir, 5 yeşil zeytin, yarım domates,
Ara Öğün 15.00
Yarım tüysüz şeftali
Ara Öğün 17.00
2 kepekli galeta
Akşam yemeği 19.30
3 köfte iki parmak kadar büyüklüğü, 3 sıkım çiğköfte marulla, bol salata, 1 yk da bulgur pilavı tadına baktım sadece. 1 de büyük boy ayran. 2,5 lt yi geçik su
LenaG Y yosunlupapatya Sitare55
1,5 - 2 saat temizlik komple evi ayağa kaldırdık. Yemekten sonra Buca Gölet e gittik, belki izmirde yaşayan ablalarım bilir. 2000 adım yaptık orada. Yarım saat de oğlan ve arkadaşlar oyuncaklara binsin diye ayakta bekledim. Ayaklarıma kara sular indi. İlk gün olduğu için de karın ağrısı ve migren bitirdi beni. Şu kronik Hastalıklar çok yoruyor beni. Rabbim beterinden korusun

Zaten diyete başdığım 1Mayıs tan beri bisküvi yemedim hee bi sanırım ramazan bayramında birkaç lokma yemiştim fotodan gördüğün üzere bu durumda anca böyle oldu ama gayet iyi idare ettim bu günü foto en temiz hali kazıların yerdeki molozların temizlenmiş hali malesef o saydıklarında bugün evde yoktu kaptanım
Cumartesi o 900 gr. verilmiş olacak inşallah kaptanım o iş bende

Ahh canim benim ben de gurbette yalnizim seni anliyorum 10 bin km var ailemle aramda Allah da ona göre gücünü kuvvetini veriyor inşallah tez zamanda tum islerin hallolur Allah kolaylik versin
Ayyy çok uzakmışsın canım tühh
Allah'ım sanada güç kuvvet versin sağol güzel dileklerin için

Kız vicdan yaptım hee seni seviyorum canım ve her zaman elinden gelenin iyisini yaptığını da biliyorum

Kız vicdan yaptım hee seni seviyorum canım ve her zaman elinden gelenin iyisini yaptığını da biliyorum
Ben de seni seviyorum kaptanım sen üzülme Allah'ın izniyle o dediğin 900 gr. verilecek nasıl ki bu akşam herkes içerde zurna yerken ben yatak odasında tasıma doldurduğum yarım yağlı yoğurdumu yediysem bende tuttuğum sözün gururu içindeyim ohh sefamız olsun dimi

Allahım yarebbim Mevlüt kandili dündü ama duanın günü olmaz yüce Rabbim bana da bu iradeden ver. Çok amin

15 Eylul Pazar
11 :00
Peynirli yumurta (nedense midem bulandi yiyemedim 3 lokmadan sonra birsktim sonra tost yaptim)
2 dilim tsm bugday ekmeginden bir tost icine 1 cay kasigi tereyagi ve 50 gr kadar kasar ve 2 3 dilim sucuk var

16:00 1 kupa filtre kahve
3 hurma 10 findik

19:00 3 haslama tavuk
4 kasik pirinc pilavi
Salata
Su çok az 1 litre
Maalesef spor yok
LenaG Mthn83 Sitare55

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…