Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sitare55 canım dün ne yedigimi yazayım kusura bakma canım. bide hastalanmısım onun sisligi varmis.
sabah yiyemedim okuka gittim oglen anca 13 gibi anca yiyebildim 1 haslanmis yumurta marul , badem ,peynir 1 dilim ekmek
aksam 5yk mantarli patatesli etli firin yemegi, 3 yk bukgur , 3 yk yogurt
su 1 lt
spor baya baya kosturma yoruldum cok hemde dun bide kizimi gormeye misafirlerim vardı

Yoğunluktan su içememişsisn canım su çok az. Patates bulgur bende ödem yapar hatta birazda wc sıkıntısı yapar. Bugün bitki çayı falan iç tamam mı birde sebze agırlıklı he mi canım.
Afiyet olsun tatlım
yapıyorsuunn bu işi loooo afiyetlerr ollsssuunnnnn bende şimdi hazırlayacam biraz geç oldu arada zeytin meytin attım agzima simdi güzelce edeyim
Sana da şimdiden afiyet olsun canım
Çok güzel canım afiyet olsun

Canim ozele gel ordan yazisalim

havuçlu kabak yulaf tost ettimm

Efenin_Annesi Y yosunlupapatya LenaG

çocugun yüzü gözü şis
Olsun canım onlar geçer çok şükür ki bunla kalmış dişine de çözüm bulunur şişlik morluklar da geçer canım üzülme
olmuşmu bigunde havuçla kabağ8 rendele iyice ölsün diye kavur sonra pulbiber tuz tereyağ yumurta omlet missss
Offff çok severim bende
Bende şu direnç kilomu kıramıyorum ama vücut olculerimde baya incelme var son zamanlarda plates yoga ağırlık verdigimden eksilme yok ama siklasma var belki sende kas yapiyorsundur

oyyy oyy afiyet olsun amaa miss görünüyor eline sağlık
sen nasıl oldun canım grubumuzda herkesler hasta bu aralar yaa

benimde çarşamba diyetisyen randevum vardı yaa gidemiycem salı ameliyat için aradılar hastaneden safra alınacaktı iyice korkmaya başladım şimdi
Geçmiş olsun şimdiden . Benim de alındı canım hiç korkma sanırım kapalı olacak ağrı bile tam çekilmiyor hızlıca iyileşirsin inşallah

Geçmiş olsun şimdiden . Benim de alındı canım hiç korkma sanırım kapalı olacak ağrı bile tam çekilmiyor hızlıca iyileşirsin inşallah
benim biraz ağrı eşiğim düşük işte nasıl olur bilmiyorum annemde oldu aslında teyzem filan çevremde çok olan varda ben kaç güne ayağa kalkarım bilmiyorum izin mevzuları biraz sorun oluyor aynı hafta biri daha safra ameliyatı olacak şimdi iki kişi olmayınca biraz işlerde aksam aolursa diye bana iki güne ayaklanırsın gözü ile bakıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…